Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ojjj, na szczęście chyba tak nie będzie(zaplanowane mam na II 2013 egzaminy z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego) :) Jest napisane że dotyczy to ustępu pierwszego, czyli jak dobrze ogarniam strukturę ustawy, dotyczy to tego: " 38. 1. Egzaminy eksternistyczne z zakresu wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla zasadniczej szkoły zawodowej organizuje się, począwszy od zimowej sesji egzaminacyjnej w roku 2013." Podejrzewam, że dotyczy to robienia szkoły zawodowej(coś w ten deseń :P), a większość z nas z tego forum robi wykształcenie średnie ogólne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 3? To nieźle jak ja polski i historię pisałam w tej sesji..:P Czyli będę mogła zdawać w sesji jesiennej 2012 i dopiero znów w sesji jesiennej 2013? Tylko WOS w zimowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
mysle,ze do 2013 r to sie zmieni jeszcze dziesiec razy :P:P wiec spokojnie ,oby nic takiego nie weszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany1111111
"Przemuś": Zgadzam się z tobą. Ten przepis odwołuję się do 38. 1. A nie, od wszystkich egzaminów. 38. 1. Egzaminy eksternistyczne z zakresu wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla zasadniczej szkoły zawodowej organizuje się, począwszy od zimowej sesji egzaminacyjnej w roku 2013. 2. W zimowej sesji egzaminacyjnej w roku 2013 egzaminy eksternistyczne, o których mowa w ust. 1, przeprowadza się wyłącznie z następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych: 1) język polski; 2) historia; 3) wiedza o społeczeństwie. 2. Ilekroć w rozporządzeniu jest mowa o: 3) egzaminie eksternistycznym zawodowym - należy przez to rozumieć egzamin eksternistyczny potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w zakresie danej kwalifikacji, o którym mowa w art. 10 ust. 3 pkt 1 ustawy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi kiedy będą wyniki? ktos się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Producent mebli ! - Najwyższa jakość za najniższą cenę - Sprawdz ! www.venus-meble.eu Produkujemy : * Meble tapicerowane ( kpl.wypoczynkowe, kanapy , narożniki i wiele innych ) * Bajkowe kanapy dziecięce - Słonik , Mickey Mouse, Kubuś Puchatek , Hello Kitty oraz inne... * Krzesła * Stoły * Hokery oraz wiele innych....... Długoletnie doświadczenie pomaga nam zaoferować Państwu najwyższej jakości mebli za najniższą cenę..... - Sprawdz nasze opinie na allegro - możliwa płatność przy odbiorze bez żadnych dodatkowych kosztów !!! www.venus-meble.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safafasf
przemuś to magister zdał wszystko na 100% a egzaminy pisał bo normalna szkoła obniża poziom z roku na rok :) matury nie pisze bo za łatwa albo zdał również na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safafasf
ahh przepraszam... przemuś za rok piszę matme, 2 lata eksternistycznie ? to bym wolał na zaoczne iść :) za darmo i łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he. Z twych, przepełnionych marną ironią postów, bije zazdrość, lecz zapewniam cię, nie masz mi czego zazdrościć, pojmij to i uśmiechnij się :). Wykształcenie średnie eksternistyczne robię 2 lata ponieważ tak mam ustawiony harmonogram z europejskiego funduszu społecznego, zdając egzaminy zgodnie z jego terminami(odgórnie rozłożone na 2 lata) mam zapewnioną refundację egzaminów i kursów przygotowawczych, dzięki temu mam wszystko za darmo i klika grubiutkich tysięcy w kieszeni. :D Co do matury, to poinformuję cię że niewiele się pomyliłeś, otóż jakże skromnie przyznam, że zdam ją na 170% normy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assfasfasf
to po ki hu się mądrzysz ? nie umiesz sie samemu uczyć chodzisz na kursy i myślisz że one za ciebie szkołę skończą nie zazdroszcze ci niczego wręcz odwrotnie - gardzę tobą i twoimi wywodami jaki to ty mądry oh i ah a nawet kasy nie masz na egzamin tylko z funduszy korzystasz. no żal po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assfasfasf
było sobie iść na zaoczne nie zapłacił byś złotówki i od czasu do czasu jakieś wypracowanie podrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ty możesz wiedzieć co ja myślę? :) Ta wstawka o funduszach - tak płytkie, że aż nawet nie żałosne. Od kiedy sytuacja, w której nie wydaję własnych pieniążków, tylko korzystam z pieniędzy europejskich(które nam dają a z nich wiele nie wykorzystujemy) oznacza że nie mam pieniędzy? Wiesz co znaczy słówko przedsiębiorczość? Jak dają za darmo to biorę. :) Reszty nie będę ci tłumaczyć, by się nie "mądrzyć". Od teraz będę ignorował twe posty tak więc daruj sobie te żale. :) Pozdrawiam, bez odbioru. @zainteresowany1111111 Dokładnie, politycy nie mogliby wywinąć nam takiego numeru, nam, osobom zdolnym i ambitnym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
eh chyba nie miejsce,by sie wyklocac ;) mamy sobie tu pomagac ,a wiec wzajemnie tez sie wspierac ;PP chce juz wyniki,jak ktos dostanie niech koooooniecznie da znac :D jak zdam,bede przeszczesliwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!:D a jak nie... hm to poczekam do pazdziernika i zdam wtedy napewno! no,ale mam taka nadzieje,ze jednak zdam teraz:P nadzieje trzeba miec :D Zycze wszystkim wytrwałosci w oczekiwaniu na wyniki :D najgorzej jak czekalam na pierwsze,akurat w domu mnie nie bylo i awizo zastalam po powrocie,jak w aucie otworzylam wyniki to sie prawie poplakalam ze szczescia,tyle,ze to byla tylko polowa :P no i te w lutym wlasnie matma fizyka poprawka:( no ,ale trudno! zobaczymy jak to bedzie,oby wszystkim przyszly pozytywne wyniki ;D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza mad
Cześć wszystkim, może pytanie już padło, ale dość dużo jest stron i nie jestem w stanie przewertować całego tematu. Orientujecie się czy można zdawać egzamin w innym okręgu egzaminacyjnym niż się jest zameldowanym ? Np jestem z Krakowa, a chciałabym zdawać w Warszawie, ponieważ tam mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W regulaminie egzaminów eksternistycznych napisane jest "Osoba, która chce zdawać egzaminy eksternistyczne i spełnia formalne warunki, dwa miesiące przed sesją jesienną lub zimową składa w okręgowej komisji egzaminacyjnej właściwej swemu miejscu zamieszkania:" Zatem powinno się udać, wspominają o miejscu zamieszkania, a nie o miejscu zameldowania czy 'rodzimego' OKE, najlepiej przed składaniem papierów zapytaj się jeszcze pań w OKE w tej kwestii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
Przemuś użył słowa przedsiębiorczość, zdaję egzaminy 24m-ce a człowiek przedsiębiorczy wie że czas to pięniądz i zna się na dobry inwestycjach :) a asa coś tam ogranicz kawę bo Ci nie służy :) zostaw Przemusia bo on dużo gada ale nie groźnie :) więc wszycy CHILL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
To, kiedy będą wyniki zostanie ogłoszone (przynajmniej w okręgu warszawski) na stronie w tym tygodniu (info z oke, dzwoniłam do nich). Można umrzeć czekając, kurdę no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, nie ma co umierać. :) Wyniki przychodzą do nas na przełomie marca i kwietnia w sesji zimowej oraz na przełomie listopada i grudnia. Czasami do niektórych osób przychodzą wcześniej (możliwe że przyjdą do ciebie w tym tygodniu), czasami przychodzą później(mi w ubiegłorocznej sesji zimowej dosłali wyniki klika dni po rozpoczęciu grudnia), ale większości osób wyniki dochodzą na przełomach rzeczonych wyżej miesięcy. :) @Garrett Oczywiście, słowo 'przedsiębiorczość' oznacza umiejętność ekonomicznego zarządzania czasem czy znajomość interesów/inwestycji, lecz oznacza także umiejętność wykorzystania pojawiających się okazji i z tej przyczyny użyłem sobie owego słowa. :) Mógłbym wszystkie egzaminy zdawać w jednej sesji ale wtedy miałbym mniej czasu na przygotowania(gorsze oceny), a także UE nie zasponsorowałaby mi całej sprawy. ;) Co do tego frustrata sasa-coś tam, to niech sobie pisze, mam w poważaniu jego sentencje, a przy okazji można się pośmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
A kto złożył papiery na maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfasfaaf
bo mnie denerwujesz Sremuś. Ja złożyłem papiery na mature. Kierują Cię do nabliższej szkoły od miejsca zamieszkania która bierze udział w programie hermes i tam składasz 2 cześć deklaracji oraz dostajesz tematy maturalne. Najśmieszniejsze jest to że wiem kiedy i gdzie mam mature i że napisałem prace ale niewiem czy zdałem 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. resor
wyniki bd 20 marca w oke waw świadectwa ukonczenia będą wysyłane 30m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myicu
Witam wszystkich.W lutym pisalem egzaminy wszystkie oprocz technologii w pazdiernku jest nastepny termin i pytanie teraz takie jak nie powiedzie mi sie w pazdzierniku to czy w lutym po egzaminach bede mogl podejsc do matury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku, gdy powinie ci się noga z TI w październiku, a zdasz TI w lutym, to jak najbardziej możesz zdawać maturę w tym samym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
W tym tygodniu pewnie dostaniemy wyniki ... ;PP jaaaa juz je chce :( oby byly pozytywne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfasfa
MASAKRAAAAAAAAAAA!!! nie będe spać@!!@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do oke i powiedzieli że jutro dostaniemy wyniki z egzaminów. Więc zostało nam tylko czekac na listonosza jutro:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dzwonilam dzis do oke w Gdansku, dziś zostały wysłane wyniki egzaminów,natomiast świadectwa ukończenia liceum zostaną wysłane 30 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×