Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Listem zwyklym poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to zastanawia, wyniki powinny być góra do dwóch tygodni albo powinni wprowadzić chociaż jakiś system elektroniczny gdzie po rejestracji numerem PESEL można by sobie sprawdzić wynik w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej OKE wychodzą z założenie, że cierpliwość jest cnotą. I powinni ją mieć wszyscy przystępujących do egzaminów organizowanych przez OKE pod nadzorem CKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne jest to ze jakiś burak z Łomży nie chce mi podać wyników przez telefon a wysylają listem zwyklym jaka to jest poufność przecież taki lis jest nierejstrowany i może nigdy nie dotrzeć bo albo zaginie na poczcie albo ktoś ze skrzynki wyciągnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o OKE Jaworzno, to wyniki zawsze przesyłali listem poleconym. Nie rozumiem jak można przesyłać informację o wynikach zwykłym listem. Świadectwo też może będą przesyłać zwykłym. Przecież na świadectwie jest numer pesel. A nie można jechać do siedziby OKE i uzyskać te informacje? Przecież mogą wtedy potwierdzić tożsamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKE Jaworzno zawsze wysyła POLECONYM PRIORYTETEM zazwyczaj na drugi dzień od wysłania jest u mnie z samego rana listonosz przynosi do samych drzwi. Także dziwi mnie że piszecie że dostajecie zwykły list z wynikami jeszcze zazwyczaj zastajecie go w skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziwi mnie to czemu tak wysyłają wyniki w oke warszawa, ale już świadectwa mają rozsyłać poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka032
mam pytanie ktos byl z was zwolniony z opla za egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie 80% z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Częstochowie, mało było osób, które by płaciły za egzaminy. Większość byłą zwalniana lub korzystała z dofinansowania(o szczegóły się nie pytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że nie pracujesz i jesteś zarejestrowana w Urzędzie Pracy to zwalniają w 100% z całej opłaty czyli masz egzaminy za darmo. Jak nie miałem pracy to wysłałem wniosek i bez problemu zwolnili. Kiedy pracowałem to wiadomo że sobie zapłaciłem, później znowu bez pracy byłem i na Urząd Pracy i znowu egzaminy w 100% darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, dostał ktoś dzisiaj wyniki? Piszcie z jakiego OKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxcccccc
Ja zbieram się do pracy ale mam nadzieję że dzisiaj po przyjściu do domu zastanę list. To oczekiwanie jest najgorsze, napiszcie później czy ktoś dostał dzisiaj wyniki i z jakiego OKE>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Jaworzna nic dzisiaj dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OKE Kraków dziś mi powiedziano, że w tym tygodniu dopiero będą wysyłane wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wyniki w okolicach 28-go marca. A termin złożenie bibliografii do 7 kwietnia. Jak by nie można było trochę wcześniej tych wyników oraz świadectw wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dzwoniłam do oke Łomża no i wyniki mają być 28ego razem ze świadectwami dziwne bo nigdy nie było razem i dziwne też że Warszawa już ma a my musimy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kizia mają być czy mają być wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28ego mamy mieć wyniki i świadectwa w ręku ale codziennie wypatruje listonosza bo oke lubi robić niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powiedzieli w OKE Łódź, że 28zostaną wysłane tylko wyniki listem poleconym, a ewentualne świadectwa do odbioru osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ranu a kraków dzwonił ktos? swiadectwa beda wysylac czy do odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostal ktos dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Jaworzna nic. Jeżeli mają wysłać 28 to będzie najwcześniej 31 więc niewiele czasu zostanie na załatwienie wszystkiego w szkole przed maturami. Bibliografie do 7 kwietnia i świadectwo pewnie też w podobnym terminie a w niektórych OKE świadectwa będą wysyłane po wynikach, przynajmniej tak było rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego tak zwlekają. Jak by nie mogli tego wysłać w całej Polsce 20 marca tak żeby wszyscy mieli przed 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku OKE Poznań wyniki wysyłała w okolicach 15 marca a świadectwa do odbioru na 29. Też nie rozumie dlaczego tak zwlekają. Przecież wyniki mają oszacowane już dobre dwa tygodnie temu. Najgorsza jest ta niepewność, matura czy powtórka. A jak tak ostatnio przeglądałem przykładowe arkusze maturalne 2015, to są dużo trudniejsze od tych z 2013 roku. Polski całkiem inne wypracowanie(dużo trudniejsze), całkiem inna forma punktacji, matma też trudniejsza i to dużo. Anielski inna forma, ale też trochę trudniejszy. Do tego jeszcze inna forma egzaminu ustnego z polskiego i mamy komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? Ktoś Coś dzisiaj dostał z Krakowa? U mnie jeszcze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie wyniki będą wysyłane 28 i nie ma co liczyć że może ktoś sie zlituje i wyśle wcześniej. Pozostaje czekać do poniedziałku albo ewentualnie wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z egzaminowanych
witam, dzwoniłem dziś do OKE w Jaworznie i powiedziano mi, że wyniki zostaną wysłane jutro listem priorytetowym. Także możemy się ich spodziewać w piątek lub w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mniej więcej tydzień na załatwienie wszystkich spraw związanych z maturą. Czyli dostarczenie świadectwa do szkoły oraz złożenie bibliografii. Dlatego ja chciałem zdać wszystkie egzaminy w październiku i mieć spokój dziś. Wszystko załatwiłem na spokojnie w grudniu, bibliografię oddałem na początku marca i tylko się uczyć do matury. A raczej, aby być dokładnym do sześciu egzaminów maturalnych w tym dwóch ustnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany powtarzasz się i ciągle piszesz to samo :) Wiemy wszyscy tutaj że zdałeś i dzielnie podchodzisz do matury, gadasz o tym od 10 stron wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×