Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Jasio to nastolatek, ambiwalentna nie lubi nastoletnich chłopców - koksów ;D Niech Jasio sie uczy to a nie pie***i, że spie****li :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Ja już skończyłem sesje zimową 2013. Dopiero w listopadzie się będę martwił chemią, fizyką, angielskim i polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtghyty
Pomóżcie z czego się przygotować na Chemię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzamininowany
Ja w tą sesje zdawałem 7 przedmiotów. Zobaczymy ile zdałem i cztery na październik. A w listopadzie/grudniu wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że każdy zdający przed rozpoczęciem pracy w arkuszu egzaminacyjnym zobowiązany jest do przeczytania instrukcji na jego pierwszej stronie, która wyjaśnia, jak należy prawidłowo zaznaczać odpowiedzi w arkuszu egzaminacyjnym. Z pewnością egzaminatorzy ocenią Pana prace zgodnie z prawem. Ponadto, oznaczenie na karcie egzaminacyjnej nie będzie miało wpływu na wyniki Pana egzaminów. Karolina Borowska OKE Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placek992 nie martw się, wczoraj wpadłam na pomysł, że coś takiego mogą Ci odesłać i zadzwoniłam nie do tej kobiety, która stała wtedy nad nami, tylko zadzwoniłam właśnie do tej Borowskiej, okazało się, iż ona nie ma pojęcia na ten temat, zajmuje się tylko dokumentacją, więc "czytajta sobie instrukcje i nie zawracatja mi tyłka". Podała numer do polonistki, która osobiście sprawdza te prace (ta od maturalnych) i zaśmiała się, że ludzie stawiają nawet strzałki i ze spokojem, nie trzymają się tej instrukcji tak jak nam się wydaje : ) Tak byłam ciekawa kto Ci własnie odpowie na ten list... nie wznosmy już paranoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh5r56
Boże ale wy macie głupi problem :) Należy stosować się do instrukcji w poleceniu czyli jeśli w polecenie pisze "Podkreśl prawidłową odpowiedź" to podstawiasz dowód i podkreślasz. Jeśli pisze "Uzupełnij lukę w zdaniu to z pośród podanych odpowiedzi wybierasz taką która jest wd ciebie prawidłowa i piszesz ją w pustym miejscu do tego przeznaczonym". Osobiście zdarzyło mi się że parę razy wracałem i po przeczytaniu okazało się że źle podkreśliłem to wtedy przekreślałem to i podkreślałem kolejną odpowiedź. Nie martwcie się, ci co to sprawdzają nie są głupi a wy robicie z tego powodu jakieś nie wiadomo jakie problemy. Rozwaliło mnie jak przeczytałem tam parę postów wcześniej o to czy zakreśla się literkę odpowiedzi w sensie A, B, C czy odpowiedź :D :D :D no ludzie dajcie spokój haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimkolwiek jesteś, bo zapewne jesteś cały czas tą samą osobą pod różnorakimi nickami, to po prostu SKOŃCZ. Mam dość bawienia się w ironiczne wtyczki, więc powiem na poważnie: 1) ludzie mają prawo do błędów z powodu stresu i mają później prawo martwić się czy przez głupotę część życia im się nie zawali. 2) uczyłeś się, co znaczyło forum w starożytności? tak, własnie to, będziemy tu dyskutować ile nam się podoba i o czym nam się podoba, jak chcesz wiedzieć, to mam właśnie wiśniowy lakier na paznokciach (ojej, musiałeś to przeczytać). 3) dopóki Przemuś, Placek i rówież ja wystawialiśmy wielką listę wypisanych wszystkich zadań z egzaminów nikt nie miał żadnych pretensji do tego czy mamy jeszcze inny problem, teraz nie pisaliśmy to nerwy gdzie są odpowiedzi, bo np taki Jasio "zapomniał" całą geografię bo za łatwa była, a i tak zdał. OGŁOSZENIE! Więcej wyników wystawianych nie będzie, my kończymy, więc możesz anonimie złoty nie odwiedzać forum, chyba że chcesz się dowiedzieć jaki będę miała kolor paznokci jutro. Zmykaj wyżyć się gdzie indziej, bo to już nietrudno zauważyć, że jak nie ma tu stałego bywalca, tylko co kilka postów ktoś pod milionem pierwszy raz pojawiających się nicków to musi być ta sama osoba. TAK, bałam się o te pieprzone kółeczka, a ludzie w komisji powiedzieli, że mają tam milion różnorakich zznaczeń. TAK, jestem strasznie głupia, nie przeczytałam instrukci i przyznaję się do tego. TAK, jesteś genialny, że mnie o tym uświadomiłeś. I tak, tym razem daję upust swoim emocjom, bo ludzie powinni się integrować, a nie wtykać swoje niepotrzebne opinie. Szacunek dla ludzi, szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
ambiwalentna_93 A jaki będziesz mieć kolor paznokci pojutrze? A tak na serio, to jak rozwiązaliście zadanie z matmy o trójmianie kwadratowym? Ja zapisałem w postaci iloczynowej. Potem wyznaczyłem x=8. A następnie zapisałem, że żadna liczba podniesiona do kwadratu nie może być ujemna. Mogłem tu obliczyć deltę i wykazać, że jest mniejsza od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh5r56
ambiwalentna_93 Dziewczynko wyluzuj się, musisz chyba mieć jakiś problem z sobą odbierając mój post tak osobiście bo nie trudno zauważyć że właśnie tak go odebrałaś. Spokojnie, nie miałem zamiaru ani Ciebie ani innych stałych tutaj bywalców ośmieszać. Zaglądam tutaj od czasu do czasu bo wiele przydatnych informacji można tutaj poczytać ale wątek o tym jak zaznaczyliście odpowiedzi jest troszkę głupi i beznadziejny bo w tekście na arkuszu pisze czasem nawet DRUKOWANYMI pogrubionymi literkami co trzeba i jak wykonać dlatego jeśli ktoś zamiast podkreślić odpowiedź zaznacza w kółeczko literkę przy odpowiedzi to niech się nie dziwi że nawet gdy odpowiedź będzie prawidłowa to mogą mu jej nie uznać. Taki egzamin sprawdza również CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM a jeśli ktoś ma z tym problem to chyba nie powinien przystępować do egzaminów eksternistycznych :) Tyle ode mnie, nie unoś się tak bo to nie było kierowane do Ciebie tylko do ogółu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja również mówię za ogół tych, którzy także źle zaznaczyli i czekali na odpowiedź z OKE. Tak, mam problem. Z takimi jak Ty. Gdyż ja rozumiem, raz, ale żeby co chwilę czegoś się tutaj przyeczepiać? I przestań bawić się w tę śmieszną projekcję : "masz problem = mam problem". Acz dziękuję, z pewnością ja osobiście więcej nie przystąpię do egzaminów eksternistycznych i z pewnością Twój wątek nie był tu 'troszkę głupi i beznadziejny'. A za psychoanalizę lepiej się nie bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh5r56
Dziewczyno lecz się bo teraz to mnie po prostu rozwaliłaś. Ja tutaj napisałem pierwszy raz od 1,5 roku a Ty mówisz że ja się doczepiam co chwilę ? Weź sobie coś na uspokojenie i nie skacz innym do gardła, Ty ewidentnie masz z sobą problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dodam 3 grosze ode mnie... Zdaję wszystkie egzaminy w tej sesji dlatego temat zaznaczania odpowiedzi był dla mnie ważny. Bo co jeśli się okaże ,że egzaminatorzy mogą tylko zaliczać odpowiedz ,które są prawidłowo zaznaczone ,np. kreską ? Kółko np nie będzie akceptowane? To oznacza ,że nie mam się co spinać o maturę ,bo wtedy bym nie zdał. Dlatego napisałem w imieniu swoim i kilku ludzi z tego forum o oficjalne uzasadnienie. Co do tego ,że wszystko jest napisane na karcie ,zgadza się .Tylko była mowa tu o pierwszych testach typu fizyka ,czy polski ,na których człowieka zżera stres i często takie pierdoły są omijane. Nie spinać się ,lepiej zapalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh5r56
Ależ ja się nie spinam i tak jak wcześniej pisałem nie miałem zamiaru nikogo ośmieszać ani poniżać tylko napisałem co na ten temat myślę, w dodatku był to mój pierwszy post od jakiegoś półtorej roku bo jestem właśnie przy końcówce zdawania egzaminów i postanowiłem sobie dzisiaj wejść i sprawdzić co tutaj piszecie a ta dziewczyna wystartowała mi do gardła jak bym jej matkę zabił :D Nie wiem może ma okres albo po prostu taki charakter wisi mi to. Pozdrawiam wszystkim i bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Ja planuje zdać resztę egzaminów w październiku i mieć z głowy średnie wykształcenie, a nie chodzić przez trzy lata do LO dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaj, ktoś nadal nie zauważa projekcji. Może czas najwyższy. Ale dziękuję za radę, na pewno pójdę się leczyć. Terapia psychodynamiczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła, natchnąłeś mnie! Ave! PS. Zdaje tyle czasu egzaminy, a mówi innym, że przystępować nie powinni, hoho. Napisz do mnie, poplotkujemy sobie o mojej chorobie, bo tutaj chyba nikt Cię (mam nadzieję) nie polubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu najniższa klasa intelektualna zawsze, ale to zawsze używa zwrotu: "Lecz się". To jest fascynujące, muszę o tym pomyśleć. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
O szacunku do kobiet, to już się zapomniało. W szczególności, że masz 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh5r56
Szacunek do kobiet mam i o to się nie martwcie, natomiast do rozkapryszonych dzieciaków szacunku nie mam bo to niby ten kwiat narodu ma w przyszłości budować a Państwo a jak widzę jak się dzisiaj gówniarze zachowują to aż nóż w kieszeni się otwiera. Mówisz takiej a ona dalej nie rozumie i kieruje w ciebie swoje wyładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
(p)olska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jak zjebie chemie to będę zawiedziony, zaczynam się stresować, że do końca tak olewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skomentuję ,nie dam ci tej satysfakcji .Natomiast zgłoszę ten post do moderatora i razem z twoim postem odejdziesz w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Mało tego, że planuje po tych egzaminach zrobić maturę, to jeszcze zamierzam iść na studia. Po za tym w tych szkołach dla dorosłych, to liczy się SUBWENCJA OŚWIATOWA i każdego tłuka przepuszczą, a tutaj jak nie napiszesz to nie zdasz. Poziom jest tych egzaminów jest taki jak na maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgd123 - gratuluję Ci, że jesteś wspaniałym człowiekiem,który potrafił wysiedzieć w szkole i zaliczyć kartkóweczki. Myślę, że z Twoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem w prawdopodobnie wszystkich dziedzinach nauki (inaczej nie śmiem sądzić abyś patrzył na wszystkich z góry) nie powinieneś zajmować się takimi bzdurami jak pisanie na forum dla nieuków. To prawda, jesteśmy tutaj wszyscy nikim i nigdy do niczego nie dojdziemy, najwyżej będziemy Ci buty czyścić. Zajmij się lepiej czymś konstruktywnym, na przykład podwyższaniem sufitów dla takich ludzi jak Ty żeby nie zahaczali głową jak będą się poruszać albo po prostu swoim uniesionym nosem i "ekspertowaniem" w tym, w czym jesteś dobry, bo o egzaminach eksternistycznych nie masz pojęcia. Powiem więcej. Gdybyś miał jakieś hobby, zajmował się pracą itd. to nie wchodziłbyś na fora, które Ciebie nie dotyczą. Życzę Ci udanego życia wybitny człowieku, który zaliczyłeś szkołę w sposób najbardziej popularny :) Miłego podbijania świata (bo z Twoją wiedzą nie sądzę byś tego nie dokonał). pzdr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminy eksternistyczne
Wiesz, jeśli chodzi o mnie to wybieram się na wydział lekarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo ten, kto sądzi, iż sam posiadł mądrość, język i rozum, innym niedosięgłe bliżej poznany okaże się pusty." A ja na psychologię kliniczną, kognitywistykę i później filozofię dla uzdrowienia duszy. Twoja zakichana szkoła, dfgd123, nie umożliwia mi rozwijania owych pasji. Wciąż podtrzymuję, że musisz podszywać się pod kilka nicków, za co nagle zostaliśmy tak zaatakowani? Trzymaj się zdrów i zniknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×