Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiiii
Mnie niemiecki przeraża na razie;p, chociaż uczyłam się go 6 lat. Potem przerwa pół roku i teraz powróciłam do niego by, jednak tego nie marnować... A angielski tylko 4 lata, ale po 3h tygodniowo w szkole( niemiecki 2) i średnio 3-4h w domu samodzielnie;p, więc czuję się lepiej w angielskim. Czemu zdawałaś angielski na eksternistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nieźle:DDDD To czemu nie napisałaś z niemca, skoro wolisz?:) Dokładnie:) O ile dobrze pamiętam to matury są z podstaw trzy dni pod rząd... po JEDNYM:D Co to dla nas.. Przeciez w jeden weekend w lutym mieliśmy z 5 przedmiotów;/ O tyle gorzej, że tu są ustne.. Ale co to dla nas:) DAMY RADĘ:) Nie, ja o pracy na razie nie myslę, wolę skupić się na maturze:) Po maturach będę szukała, nie jest to najlepszy czas, ale cóż;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak zrobiłam, nie wiem czy ja myślałam, że tylko angielski mogę pisać. Niestety do pracy muszę iść :) Życie zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
No niestety życie, a dostaniesz wolne na maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszło świadectwo i pojechałem od razu zawieźć do szkoły. Maturę ustną z polaka mam 17 maja, a z angola 11. Zdaję jako jedyny w szkole z eksternów. Trochę przypał. Świadectwo wygląda bardziej jak wynik z matur, niż świadectwo ukończenia czegokolwiek. Jeszcze tylko zawieźć do 28 kwietnia plan prezentacji i finito. Koniec zasranego załatwiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze:) Na pewno dasz sobie radę. Ja mam jeszcze jedno wyzwanie - konkurs plastyczny, pracę mam oddać do poniedziałku, tak samo jak bibliografię:) Więc zapowiadają się najbliższe trzy dni BARDZO pracowicie. Dziś spróbuję z mamą napisac ta bibliografię, i mniej wiecej przemyśleć co chcę zawrzeć w pracy -tym samym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie też sama xD ale szkoła w której będę pisała jest..hmm dość zróżnicowani ludzie tam chodzą, więc domyślam się że ja to tam będę jako jedna z tych bardziej przygotowanych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badynia
Cześć wszystkim po długiej przerwie! Dzisiaj rano mój tato wali w drzwi od mojego pokoju z jakimś papierem stoi, a ja jeszcze śpie a ten krzyczy "Zdałaś!" :D lol bardziej cieszył się niż ja :) Ale w sumie jestem zadowolona bo mam 2 x szostki reszta czwórki i dwie tróje - zaliczone za pierwszym razem w jednym semestrze :) Musiałam się z Wami podzielić moim szczęściem :) Tylko jakoś dziwnie jest bo nie dostalam wyników w ogóle do dzisiaj tylko od razu świadectwo. Dzięki wszystkim którzy przesłali mi arkusze i którzy się udzielali oraz gratulacje tym którzy zdali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
badynia gratuluje! Klawad to fajny termin na ustne, nic się nie nakłada. Kto był podpisany pod świadectwem ? Dyr cke? Myszka co rysujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
hej mam już termin wyjzadu do anglii 30 maj 2011 i od razu do pracy zastanawiam się teraz trochę nad tą maturą ja tak dobrze wszystkiego nie zdałam mam bardzo niskie oceny nie wiem czy bym sobie poradziłam :( jak myślisz sessi? jak myślicie? Gratuluję Wszystkim i życzę spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej szkole też pewnie będę sama jako ekster.xD ale nie przejmuję się tym, bo nie ma czym. :) Tyle już przeszliśmy, że nie mają z nami szans ;) he he żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola lepiej spróbować niż później żałować :) kochana dasz rade, nieważne jakie oceny, ważne, że masz coś w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
tylko ja nie wiem ile mam w tej głowie tak bym chciała na pielęgniarstwo iść tak bym chciała ale jak coś zawale jak się nie uda to co? do anglii musze jechać bo wszystko już załatwione. A znacie kogoś kto zdawał mature miał przeciętne oceny i dobrze ją zdał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Zdawaj! Matura wbrew pozorom nie jest dla wybitnych, lepiej piszą ją średni. Porób próbne testy i podchodź;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, nawet się nie zastanawiaj!:) Będzie Ci się chciało za rok czy dwa znów męczyć? ZDASZ! a nawet jeśli nie, to co z tego? Będziesz miała łatwiej potem... PODCHODZISZ i już:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matmę na 5 zdałaś, czyli UMIESZ! Polski to zależy od szczęścia.. język DASZ RADĘ! Do dzieła małA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
za rok napewno nie bo bede jeszcze w anglii, chce na pielegniarstwo iść a trzeba mieć świetne oceny ja nie zdałam tak dobrze jak Wy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
biole zdałam na 3 a polski na 2 a angol na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie MARTW! Ucz się bioli i polaka, potem powtórzysz matmę .. pisz prezentację i do dzieła!:) Tez kiedyś chciałam na pielęgniarstwo:) Teraz myślę o techniku farmacji:) lub coś w podobie medycznego.. kiedyś może studia.. i napiszę maturę z bio i chemii:) POWOLI:) Na razie mam furtkę otwartą i mogę iśc na studium:):):):) jakies medyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
a na jakie studia Wy chcecie iść? oh już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz czas na naukę teraz, to nad czym się jeszcze zastanawiasz? Kiedyś myślisz, że bedziesz wiecej umiała? Przeciwnie - pozapominasz. Ja na twoim miejscu pisałabym:) Bez dwóch zdań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
nie wiem będę miała 2 lata to może więcej się naucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Lolu dostałaś meile ode mnie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Sesii nie dostałam:D:D:D:D a też chciałabym:) Żartuję:) Powoli opadają emocje... :) Konkurs plastyczny o bezpieczeństwie, nagroda jest zagadką:) Kiedyś wygrałam i dostałam rower:) Po cichu liczę, że tym razem laptop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
O to widzę, że utalentowana plastycznie jesteś;p. Meila nie dostaniesz;p, nie potrzebujesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak osłabiło to czekanie na wyniki, te nerwy, ta głupia poczta.. że opadam z sił. Dawno nie byłam tak zmęczona jak dziś.. Emocje niesamowite.. Odechciewa mi się matury w tej chwili:P POTRZEBUJĘ:(((( :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastycznie jak plastycznie... zachwycam technikami i materiałami jakich używam:) To mój sekret;D Konkurencjo drżyj:D Będę walczyła:) Mam ten ''zamysł'' projektowy:) Dobrze zgaduję czego ode mnie oczekują, jakiego przesłania - jestem przebiegła:) Ojj pracowicie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli: -prezentacja -praca techniczna(strategiczna:D)( i walka o wygraną -matura i walka o zdanie:D ---->Najbliższe cele.. Ojjj, nie będę się nudziła:) Zmykam spać już.. PADNIĘTA JESTEM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×