Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
siema z czego się najlepiej przygotować na chemie uczę się różnych działów ale nie wiem na czym się najbardziej skupić może ktoś napisać co bylo na ostatniej chemii ? ewentualnie jakieś wskazówki ;] dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już terminy egzaminów maturalnych :) Denerwuję się ustnym angielskim, od dawna nie mam styczności z tym językiem, macie jakieś materiały do uczenia się do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius33
Czy ktoś z Warszawy będzie zdawał maturę w CKU nr 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresujesiebiologia
Hej, mógłby mi ktoś doradzić, czego warto uczyć się z biologi? Mam na myśli pytania, które są prawie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresujesiebiologia
Hej, mógłby mi ktoś doradzić, czego warto uczyć się z biologi? Mam na myśli pytania, które są prawie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dane z arkusza TI te o totolotku wprowadzaliscie recznie w exelu? czy to sie jakos inaczej wpisuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dzwonił ktoś w sprawie deklaracji? czy automatycznie przechodzi w ostateczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz otworzyć pliku txt w Excelu. W Excel-u, wybierze otwórz, następnie zmień na wszystkie pliki, następnie wybierz plik txt. Może również pojawić się jakiś komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany powiesz ile masz lat? wyglądasz na bardzo inteligentną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym uczęszczał do liceum, to według rocznika maturę zdawałbym w 2009 roku. Ale LO ukończyłem w 2013 roku, na podstawie egzaminów eksternistycznych i maturę będę miał w 2014 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jesteś 2 lata starszy ode mnie, fajnie że udało Ci się ukończyć, chociaż pewnie gdybyś wiedział o EE wcześniej to byś mniejszą obsuwę miał.. ja gdybym wiedział wcześniej pewnie straciłbym max 2 lata a straciłem 3, no ale cóż lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie powiedzcie mi w tym cwiczeniu z listu w word to wybieramy sobie jedna osobę z tej całej listy ?chodzi mi o to czy jakies nazwisko ,adres itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wytlumaczone z chemii. http:// chemia.opracowania.pl/liceum/ nie jest to cały materiał ale mam nadzieje że mi wystarczy. Powodzenia na egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde mac... myślicie, ze będzie jakiś dyrektor w szkole w ferie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś dyżury kogoś w szkole powinny być. Musisz dzwonić albo jechać najlepiej w jakijs 'bezpiecznej' godzinie, zeby nie było za wczesnie ani za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiooola ratuj ,powiedz mi jesli mozesz jak mam zrozumiec ten list z egzaminu w wordzie ,korespondecje seryjna ,chodzi o te dane do tego listy ,czy ja mam sobie wybrac tam jednego odbiorce z tej listy?,a co do prezentacji to co to znaczy ze ma byc powrót z okna temperatur bezposrednio do okna tytułowego??? umiecie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzamin z TI jest bardzo łatwy ! nie stresuj się ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje ktoś mature w Krakowie? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin z TI jest łatwy aby zaliczyć potrzeba naprawdę niewiele, chociaż jak w każdym egzaminie jest odsetek osób którym się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje ktoś maturę w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej korespondencji seryjnej chodzi właśnie o to, że z reguły, która umieszcza imię i nazwisko automatycznie wypełniają ci się te pola zaznaczone w i nie musisz wpisywać każdego nazwiska osobno.. w rozwiązaniu masz tam taki podpunkt, filmikjak jest pokazane co wszystko robić po kolei. a powiedzcie mi gdzie jest to zadanie o totolotku? bo sciagnełam to wszystko ze strony CKE, ale mam tylko prezentacje, zadanie z exela o wydawnictwie, zadanie z szachami w wordzie i zadanie z listem w wordzie. i nic więcej nie chce mi sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwy to jest moze dla tych co mieli do czynie ia z komputerem ja wszystkiego sie nauczyłam na zasadzie prób i błedów ,nie wiem jak sie wstawia te nazwiska z korespondecji seryjnej ,prezentacje jakos troche sie nauczyłam ,ale tez bez szału ,a pytanie do tych co juz zdawali czy na TI te pytania z tych przykładowych arkuszów sie pojawiają? byłabym wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaki filimik jest ???ja zadnego filmiku nie mam w rozwiazaniu ,powiedz gdzie to moge znalezc ,bo jak narazie to ja wszystko wpisywałam recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wordzie masz w zakładkach korespondecja, wchodzisz w to, później musisz rozpocząć korespondencję seryjną i tam jest taki podpunkt dodaj odbiorców (juz istniejących) i wtedy musisz otworzyć plik który znajduje się w folderze PESEL. osoby.txt czy coś takiego. i masz juz wszystkich nadawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu.odbiorców... jak masz ten folder z zadaniem, to w folderze 'rezentacja' jest coś takiego jak 'start' i jak to otworzysz to otwiera ci się polecenie tego zadania + później rozwiązanie krok po kroku i punktacja i w tekscie jak jest opisywane rozwiązanie to jest hasło -- "żeby zobaczyć jak to zrobić kliknij TUTAJ' i jak klikniesz to przekierowuje cię do strony z filmikiem. Nie wyślę ci linka do tego, bo to działa tylko jak masz zapisany plik u siebie na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak mam Ci inaczej pomóc, musisz pootwierać wszystkie pliki z tego folderu z zadaniem to znajdziej w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dobrze pamiętam jest kilka zadań abcd około 10, zadania o totolotku nie musisz ruszać aby zdać, na pewno nie będzie to totolotek tylko jakieś zadanie z exela, Zadanie w wordzie jest ważne moim zdaniem, na egzaminie w lutym było ogłoszenie zdaje się placówki zdrowia podane na kartce i dokładnie takie ogłoszenie mieliśmy zrobić w wordzie, liczył się dobór czcionek, podkreślenia tekstu, numer telefonu, formatowanie strony, a prezentacja to na płycie masz obrazki i po kolei wstawiasz obrazki a pod obrazkami tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocy ! robie wykres kołowy w excelu ale nie mam pojęcia jak mam tam wstawić dane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za pomoc ,jakos to ogarnę mam nadzieję ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Czy moge zmienic szkole w ktorej bede zdawac mature? Bo za tydzien przeprowadzam sie do zupelnie innego wojewodztwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×