Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
jeżeli w zadnie było polecenie oznacz plik ten i ten a w miejscu xxx wpisz doc, czy inaczej a ktoś tego nie wpisał to po prostu ma mniej punktów, a nie od razu unieważnione zadanie. Co za bzdury. Ktoś tam się pytał, więc informuje, że ma być spokojny bo na bank sprawdzą środek zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Pliki oddawane do oceny zdający nazywa dokładnie tak, jak polecono w treściach zadań lub zapisuje pod nazwami (wraz z rozszerzeniem), jakie podaje w arkuszu egzaminacyjnym; pliki o innych nazwach nie będą sprawdzane przez egzaminatorów'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod innymi może nie, ale jeżeli ktoś zapisał zadanie1, zadanie 2 itp to sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,plik z rozszerzeniem to dodatkowa punktacja ,jesli ktos zapisał plik np zadanie1 to ma sprawdzane ale nie dodają punktacji za rozszerzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Wos dość łatwy, mniej więcej tak jak na informatorach. Chociaż zimno trochę w Bytomiu, co utrudniało pisanie ostatniego zadania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssssia
Chemia to jakaś pomyłka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
W dodawaniu rozszerzenia chodzi chyba tylko o rozróżnienia pakietu office od openoffice. Zapisując plik z poziomu worda jako Zadania1.doc u mnie .doc zniknęło, więc dopisałem ręcznie przez zmiane nazwy pliku, ale jak wiadomo rozszerzenia plików są automatycznie ukrywane. Z tego co pamiętam to w windzie klikamy widok>opcje folderów i tak gdzieś cza znaleźć "ukrywanie znanych rozszerzeń plików" czyli to że w nazwie nie ma .doc to nie znaczy, że go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zdawałem egzamin, to zadania do oceny należało opisywać poprawnie i jak w arkuszy było Zadanie1, to tak miało być opisane. A rozszerzenie jest dodawane automatycznie przez program, w którym zapisujesz plik. I nie należy nadawać nazwy Zadanie1.doc, bo finalnie będzie to wyglądać następująco Zadanie1.doc.doc. Jeśli mówimy o pliku txt, to tam zapisywane są rozwiązania prawdopodobnie do Excela, to tak może być tylko nie uznana część zadania. I nikogo w błąd nie wprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia straszna nie wiem praktycznie moze 4 zadania na 100 % pewne a reszta to same strzelanko nie wiem mam nadzieje ze wpadnie te 2 ale to lud byl by szczescia .... nie wiem jak dla mnie strasznie trudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj ktos podawal stronke z wzorami na matematyke....zwiazku z tym mam pytanko taki zbior dostaniemy na egzaminie przeciez tam wszystko jest opisane????? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest opisane ale musisz wiedzieć który zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxweelaa
Mam pytanie proszę o szybką odpowiedź. Czy pytania na fizyce w poszczególnych latach powtarzają się ? Jaka jest szansa że na testach będzie np parę pytań które były na maturze w 2009 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,0,0,0,%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie same raczej się nie zdarzają chociaż z pp trafiło mi się kiedyś zadanie które znałem z którejś matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zadań maturalnych to raczej nie ma podobnych, ale z arkuszy egz eksternisztycznego z poprzednich lat zadania się raczej powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxweelaa
A czy mogę sprawdzić gdzieś pytania i odpowiedzi z zakresu egzaminów eksternistycznych z poprzednich lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxweelaa
A czy mogę sprawdzić gdzieś pytania i odpowiedzi z zakresu egzaminów eksternistycznych z poprzednich lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamięta ktoś pytania? Próbuję sobie wyszukać odpowiedzi, oby było te 15 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu dostałam z cke arkusze z egzaminów z sesji zimowej 2013. Potem jeszcze parę arkuszy bardzo miła Pani koordynatorka z oke postanowiła mi dać akurat z tych przedmiotów, co zdawałam w październiku i z tamtych arkuszy sporo mi się powtórzyło. Także nie wiem, może nie jest za późno i podzwoń do oke i cke, w którym zdajesz i popytaj. Ja brałam z oke i cke Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wepr9uw32p9trf
A ja mam inne pytanie, może troszkę śmieszne ale kto wie jakie pytania będą a egzaminach np z matematyki ? Kto zajmuje się produkcją arkuszy egzaminacyjnych, do kogo by trzeba było pisać żeby za małą opłatą uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat pytań w arkuszu :) Pytam poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba sobie jaja robisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CKE zajmuje się arkuszami, na pewnie nie zdradzą tego co może być na egzaminie teraz, ściśle tajne ;) ale może jakiś stary arkusz by udostępnili, wystarczy spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wepr9uw32p9trf
Czyli dyrektor CKE i ludzie zajmujący się arkuszami znają odpowiedzi dotyczące zadań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wos'u chyba nie pisałes, bo nie wiesz że to się nazywa łapówka i podlega karze na podst. kodeksu karnego. Dodatkowo egzamin byłby unieważniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drobną opłatą haha myślisz że ktoś zaryzykuje za jakąkolwiek opłatę zwolnienie z pracy i więzienie ? dobre :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, cke wie wszystko skoro sam robi arkusze, ale nie wiem, na co ty liczysz. Odpowiedzi ani pytań z tego, co będzie nie dostaniesz, więc szkoda twojego czasu lepiej się zabierz za naukę, jeśli chcesz zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Ja rok temu dostałam z cke arkusze z egzaminów z sesji zimowej 2013. '' Masz je jeszcze ? miałabyś możliwość wysłania mi matematyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henny
To ja bym prosił wysłanie jakiegoś arkusza z Fizyki ( ale nie tego przykładowego na stronie CKE ) tylko jakiegoś który już się pojawił na egzaminie. Jeśli oczywiście można to bardzo bym prosił patmart1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety te które miałam uznałam za niepotrzebne i wyrzuciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×