Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość moonchild6236
ktoś pisał geografie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałem wszystko teraz, jeszcze został mi angielski i chemia w pp w zadaniu z saldem, wlk bryt to trzeba było dodac obie liczyby i wychodziło gdzies 8600? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Co zaznaczyliście z tymi Karpatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnosciowy
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnosciowy
Pierwszy raz piszę na tym forum więc dzień dobry wszystkim:)Dzisiaj miałem ostatni egzamin tej sesji.Egzamin był z pp.Jak dla mnie był bardzo łatwy.Ale to moje subiektywne odczucie.Wiadomo każdy czuje się mocny z czegoś innego.Jak Wam poszło na pp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Mogą się czepiać o coś takiego: Np: zapisanie kwoty 200 000 ja zapisałem 200.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild6236
Jasio1215 pamiętasz coś z gegry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie już zapomniałem :( ale to było nie do niezdania, ja w połowie testu miałem pewnych 15p :P a z pp, w tabelce miałem: -35000, 0, 0 220000, 41800, 178200 a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhgfhfhfghgfhfghghfghfhfgh
Ale wy jesteście wszyscy mądrzy i wygadani lol :D Obyście te biedne 15pkt nastrzelali bo póki co to jeden przez drugiego potraficie się tylko przedrzeźniać wygłupiać i popisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Tak samo. Tylko, że zamiast zer wpisałem kreski. no i zamiast 200 000 200.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Piętnaście to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild6236
fghgfhgfhfhfghgfhfghghfghfhfgh no dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Jak zaznaczyliście te zadania P/F PP. Ja PPFF było to z prawem podaży i popytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fghgfhgfhfhfghgfhfghghfghfhfgh, jak śmiesz, zacny przedstawicielu plebejuszy, zabierać głos wśród patrycjuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy były w miarę ok ,ale pewny wygranej będę dopiero jak dostanę wyniki i radzę każdemu podejść w ten sposób do oceniania swojej pracy :)Nigdy nie wiadomo dopóki nie dostanie się oficjalnych wyników :) Tymczasem z gegry ,spisałem sobie kilka. 1.Pierwsze zadanie z tymi rycinami gór ,300 metrów -150 metrów =150 metrów. Te punkty miały oczywiście 150 i 300 metrów. 2.Najpierw facet będzie szedł w dół ,potem w górę ,to z zadania drugiego chyba. 3.Karpaty ,było trzeba zaznaczyć dwie cechy. Nieurodzajne ziemie i zmienne nasłonecznienie zaznaczyłem ,ale chyba tylko nieurodzajne ziemie są dobrze. 4.Konflikt z przed ostatniej strony (szkoła w Biesłanie itd). Napisałem Rosja i Gruza ,ale chyba powinno być Osetia i Rosja . 5.Organizacje ,do których należy Polska.Ja zaznaczyłem opcję z OPEC ,ale wiedziałem ,że OPEC to organizacja dla eksporterów ropy xD Polska nim nie jest i nie wiem czemu właśnie to zaznaczyłem,chyba zmęczenie. 6.Miasta Rio i Sao Paulo -oczywiście Brazylia. 7.Kraj od wykresu kołowego dotyczącego energii -Hiszpania 8.Teraz zadanie z wykresem urodzeń ,zgonów w Polsce: -Najmniej urodzeń 2003 -Najwięcej zgonów 1991 -Największy przyrost naturalny 1990 Co do innych odpowiedzi to mam podobnie jak Wy ,czyli: -Nie można odliczyć podatku dochodowego od straty ,bo się nic nie zyskało ,można tylko od kosztów ,ale nie wiem jak dokładnie ,bo nigdy tego nie robię .Także w tej tabelce o firmie ,która przyniosła stratę trzeba było wpisać 0 w podatku dochodwym. -Zadanie z euro proste : różnica 2000 zł i lepszy był dla niego oczywiscie kurs 4.1 . -Bilans obrotu to trzeba było dodać (na 90 % ) te dwie liczby i wychodził wynik. Czyli kasa z eksportu dodać kasa z importu. Przypomniało mi się jeszcze pytanie z rysunkiem europy i krajami ,które przyjmują imigrantów itd. Ja zaznaczyłem chyba liczby 1 i 2 (najbardziej na czarno) ,czyli Anglie i Austria (trochę dziwna ta Austria ) @egzaminowany gdzie miałeś wynik 200 000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze PP: 1.Gospodarka Rynkowa (pytanie jedno z pierwszych) skupia się na prywatnych firmach itd. 2.Stopa Bezrobocia -Stosunek liczby bezrobotnych do liczby osób czynnych zawodowo (czyli ci co mogą pracować :) ) 3.Tu jednak było to pytanie o spodnie i euro xD 4. I ten podatek dochodyw też tu xD Pisałem oba ,dlatego mi się myli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Ja napisałem Rosja i Czeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio1215 - wyczytalam,że Ty tez zdajesz w wawie (po tej laseczce której się historia z geografią pomyliła :P) Zdajesz wszystkie podczas tej sesji czy jakos sobie rozlozyles? a tak w ogóle, mówiąc juz do reszty to te dwa dzisiejsze egzaminki były bardzo łatwe :) Zresztą jak te w sobotę, matma i w zeszlym tygodniu. Naprawdę spodziewałam się czegoś dużo trudniejszego i walki o przetrwanie, a tu miły zaskok ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, ze zostanę zdekonspirowany xD. Piszę wszystkie 11 na golca i mam nadzieje, ze to bedzie moja pierwsza i ostatnia sesja :) PP mi się wszystko z wami zgadza, nawet niektóre strzały, więc powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bede miał same 2 czy same 5 rownie bede sie cieszyl, przy rekrutacji na studia liczy sie wynik matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dary losu
Wrzucajcie odpowiedzi z testow ktore juz byly jak chcecie gadac o prywatnych sprawach to sie wymiencie nr telefonu albo gg nie wszyscy na forum musza to czytac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Ktoś tutaj jest bardzo wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, w końcu to z założenia forum kobiece. :P Tak nawiasem, to się dziwię że przez tyle czasu nie napadała mnie tutaj jakaś półdzika feministka. :D @Amon Sul Wbij na 149, zjedź trochę w dół, dostrzeż nieco rozległego posta, w nim masz opisane to zadanie. Co do świadectwa, w moim poznańskim OKE zakładam, że wysyłają w dużej kopercie specjalnie wzmocnionej tekturą(tak zwrócili mi świadectwo gimnazjalne). Ktoś tu kiedyś pisał, że w przynajmniej poznańskim OKE nie wysyłają, a każą się stawić osobiście by odebrać świadectwo - może być i tak. Co do koperty to zależnie od OKE różnie bywa, już mi tu kiedyś jeden ujadał, że jego OKE wysłało mu świadectwo pozginane, w zwykłej małej kopercie. :P Wracając jeszcze do matematyki: no kurczątko, policzyłem sobie teraz na spokojnie tego walca i wychodzi nic innego jak pierwiastek sześcienny z 27, czyli promień 3 cm, i każdy kto tak ma, będzie miał cenne 4 punkty. :P Ja niestety z braku czasu wyczyniałem tam jakieś innowacyjne metody rozwiązywania tego zadania, no ale może wpadnie choć punkcik za objętość walca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych egzaminach nie ma żadnych podchwytliwych zadań, ja to z walcem zrobiłem w kilka minut, a zostały jedynie 10 minut do końca, ale już byłem pewny, że mam te 15p to na luzie zrobiłem i czasu starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przemuś - Jasio to zrobił w kilka minut i wcale się nie uczył, a Ty tylko 1 pkt? Wstydź się! Ja to się nawet nie odzywam bo nic tam z braku czasu nie napisałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio to koksu, ale Jasiowi nie chce się nic robić i Jasio pewnie spierdoli wszystko na chemii LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×