Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
A i ja już złożyłam deklaracje w Poznaniu do matury czy jeśli nie zdam no fizyki a nie zdaje z niej matury to mnie nie dopuszcza do niej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby podejść do matury musisz zdać wszystkie przedmioty i otrzymać świadectwo ukończenia liceum. więc jeśli nie zdasz fizyki, nie zostaniesz dopuszczona do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na chemię uczyłam, ale pisząc nie trafiłam na moje zadania . Na szczęście w abc wtszczelilam 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to swiadectwo jest wgl wazne ?jak na nie patrza? nie ma ani rozszerzonych przedmiotow ani przedmiotu uzupelniajacego...ani woku edb wf ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwo wygląda tak samo jak świadectwo że szkoły dziennej lub weekendowej . Jest traktowane identycznie jak świadectwo z tradycyjnych liceum . Na stronach CKE masz wszystko napisane na ten temat tak samo jest wzór jak wygląda świadectwo . Jakby nie było ważne to nikt z nas nie podchodził by do tych egzaminów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np w szkole policealnej by nie patrzyli krzywo na takie swiadectwo? bo nie ukrywam ze chcialabym pojsc na elektroradiologa do wroclawia a jestem spod poznania i gdzie jest wzor swiadectwa bo nie widze go na stronie cke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz normalnie przedmioty jak uczniowie w szkole, czemu mają dziwnie patrzeć?? Ja jestem z oke Jaworzno: Zdający otrzymuje pisemną informację o wynikach egzaminów po zimowej sesji egzaminacyjnej  -najpóźniej w kwietniu, po jesiennej sesji – najpóźniej w grudniu danego roku. Osoba, która zdała egzaminy eksternistyczne ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych ujętych w ramowym planie nauczania szkoły danego typu dla dorosłych otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły danego typu, wydane przez OKE w Jaworznie. Świadectwa wysyłane są poczta przesyłką poleconą za potwierdzeniem odbioru. Osoba, która zdała egzaminy eksternistyczne kształcenia ogólnego dla zasadniczej szkoły zawodowej ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych otrzymuje zaświadczenie wydane przez OKE w Jaworznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

swiadectwo wyglada faktycznie spoko 

ale teraz trzeba sie juz uczyc bo zaraz sesja i luty sie zaczyna ciekawe ile osob nie zdalo matmy kiedy7 bedzie sprawozdanie wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.12.2018 o 10:00, Gość Zadowolona napisał:

Wygląda normalnie...

Rozmarzyłam się, że już mam takie świadectwo.

no swiadectwo wyglada calkiem fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke jaworzno

Jak ja się cieszę,  że został mi tylko 1 przedmiot do zdania w lutym  :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuu
12 godzin temu, Gość Oke jaworzno napisał:

Jak ja się cieszę,  że został mi tylko 1 przedmiot do zdania w lutym  :))))

ja tez ale oby go zdac ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okii

A co piszecie w lutym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowna

ja chemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclaw

Chemię i fizyke

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuu

wlasnie dostalam list z oke zwiazane z matura i skierowaniem do szkoly - w moim miescie nie musze dojezdzac do wroclawia uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Śmieszy mnie, że co drugi/druga się dziwi, że czegoś nie zdał/zdała jak idziecie na spontan niczego się nie ucząc xD

Wszystkie wymagania co do każdego przedmiotu są podane na stronach OKE. Dokładnie od a do z co trzeba umieć by zdać. Są też egzaminy przykładowe by się sprawdzić. 

Na internecie istnieje coś takiego jak e-podręczniki, istnieje youtube i inne źródła. Wystarczy chwilę czasu poświęcić i się zda.

Ja podchodzę w lutym i zdaję wszystko w jednej sesji. Normalnie płacę za wszystkie egzaminy więc nie przewiduje w ogóle, że nie zdam. Bo się po prostu uczę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina
6 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Śmieszy mnie, że co drugi/druga się dziwi, że czegoś nie zdał/zdała jak idziecie na spontan niczego się nie ucząc xD

Wszystkie wymagania co do każdego przedmiotu są podane na stronach OKE. Dokładnie od a do z co trzeba umieć by zdać. Są też egzaminy przykładowe by się sprawdzić. 

Na internecie istnieje coś takiego jak e-podręczniki, istnieje youtube i inne źródła. Wystarczy chwilę czasu poświęcić i się zda.

Ja podchodzę w lutym i zdaję wszystko w jednej sesji. Normalnie płacę za wszystkie egzaminy więc nie przewiduje w ogóle, że nie zdam. Bo się po prostu uczę xD

Nie ty pierwsza zdajesz wszystko w jednej sesji i obys się nie zdziwiła jak czegoś nie zdasz przykładowy test diametralnie różni się treścią i trudność zadań. Nie tylko ty płacisz więc to również nie pomoże zdając 🙂

Surowo oceniali nawet z wosu 

Przepraszam ale denerwują mnie osoby która uważają się za nie wiadomo jakie mądre i gardza innymi od siebie 🙂 polska 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 godziny temu, Gość Janina napisał:

Nie ty pierwsza zdajesz wszystko w jednej sesji i obys się nie zdziwiła jak czegoś nie zdasz przykładowy test diametralnie różni się treścią i trudność zadań. Nie tylko ty płacisz więc to również nie pomoże zdając 🙂

Surowo oceniali nawet z wosu 

Przepraszam ale denerwują mnie osoby która uważają się za nie wiadomo jakie mądre i gardza innymi od siebie 🙂 polska 🙂

Dokładnie,  ja też pisałam teraz 11 przedmiotów i nawet nie wiesz jak trudna okazała się informatyka,chemia czy matma ... uczyłam się dużo jednak na chemia totalna pustka na szczęście zabrakło mi 1 pkt do oceny dostatecznej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa jasia i stasia
2 godziny temu, Gość Ona napisał:

Dokładnie,  ja też pisałam teraz 11 przedmiotów i nawet nie wiesz jak trudna okazała się informatyka,chemia czy matma ... uczyłam się dużo jednak na chemia totalna pustka na szczęście zabrakło mi 1 pkt do oceny dostatecznej 

dokladnie fizyka to byl istny koszmar ;O malo bylo z podstawy programowej..nie wiem czego sie uczyc 

histori sie obawialam ale zdalam dzieki wypracowaniu 😄 12 pkt na czysto jakie szczescie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

eejjj no matma nie byla trudna 😄

bylo bardzo duzo do obliczenia kalkulatorem bodajze polowa do zaliczenia czyli 6 pkt albo i wiecej juz za same procenty 

ja sie przyznam ze w szkole zawsze mialam 3 na ladne oczka a ostatnia klase liceum (czyt. 2 klase) skonczylam z dwojka a tutaj na ukonczeniu rowniez bedzie 2 ale mialam 19 pkt..

mi do zaliczenia zostala tylko fizyka ::P 11 pkt...szlag by to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

 sorki mialam 16 pkt z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje w gdansku

siema zdaaje 11 przedmiotow w lutym w gdansku ktos cos tez??

podchodze pierwszy raz...macie jakies pomoce naukowe? bardzo sie boje jestem typowym humanista..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw

hej jakie ksiazki kupujecie do nauki z matmy na mature? myslalam o vadamecum  ale czy sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

informatyka nie jest trudna w abc strzelajcie xd  uczcie sie prezentacji i korespondencji masowej  i ulotki w wordzie i wystarczy i zdacie serio ::P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaba

zdaje ktos w krakowie w lutym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Dnia 12.12.2018 o 16:33, Gość Janina napisał:

Nie ty pierwsza zdajesz wszystko w jednej sesji i obys się nie zdziwiła jak czegoś nie zdasz przykładowy test diametralnie różni się treścią i trudność zadań. Nie tylko ty płacisz więc to również nie pomoże zdając 🙂

Surowo oceniali nawet z wosu 

Przepraszam ale denerwują mnie osoby która uważają się za nie wiadomo jakie mądre i gardza innymi od siebie 🙂 polska 🙂

Pierwszy jak już coś. Z czego wywnioskowałaś, że kimś gardzę? Rzeczywiście możesz mieć problemy ze zdaniem jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

To chyba logiczne, że egzaminy z poprzednich lat się muszą być różne od tych, które będą w następnym roku? XD Rozwiązując je możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda i jeżeli jesteś w stanie napisać egzamin z poprzedniego roku za pierwszym podejściem na te 90-100% to znaczy, że ogarniasz dany przedmiot i nie musisz przy nim siedzieć przez miesiąc.

Nie ma czegoś takiego jak surowe ocenianie, to nie podstawówka. Masz po prostu odpowiedzi klucze, jak twoja odpowiedź nie pasuję to nie dostajesz punktów, proste i logiczne.

Płacenie nie pomoże, ale pomoże w zmotywowaniu by się uczyć, a nie iść na farta jak połowa osób tutaj i się dziwić, że się nie zdało czegoś. I TO MNIE WŁAŚNIE ŚMIESZY, RÓWNIEŻ W TYM MOMENCIE ŚMIESZY MNIE TWOJA OSOBA, BO NIE POTRAFISZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ALE CHCIAŁAŚ CHYBA ZABŁYSNĄĆ. Napisałem dużymi literami, może teraz zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie tu

ciekawie tu niektorzy maja :)

tez zdawalam egzaminy w pazdzierniku i uwierz CHŁOPAKU wymadrzanie ci nie pomoze zamiast myslec ze jestes najmadrzejszy na swiecie posluchaj starszych . moze jestes jakims geniuszem moze nie i tylko w internecie robisz z siebie madrale (wspolczuje) ale jak podchodzisz pierwszy raz to radze sie nie wypowiadac w kwestii zdawalnosci

ja bylam zdalam i nie zdalam mam opinie INNYCH ZDAJACYCH NIE NA FORUM jak i rowniez wlasna 🙂

rzeczywiscie to forum saczy pogarda chyba wole zagadac do kogos przed egzaminem...wiec ja was zegnam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×