Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Przykładowo: godziny otwarcia Dino Parku(z mojego egzaminu z lutego 2013) od 9:00 - 18:30. I teraz używasz index górny do zapisu minut. Przykładowo oczywiście. Możesz też wykorzystać do zapisu 2^2. Aby miało to normalny zapis. Chociaż ja to zapisuje inaczej za pomocą indx-ów ale w równaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet sie nie biorę za exela ,postaram sie zrobic prezentację i korespondencję seryjną i moze zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Excela, to nie jest taki trudny jak czasochłonny. Jeśli chodzi o korespondencję seryjną, jest ona w przykładowym arkuszu i wątpliwe, że się pojawi na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie dla mnie jest bardzo trudne ,w moim przypadku dzie rozłozyło mi się dwoje dziec***owaznie chorych od miesiąca ,bedzie cud jesli wogole zdam,wiec licze na to ze cos tam zrobie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te pytania na karci odpowiedzi to jakiego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi przerwano egzamin przez kogoś kto nie wyłączył telefonu, i miałbym stracić przez niego rok, to należycie bym mu podziękował potem:) zdarzyło się to komuś że w jakimś oke unieważniono cały egzamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam po informatyce? nie zrobiłam wszystkiego ale jest całą prezentacja z excela wykres a z worda nie wyjustowałam. a zadania zamkniete strzelalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobiłaś prezentację oraz chociaż częściowo inne zadania, oraz nie pomyliłaś się z opisywaniem plików to raczej zdasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Zrobilem wszystko z infy ale na koncu w wordzie mi sie gdzies wlaczylo, ze widac wszystkie polecenia jakie byly ustawiane czyli np. akapit, rodzielanie rozdzialow itd. nie wiedzialem jak to na szybko wylaczyc i zostalo. Mam nadzieje, ze mi przez to nie uniewaznia zadania. W Excelu tez zrobilem i prezentacje rowniez. W 2 zadaniu z Excelem bylo napisane zeby odpowiedzi pisac w pliku txt ale rozumiem, ze wykres i zestawienie srednich cen umieszczamy normalnie w pliku xls? Jak zrobiliscie to zestawienie srednich cen? Bo ja dodalem kolumne obok z prawej i nazwalem ja "srednia cena", po lewej pogrupowalem alfabetycznie wg. typu towary i w kolumnie srednia cena po prawej polaczylem komorki obok danego typu towaru i wprowadzilem ten algorytm ze srednia. Nie wiem czy tak to moze byc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczyłem pod programy z 2010 patrze na kompa a tam starocie z 2003 zrobiłem jakoś prezentacje zadanie z wordem i ofc te zadania z arkusza(prawda fałsz) powinienem zdać chociaż mam mieszane uczucia to pewnie przez stres ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uczyłem na office 2007 i pojechałem do szkoły wcześnie oraz poprosiłem o przeinstalowanie akurat szkoła miała moją wersie i było dobrze. W pliku txt zapisujemy te odpowiedzi, o które proszą nas w poleceniach. Wykres oczywiści w Excelu. A nie mogłeś użyć cofnij(ctr + z).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uczyłam się na najnowszym niestety i byłam w lekkim szoku, jak w październiku były z 2007, no ale na intuicje leciałam, bo w końcu kiedyś z 2007 też korzystałam. Teraz wos, jak samopoczucie? Ja się mega stresuje, bo jakoś nie byłam najlepsza w te klocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Creative009 zestawienie średnich cen trzeba było policzyć w excelu, ale odpowiedzi dać w txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Uzywalem cofnij ale nie cofalo a mialem calosc zadania gotowa wiec juz nie bylo czasu robic od poczatku. Co do srednich cen: w pliku tekstowym napisalem, ze zestawienie jest w excelu, kolumna taka i taka. Najwyzej mi tej czesci zadania nie zalicza, trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
hej pamięta ktoś jakie pytania były na które trzeba było wybrać poprawną odpowiedź.Jak odpowiadaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno było coś z grafiką przezroczystą w jakim formacie trzeba zapisać i to jest png Było też co to shareware czyli oprogramowanie darmowe, ale z pewnymi ograniczeniami coś o prawach autorskich i reszty nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie oprogramowanie jest instalowane w telefonach i to było windows phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grafikę przeźroczystą zapisałbym w PSD. A później wrzucił na docelowy obrazek. W telefonach też jest instalowany android. W zależności do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie a jak jest z wynikami ,mozna to gdzies sprawdzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki z egzaminów, które zdawałaś/eś w danej sesji są przesyłane w miesiąc od ostatniego egzaminu w sesji. Można dzwonić do oke z zapytaniem, kiedy będą wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nikt nie zdawał niemieckiego???Podzielcie się odpowiedziami z tego języka w tej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany, odpowiedzi były podane, te które podałam to te poprawne, które trzeba było zaznaczyć. Nie było odpowiedzi takiejak Ty napisałeś. Jak się czujecie przed chemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam poszła informatyka? ja mam mieszane uczucia, prezentacja zajęła mi sporo czasu i zad. 2 prawie nie liznelam;/ zad. 1 troszkę mam i z odp. zamkniętych 2 mam dobrze...oby sie uciulalo te 15pkt;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey? o co chodzi z numerowaniem zadan?? kompletnie tego nie roumiem...zamiast xxx wpisac cos innego? niech mi ktos wytlumaczy? jeżeli mam tresc zadanie dobrze ale zle oznaczone to mam całość źle> czy tylko punkty odjete za zle nazwanie pliku? robiliscie do kazdego podpunktu nowy folder? czy wszystko na jednym? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jednym folderze wszystko pisałam. np. jak było zadanie z wordem to było Zadanie1.doc a zadanie z excelem Zadanie2.xls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Zamiast xxx, miałaś wpisać rozszerzenie pliku, czyli to w jakim programie plik będzie otwierany. Word - doc, excel - xls, power point - ppt np. Zadanie1.doc, Zadanie2.xls, Zadanie3.ppt. Choć jakby zapisać tylko pod nazwą Zadanie1 to chyba też powinni zaliczyć, ponieważ rozszerzenia plików są automatycznie tworzone przy zapisie pliku z poziomu programu. Ja jak zapisałem Zadanie1.doc to to .doc i tak znikło i na wszelki wypadek dopisałem już w folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak napisałam samo zad,1 i zad.2 to mam nieważne czy tylko punkt mniej za złe oznaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PowerPoint nie ma przypadkiem pptx ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
pptx jest od office 2007, a na egzaminie był 2003, co zresztą dla mnie było szokiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×