Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Napiszcie mi proszę czego uczyliście się z wosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zadania z worda czy exela z korespondencja seryjna macie na you tubie wystarczy tylko albo aż wpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy jest taka możliwość zmiany szkoły wyznaczonej do matury. A musisz się teraz przeprowadzić? Nie możesz odwlec tego trzy miesiące. Zapewne będziesz musieć wystąpić do OKE Łódź, następnie OKE Łódź będzie musiało się zwrócić do OKE właściwego twojego nowego miejsca zamieszkania, po za tym masz jeszcze deklarację maturalną i temat prezentacji maturalnej. Każda szkoła ma swoje tematy na język polski. Bardzo daleki będziesz mieć dojazd z nowego miejsca zamieszkania. Jest trochę mało czasu, są też terminy, które mijają już nie długo. Dość skomplikowana sprawa, w szczególności jak będziesz mieć dojazd z nowego miejsca zamieszania do wyznaczonej szkoły bardzo duży. @ gość Otwierasz Excela, następnie w kolumnach wpisujesz sobie dane. Np.: a- 50 ,b- 100, c- 222, d- 5555. Oczywiście litery w innej komórce a cyfry w innej obok komórce. Następnie zaznaczasz te wszystkie liczby i opisy i wybierz wstawianie i wybierasz wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaaa
Napiszcie proszę z czego warto przygotować się z FIZYKI. Co się zazwyczaj powtarza na egzaminach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z fizyki zdałem nie mając żadnej wiedzy (30%) wszystko robiłem na logikę i się udało, nie pamiętam nawet jednego polecenia mimo że pisałem to we wrześniu. Mało brakowało i bym w ogóle nie poszedł myśląc a nic nie umiem to po co iść.. Także moja rada dla wszystkich bądźcie obecni na każdym egzaminie na który się zapisaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszke dziwne, ze pises to we wrzesniu, skoro kazdy mial sesje w pazdzierniku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaa
Jakieś podstawy każdego działu znam mniej więcej ale fizyka ma ogromne zastosowanie i ciężko mi się logicznie myśli dlatego boję się tego przedmiotu. Nie wiem za bardzo na co zwrócić uwagę czyli takie pytania które lubią się powtarzać tak żeby zaliczyć na ten dopuszczający i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest zadan z ruchem, praca i mocą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy mam się czym przejmować, ale nie przyszedł do mnie list z oke o miejscu egzaminów. Trzeba ten list dostać przed rozpoczęciem sesji, czy można się bez niego obyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce egzaminow oglasza dyrektor na stronie oke nie dostaje sie go pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od oke. np oke Jaworzno wysyła list z miejscem egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1119
Napiszcie proszę czego uczyliście się z wosu? mam vademecum przeczytałam, pozaznaczałam, ale jest tego tyle, że nie wiem na co zwrócić największą uwagę :) Będę wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś jak podnosić do potęgi ułamkowej ułamki ? 1/3 do potęgi 3/2 jak to zrobić ? strasznie się denerwuje matematyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli np jest 2 do potęgi 2/3 to 2 bierzesz pod pierwiastek 3 stopnia (stopień brany jest z mianownika, tej liczby pod kreską ułamkową) i jeszcze to wszystko do potęgi 2 (bo w liczniku jest dwa, jakby było jeden to zostawiasz pierwiastek tak jak jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wosu najlepiej wszystkiego po trochu. porób sobie testy maturalne zobaczysz czy masz jakieś braki. nie ma sie czym stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam humorki przed angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski to chyba jedyny przedmiot, którym się wcale nie przejmuję i nawet z przyjemnością pójdę. :-) dużo gorzej z całą resztą, ale musi być dobrze i wszystkim życzę dużo spokoju przede wszystkim, i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie powtorki przed angielskim. na co zworcic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się stresuję, wiem że to angielski i w proste są te testy, ale jednak mimo wszystko jest stres.... duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się stresowałem przed angielskim. Ale każdy egzamin jest do zdania. Życzę wszystkim powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękujemy! Czy na egzaminie trzeba mieć niebieski czy czarny długopis? I czy forma jest taka jak na maturze, że jest karta odpowiedzi z tyłu i trzeba kolorowac kwadraciki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy tylko długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem. Karty odpowiedzi nie ma, ale mamy też kartę(nazwa wyleciała mi z pamięci), na której wpisujemy pesel oraz go kodujemy poprzez zamalowanie kwadracików z cyferkami odpowiadającymi numerowi pesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odpowiedzi bierzemy w kółko? Można mieć parę sztuk długopisów? lepiej się czuję jak mam co najmniej 3sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wole mieć kilka długopisów, szczególnie jak nawet panie z komisji nie mają długopisu aby pożyczyć w razie czego. A raz miałem taką sytuację, że się długopis mi zaciął. Ale panie w komisji miały i pożyczyły - na szczęście. Jeśli chodzi o odpowiedzi na angielskim, to bierzemy w kółeczko. Ale na innych każą podkreślać odpowiedzi. Najlepiej dobrze przeczytać instrukcję oraz polecenia do zadania, niektóre zadania każą podkreślać a inne otaczać w kółeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 raz najgorszy potem się chodzi na egzaminy niemalże na luzie, długopisów można mieć ile się chce, mnie raz się wypisał i musiałem poprosić o zapasowy ale na szczęście panie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pytaie, czy muszę mieć ze sobą dowód wpłaty? już raz dawałam jeden jak składałam deklarację maturalną? P.S. wiem, że to głupie, ale muszę się upewnić bo ja już nie wiem jak się nazywam z tego wszystkiego...Egzaminy w Łodzi przeprowadzane są w OKE w siedzibie, oprócz egz z informatyki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdz na strone oke lodz i sprawdz to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... byłam, sprawdzałam, dlatego pytam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba błędnych informacji nie podali... bo faktycznie pisze OKE chyba za bardzo sie stresujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×