Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

zapomniałem spojrzec na spalanie paliwa i chyba tutaj straciłem punkt, troche byłem zamulony dzisiaj, bo nawet długopisu zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos komórki, kiedy Pani z nadzoru oznajmiała, że 'gdy zadzwoni telefon, egzamin jest unieważniany' - zapomniała dodać, że wyłącznie osobie która jest właścicielem telefonu, i też miałem obawę że wszystkim nam przerwie, na szczęście gość miał ją przy sobie a nie np. w kurtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten B był w ogóle do dupy, chyba sportowy, w jednym tylko pasował, watpie ze wiecej dobra najwyzszy czas zaczac uczyc sie chemii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDIT, nie 'w kurtkach', tylko w kurtce, wśród kurtek. :P Ja rozszyfrowałem, że B to był taka przyczepa kempingowa w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi C pasował do jednego, haha. No ale nie oszukujmy się, maxa nie będzie, ale dobra ocenka na pewno ;D O właśnie Przemuś, jeszcze ten ton: "no przykro mi proszę państwa". To było celowe i straaaszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kotkami to tylko w dwóch ostatnich nie byłam pewna czy te mięśnie miały sprawdzać w przedostatnim jak "wyruszały na bieg" a to z dachem później czy na odwrót, haha ;D Trochę też przymroczona byłam tym wszystkim i myślę, że dopiero w liście wszystko było klarowne, bo moje. No jednak chcieli tam co nieco własnej interpretacji być może :D z tą kawiarnią :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą przyczepa to był minivan czy cos takiego, chyba, generalnie 5 bedzie mnie satysfakcjowała, choć ja więcej błędow nie widze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio - dajmy sobie spokój, bo jak ktoś umie język, takie miał szczęście, to nie oszukujmy się, można się wypieprzyć na głupotach i ich dennych interpretacjach, jakie mamy stworzyć. Na egzaminach o certyfikat będzie jest sensownie, więc wycofuję sie z maxa, piątka wystarczy. W sumie jeszcze ocenami się nie przejmowałam... lepiej zacznę się przejmować czy przejdę w ścisłych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kawiarnia było łatwe i przyjemne ;) z kotkach ostatnie dałem tak jak ty czyli rozgrzewaja miesnie generalnie zdania łatwo bylo dopasowac, bo jak zdanie bylo o kulturze przy stole to wiadomo gdzie trzeba było wstawic, żadnych kruczków ktore poprawnie? dla mnie to 2 :P They took injured passenger to the hospital They took the injured passenger to hospital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo nie satysfakcjonowałaby piątka? :P Ja będę cieszył się nawet z dwójki, bo to i tak będzie dużo jak na moje obecne obeznanie angielskiego, poza tym ta dwójka nie zniży mi średniej poniżej 4,0. No nic, teraz po 20 słówek dziennie do matury, by nie powtórzyć na niej dzisiejszej sytuacji. Wszystkim w podobnej sytuacji polecam w googlach "Słownik frekwencyjny - 2000 najczęściej używanych angielskich słów". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
They took the injured passenger to hospital oczywiście, że to drugie, a ja zjebałem, bo jakoś to hospital bez the mi nie pasowało, wole amerykanski english :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd o tym pisać... idę stąd... wracam tutaj jutro po chemii, powodzenia zycze, a ja ide zajrzec do repetytorium gimnazjalnego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio, wdł mnie pierwsze: "They took injured passenger to the hospital They took the injured passenger to hospital" Bo przy hospital kojarzy mi się, że zawsze jet 'the' - ja się tego nigdy nie uczyłam, zawsze na czuja, ale mam to wbite z tych spikingów, a poza tym jaki pacjent. Zraniony pacjent, ale mógł być wypadek, gdzie było kilku zranionych pacjentów, gdy dodamy "the" to będziemy wiedzieli o którego chodzi, a tam nie było jego imienia i nazwiska, więc albo "a" albo nic, a przy hospitalu mi jakoś pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, też mam źle, ponieważ ze wszystkich podanych słów nie wiedziałem jedynie co znaczy przymiotnik 'injured', i zrobiłem kompilację "ranny szpital". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę, zeby mówiono suche "to hospital", w życiu nie kojarzę, abym tak mówiła na lekcjach. Podejrzane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie zabieram się za chemię rep gim czesc mat - przyrodnicz, chemia taki ma tytul moja ksiazeczka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałem, czesci nie rozumiałem, nudne jak flaki z olejem, choć można lepiej ogarnąć niż biologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po teście. Spodziewałem się trudniejszego ,ale było w miarę ok. Przy dobrych wiatrach zaliczę :D Parę zadań było z tego testu 2007 :) 1.Napisać wzór i nazwę pierwiastka oraz liczbę elektronów. Podane było ,że pierwiastek ten ma 13 protonów. liczba protonów=liczba atomowa. Glin ,AL ,13 elektronów (bo liczba elektronów=liczba protonów ) 2.Było pytanie o liczbę masową zamknięte. Czyli trzeba było znać definicję . 3.Trzeba było zaznaczyć prawidłową definicję prawa zachowania masy. 4.Pytanko o odbarwienie wody bromowej. Probówka A ,w której doszło do zmiany barwy to Propen (bo jest węgl.nienasyconym). Trzeba było też napisać równanie tej rakcji. Produkt to chyba : CH3-CH2-CHBr2 5.Było też pytanie do jakiejś reakcji ,czy jest egzo ,czy endotermiczna. Ja zaznaczyłem ,że wydziela ciepło ,czyli Egzotermiczna ,dobrze? 6.Trzeba było wyliczyć elektroujemność i wybrać typ wiązania. Wyszło 0.9 i wiązanie kowalencyjno-spolaryzowane 7.Była reakcja Magnezu z tlenem i trzeba było ułożyć współczynniki. Wybrać rodzaj tej reakcji ,ja zaznaczyłem syntezy ,czyli łączenia. 8.Na przed ostatniej stronie było pytanie z wyrazami do wyboru. Głównymi czyms tam :D są ropa naftowa i węgiel kamienny (nie wiem czy dobrze),Węglowodory nasycone to ...Alkany i nienansycone to... Alkeny i Alkiny. Węglowodory nienasycone (chyba ) ulegają reakcji przyłączenia? Jak mi się przypomni więcej to napisze :) Jak ktoś pisał chemię dziś to niech też dopisze swoje pytania i sprawdzi odp z moimi ,może mamy takie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało : Trzeba było narysować wzór strukturalny metanu i etynu. W przed ostatnim zadaniu było do wyboru słowa.Chodziło o coś z aminokwasami ,więc wśród tłuszczów ,cukru lub białka wybrałem białko. Potem zaznaczyłem kwas azotowy i kolor fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje odpowiedzi i juz widze kilka zle i kilka dobrych strzalow: 1. D liczba elektronow w masie cos cos tam 2. Al glin, 27 ;/ czyli 1p 0,9 kowalencj spolaryzowane magnez cos tam wybuchowo(szybko) i sie swieci, dobrze? 50 gram w zadaniu z octem kwasowym w ostatni zadaniu zaznaczyłem moze dojsc do wybuchu w przedostatnim białko, kwas siarkowy, zolty w przed przedostatnim, III, I, II w jednym zadaniu w srodku podkresliłem, ze trzeba zwiekszyc kwasowosc i jeszcze cos tam było w molach strzeliłem 44../101 dm/mol czy cos takiego dobra juz nie pamietam, ale pełna prowizorka z mojej strony, bo nic nie pamietałem, jedynie czego sie wczoraj nauczyłem to prawa zachowania masy czyli 1p dzieki temu wpadło, generalnie na granicy 15p będzie chyba, no nie? ze srebrem Ag w rownaniu dałem 4 2 2 4 2 cos takiego, mniej wiecej i sie zgadzało ;), funkcji nie znałem, a bilans elektronowy tez pewnie zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze: gaz ziemny, ropa naftowa alkany, alkeny i alkiny nie podstawiania tylko to drugie dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa skreslilem syntezy i dałem analizy :/ rownanie mam chyba dobrze i jeszcze: wyszło mi 12,8g tlenu w spalaniu, a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×