Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Muszę sobie co nieco z niemca poprzypominać, po maturze ostro ang :) Jasne, ja lubię niemiecki, dla mnie to żaden problem:) Chociaż ustnego się boję niezmiernie:) Jeśli nie dopuszczą mnie do matury w tym roku, to w następnym zdecydowanie będę zdawała English'a:) Może niemca dodatkowo.. ewentualnie.. Ile słówek dziennie ''ryjesz'':)))) ? z tym programem. Ciekawie..po 5 latach:) Hihi:) No tak, taki jest KK.. Obawiam się, że kuria nie postawi proboszcza do pionu.. i trochę to jeszcze potrwa.. Ciekawe co z moim:D Jeden parafianin mniej..mniej na tacę:) Czy to moja wina, że w KK nie odnajduję tego czego szukam?:) Mam prawo wyboru, prawda? Chrzest w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
ucina mi.. ojj w wieku poniżej 18 lat, gdy człowiek nie jest jeszcze w pełni ukształtowany jest dziwnym procederem. Przystąpiłaś do bierzmowania? Ja do KK nic nie mam, niech sobie będzie. jednak ja jako wolny człowiek mam prawo wyboru, i KK nie ma prawa mi tego odbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
I tak postanowiłam sobie, że jeśli zdam te egzaminy to napiszę ze swojego stałego nicka:) Nie chciałam wcześniej mieszać, ale myślę iz to będzie dobry moment:DDD Zdanie jest warunkiem ''ujawnienia się'' :) Takie postanowienie:) Motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Z angielskiego nowych słówek ok. 50 ( i codziennie ok. 70 z powtórek), niemiecki 20-30 plus powtórki, z rosyjskiego 35 i w tym jest też gramatyka. Co do bierzmowania, to nie poszłam;D. Ja i koleżanka z klasy jako jedyne z rocznika nie poszłyśmy co w szkole katolickiej nie było super łatwe, ale mimo to skończyłyśmy obie z 6 z religii ! Cóż jeśli kuria nie ustawi proboszcza to piszę do episkopatu, a oni sami napisali instrukcję występowania. Ustnego ja się boje z angielskiego, zwłaszcza, że okazuje się, że jak chce zdawać rozszerzone to muszę dwa ustne... Miło. 3mam kciuki żebyś zdała, no i potem oczywiście maturę! No i ciekawe jaki masz stały nick;p. Ja nie posiadam obecnie czarnego, tzn. miałam nick sesi ale zapomniałam hasła do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Wróciłam właśnie z parafii, więc melduje... Nie mogłam najpierw znaleźć kancelarii,ale mi się udało, korytarz rodem z horrorów z migocącą jedną żarówką na dłuuugi korytarz. Byłam zaraz po otworzeniu, więc szybko weszłam. Ksiądz miły, wiedział co to apostazja, znał zasady, ale... i tak muszę czekać na proboszcza, który teoretycznie miał być dzisiaj, ale nie bo coś tam i będzie dopiero w pon, nie ten najbliższy, następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Haha, no miło że wiedział co to jest:) A co to za proboszcz, którego nigdy nie ma w kancelarii? Nie możesz iść na mszę/po mszy? Myślę, że mój proboszcz nie robiłby takich uników, rzucałby się wiadomo..mniej kasy na obłowienie swoich własnych dzieci:) Jednak nie aż tak CHYBA:) Wytrwałości :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Nie, proboszcz mnie nie unikał, po prostu miał coś do załatwienia, nie mówiłam prędzej o co chodzi, więc to nie to. Teraz są jakieś misje (?) i będzie dopiero w pon 28.03. Co tam dzisiaj u Ciebie? Co robisz? Ja właśnie tworze listę dat do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U mnie spokojnie:) Biorę się za czytanie książek do prezentacji. No i Konrada Wallenroda trzeba przeczytać:P Szukam pracy w dalszym ciągu:) Gotuję, porządkuję ogródek:), grabię:) Dobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
To miłego czytania;]. Ja właśnie wróciłam ze stertą książek z biblioteki;p. Coś o Polsce XVII w, kobietach antyku, neronie, życiu codziennym greków plus coś Izabeli Czartoryskiej, II wś i w ramach rozluźnienia książka Philippy Gregory Kochanek dziewicy. Plus do tego czytam biografie Chmielnickiego, Kochanice króla i człowiek Petersburga. Nie ma to jak mieszać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Och, nie mam sił już czekać. Żyję w niepewności - to niezdrowe! Nie wiem czy się uczyć, czy nie.. Matura z marszu po egzaminach ekster to nie był jednak dobry pomysł xD OCH!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jeszcze tylko około 2 tyg! Znalazłaś jakąś pracę? Dobrze, że chcę zdawać wszystko w październiku, więcej czasu na naukę po ogłoszeniu wyników... Ale i tak. Wierze, że zdasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malc
Witam wszystkich;D Od jakiegoś czasu czytam ten wątek. Jestem zainteresowany przystapieniem do egzaminu w tym roku. Czy to naprawde jest oplacalne? Czy w rok zdam egzaminy i bede mial ukonczone liceum i moge podejsc do matury a jak to gdzie i na jakiej zasadzie? Czy po takich egzaminach jest szansa na studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jeśli zdasz 11 egzaminów w październiku i zgłosisz do cke chęć przystąpienia do matury do końca grudnia to w maju do niej przystąpisz. Co do studiów, liczy się tylko wynik matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jeszcze nie pytaj czy było warto:) Jak zdam to na pewno będę zachęcała do tego egzaminu - jeśli nie zdam - podejmę walkę. Ci, którzy mają czas lepiej niech uczęszczają do zaocznego lo - jest łatwiej zdać i często nic nie kosztuje. Te egzaminy to jednak wysiłek, mnóstwo wiedzy do opanowania. Nie każdy zdaje za pierwszym razem.. Nie wiem, wypowiem się jak dostanę wyniki. Czuję, że na ich widok kopara mi opadnie:( :DDDDDDDD JUż niedługo:)Ech NIe, nie szukałam nawet pracy już, mam coś na oku...ale nie wiem co robić, bo niby matura, ale nie ma pewności że zdałam:P Jedyne co moge teraz zrobić to czytać książki.. Ustnego niemca się boję.. Na maturalnych przygotowaniach też się nie skupiam, bo nie wiem czy WARTO :D I błedne koło.. no, dobrze Sesiiii .. unikniesz tego stanu w jakim ja się znajduję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Na szczęście dzień wyników się zbliża. Ciekawe czy reszta wpadnie się pochwalić;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
W piątek mam rozmowę o pracę:) Może TYM razem. :) Nie wspominam o chęci przystąpienia do matury nawet, ojj nie. Jestem już po ostatniej rozmowie dobrze ukierunkowana:P Dla mnie w sumie liczy się dyplom LO, bo chcę na studium chyba. Maturę zdążę zrobić, w tym roku nie chce mi się:P Zresztą, phi pewnie polaka nie zdałam:) Ojj juź wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Powodzenia na rozmowie! Skoro chcesz studium to masz czas na maturę;]. No wyniki niedługo, 30-31 rozsyłają? Ciekawe czy zwykłym czy poleconym;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie wszystkie pisma jak do tej pory przesyłali priorytetem, czyli realnie pewnie otrzymam gdzieś 4 kwietnia- czyli równy miesiąc przed maturą z polskiego. Przegięcie, że tak długo to sprawdzają- płacimy za to taką kupę kasy, a oni nie mogą się uwinąć w miesiąc. W sumie, aż tak by to nie robiło, gdyby ta przedmaturalna niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziwne ze tak dlugo musicie czekac na te wyniki u mnie mowili ze beda w polowie marca a z tego co mi pani w oke powiedziala to ze wyslali 21.03 wiec na dniach powinny byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też przyszło awizo. Teraz jestem cały zesrany, czy to nie są aby wyniki. Muszę czekać aż do 17!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pierwszy- zdałem! Ani nawet jednej dwóji- polski-60% j ang.-76% historia-50% WOS-74% Biologia-66% Chemia-66% Fizyka-62%(szok) geografia-62% matematyka-54% PP-54% TI-92% Naprawdę się nie spodziewałem takiego wyniku. Zdacie spokojnie nie martwcie się. Ruszam ostro z przygotowaniami do matury. Jednak człowiek przez 5 godzin niepewności może zawału dostać. Jutro jadę do szkoły to zawieść. Ciekawostka- nie dostaniecie żadnego świadectwa tylko kartkę z wynikami. Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc, której mi udzieliliście, poprzez porady i omawianie sprawdzianów. Życzę powodzenia także w kolejnych sesjach. Będę tu dalej zaglądał i starał się także pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Gratuluje! Teraz napisz ile się uczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski i fizyka - 7 dni po 1,5 h każdy razem 3 godziny Biologia(nigdy się nie czułem dobrze)7 dni po 1 h dziennie Chemia- 7 dni po 1 h dziennie Reszta- zrobiony przykładowy arkusz i trochę przewertowanych książek w drodze na egzamin lub w przerwie między egzaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Aaaaaaaaaaaaaaaaa..... To już?:(((((( Aaaaaaa! A ja jutro na rozmowę jadę.. Ojjj, zaczekam na listonosza rano.. Nikomu w domu nie powiem, że lada dzień wyniki.. Będą mieli niespodziankę jeszcze większą niżeli ja:P Oby jutro przyszłoooo.. Ratunkuuu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Twoje świadectwo zostało automatycznie przesłane do szkoły gdzie zdajesz maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Super, teraz nie zasnę.. :D Ja zdawałam w wawie, więc mają dużo rozsyłania.. ale jest nadziejaaa...ajjjj Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Powodzenia na rozmowie;p. Napisz jak dostaniesz wyniki;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jak będę w stanie to napiszę..:P Nie wytrzymam, po co wchodziłam dziś tu na forum:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A 123 dostałeś już wyniki? Weź się odezwij, chciałabym Ci osobiście (na forum:P)pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
123 odezwij się;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×