Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość kokartka sparciała
cytuje Sleeee "Bzdury opowiadasz Kokartko. Ekstern - zakladajac, ze do ostatnich egzaminow podejdziesz w sesji zimowej i uda Ci sie je zaliczyc, to oczywiscie mozesz podejsc w maju do matury. Dokumenty skladasz jak wszysycy inni konczacy lo (info na stronie cke), a wyniki z zaliczonych w sesji zimowej egzaminow zostana dolaczone do dokumentow, kiedy bedzie to mozliwe, czyli po sprawdzeniu pracy przez wyznaczego nauczyciela. Jezeli je zdasz i dopelnisz formalnosci w postaci wczesniejszego zlozenia deklaracji o checi przystapienia do matury to w maju mozesz do niej podejsc - i juz. " a cy sesja zimowa nie jest luty marzec?a czekanie na swiadectwo dwa m-ce?nie wiem moe serio sie myle ale wydawalo mi sie ze nie da sie podejsc do matury po zdanej sesji zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
Egzaminy są w lutym. Deklarację maturalną należy do 31 grudnia złożyć. I można zdawać, dowiadywałam się w oke więc wiem;-) Uczniowie III klas lo, też dopiero pod koniec kwietnia dowiadują się czy zostana dopuszczeni. Wiem na 100% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no to świetnie, jest milion różnych tematów które tam mogą być, musze liczyć na szczeście. Najbardziej sie obawiam matematyki, fizyki i polskiego, byle to zaliczyc na te 2 no i wlasnie chce to zdać bo bardzo chciałbym w tym roku przystąpić do matury, trzeba patrzeć też z innej strony :) jesli sie uda zdać egzaminy to jestem świetnie przygotowany do matury pod każdym względem haha:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Da sie podejść do matury po sesji zimowej, do konca grudnia składasz deklaracje że chcesz przystąpić, jeśli zdasz wszystkie egzaminy pomyślnie w sesji zimowej(od początku do końća lutego) to zostajesz dopuszczony do matury w maju, o ile oczywiście do końca grudnia sie tą deklarace złoży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
Złożyliście już papiery do oke? Do kiedy trzeba? Niby 2 miesiące przed, jednak nieprecyzyjne określenie;/ Ta fizyka;/// Matma może jakoś... Polak, hm zaliczyć nie trudno chyba... Czytać lektury i opracowania;-) Chłopów koniecznie;-) ! Zależy mi również na maturze baaaaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
szkoda, że tak mało osób się wypowiada tu... i tych co pisali opinii nie ma, i oczekujących, przymierzających się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no wlasnie, strasznie malo osob sie wypowiada, ja te wszytkie lekury poczytalem juz, tz. opracowania i streszczenia jakos powinnienem dać rade z tym. No podobno do końca miesiaca, ale mi naprzyklad powiedziano ze do 22 listopada. Tz. ja już złożyłem. Też nie mozesz sie opierać na tych ich informatorach bo to są tylko przykłady, a moze być cokolwiek innego. Z tymi Chłopami sie też tak nie nastawiaj bo nie koniecznie muszą być Chłopi może być milion innych rzeczy, Wesele, Przedwiośnie i inne tego typu lektury :) najbardziej nie podoba mi sie to, ze nie pisze sie 2giej cześci na podsatwie tekstu tylko na podstawie własnej wiedzy, ale coś napewno wymyśle. No ja sie najbardziej szczerze matmy obawiam, tam chemia i fizyka nie jest az taka trudna, a z matmy zawsze bylem słaby:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To ja włąśnie 22 listopada chcę złożyć ;-) W sobotę jade po moje papiery z LO zaocznego;P To Ci zazdroszczę;-) Ja na razie czytam książki, na opracowania przyjdzie czas... Opracowuję wymogi z polaka, z matmy przerobiłam niby... ale trzeba ćwiczyć. Biola w mniejszym lub większym stopniu opanowana.. Fizyki i chemii jeszcze nie zaczęłam nawet;P Musze się zebrać. Z chemii byłam dobra, więc wiem że to szybko pójdzie. Niemieckiego się nie boję bo orzeł jestem;-) A reszta jakoś to musi być.. Szczególnie uważam z histą i fizyką, aby na tym nie polec, i chociaż 15 punktów mieć;P Polski matma to naturalnie dokładnie bo i do matury w sam raz, jednak nie będzie możności zdawania matury bez zaliczenia wszystkich przedmiotów, wiadomo;-) Raczej więc nie liczę na super wyniki tylko po prostu na zaliczenie wszystkiego, ucząc się tego z czego jestem słaba gruntownie;-) A nie wiesz czy dadzą nam z fizyki i matmy, chemii tablice ze wzorami tak jak na maturze? Płatności rozumiem, że do końca grudnia regulować? Wyjdzie za wszystko ponad 1500 zł... cóż;-) Czytałam, że jeśli już polegali to właśnie na ukochanej matmie;-))) Pocieszające... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja zdaję w Wawie, więc jakby ktoś znalazł się również w tym mieście zdający to bardzo chętnie nawiążę kontakt;-) Zaglądała tu będę pewnie do końca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Tak,dostajesz karty wzorów tak jak na maturze(te same). no mi wyszło coś kolo 1800 jak to policzyłem :P, no cóż, edukacja kosztuje hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myzka 1234
Wszystko kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Właśnie rozwiązałam test próbny z przedsiębiorczości, 36p na 50, myślicie że podobnej trudności pytania będą na egzaminie? Bez przygotowania, całkiem nieźle. Chociaż nad zadaniami typowo matematycznymi trzeba pomyśleć, by nie wkradł się głupi błąd;-) Może wreszcie opinia tych co mają to za sobą?;P Paru terminów jeszcze się pouczę i PP odkładam na bok. Dobrze, że mam nudną spokojną biurową pracę i czasu na naukę dużo. A i papierki złożyłam, czekam na decyzję;-) Cieszę się na te egzaminy bardzo, brak mi tych klimatów;) Niech ktoś dołączy się do rozmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
akurat PP to dla mnie chyba najmniejsze zmartwienie. Jakoś to będzie, mam nadzieje za zdam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
MAm zamiar przystapic do egzaminow a nastepnym roku Powiedzcie mi prosze z czego sie uczycie czy sa to zakupione materialy specjalnie dostosowane do osob ktore maja zamiar podchodzic do tych egzaminow czy " na własna reke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
podobno wszytko na poziomie matury na poziomie podstawowym, do wszytkiego np. vademecum do matury, do PP normlana ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiniii
mam pytanie: dzisiaj przyszły wyniki, ale niestety nie zaliczyłam dwóch z egzaminów. niby coś piszą o sesji poprawkowej, tylko trzeba podac powód... i tu się rodzi problem- mam szczerze i prosto z mostu- na 11 egzaminów nie poszły mi dwa więc chcę je zdawać jeszcze raz, czy raczej wymawiać się tym, że pracuję itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Podziwiam tych ktorzy w jednym terminie podjeli sie wszytskich egzaminow . Ja zamierzam rozlozyc sobie na dwie sesje, wiec jak sie przygotowaliscie do tych egzaminow ? Podreczniki, internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamajeczka
Ja sobie rozlozylam na 3 sesje z czego scisle zostawilam na sam koniec ale nie robcie tak bo pozniej mniej szans jest na zdanie jesli nie uda sie! A jak sie uczyc pewnie wszystkiego choc ja przyznam, ze nie uczylam sie wcale ale wczesniej nie mialam nigdy problemow z nauka... tutaj niestety problem pojawil sie z fizyka. Do osoby ktora nie zaliczyla 2 przez okres 2 lat -wg mnie powinna napisac podanie do dyrektora i przedstawic, ze miala ciezka sytuacje chorowala do tego praca itp. liczy sie zapewne aby cos w tym podaniu bylo napisalo od tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Właśnie tej fizyki się obawiam;/ Zawsze jest nadzieja. Muszę zdać wszystko w lutym, nie dopuszczam innej możliwości. Warto próbować. Chociaż w życiu z własnej woli nie podeszłabym do matury z fizyki. ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamajeczka
oj tak te zadania co sa na stronie oke z fizyki to pikus w porownaniu z tym co jest faktycznie... ale moze akurat uda Wam sie zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dzięki;( Miałam zapytać; czy są gdzieś ubiegłe arkusze? Masz racje, wszystko inne to pikuś przy tej fizyce. Ja nawet tych z oke nie rozumiem;/ Jak się stało, że zdałeś? Z jaką książką i jak się przygotowywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jeśli chodzi o mnie to muszę matmę i chemię jeszcze ogarnąć w miarę i od podstaw fizyka.. Wiadomo, że w normalnym lo, uczniom którym fiz potrzebna nie jest okraja się materiał do minimum,... a tu są wymogi i się nie da...;/ chociaż żaden szary humanista nie napisałby tego egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamajeczka
Zdalam za 3 razem raz mi tylko 1 punkt brakowal ale nie zaliczyli;-((( i pol roku czekania ... a jak to sie stalo, ze zdalam cud;-) bo nawet juz nie uczylam sie za bardzo bo ciezko ogarnac zakrec liceum jak nigdy wczesniej tego nie uczylam sie w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Musi się udać;-) Gratuluję wytrwałosci w takim razie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
WLasnie czy mozna gdzies znaleźć arkusze poprzednich egzaminow ? I zapytam po raz kolejny czy przygotowywałyscie sie same ? jesli tak to z czego korzystałyscie ? I co Was sklonilo do zdawania eksternistycznie Wybaczcie moja ciekawośc :D Ja jestem pełna watpliwosci ale wierze w to że uda mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamajeczka
nie ma nigdzie arkuszy bylych egzaminow. Na stronie OKE sa tylko przykladowe zadania z kazdego przedmiotu. A co sklonilo do zdawania eksternistycznie niechec do chodzenia do szkoly w moim przypadku zaocznej. Myslalam, ze to jest szybszy sposob ale jak widac niekoniecznie bo mozna zdac wszystko a bujac sie z jednym przedmiotem. W gruncie warto bo jednak udalo sie ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Byłabym wdzieczna za link lub chociaz wskazowke na jajkiej stronie OKE znajdujesz te zadania ? Bo jednak kazdy region ma swoj osobny oddzial i strone internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no tak, z tego co pamiętam to te arkusze są z egzaminu z 2007 roku? czy przykladowy test? powinni udostępniac arkusze z poprzednich lat, bylo by latwiej sie przygotowac pod kontem tego co można sie spodziewac, chcoiaz ucze sie teraz caly czas wszytkich przedmiotow(chce zdac w jednej sesji wszytko) i generalnie mysle zepoza tymi przedmiotami ścisłymi, zaliczyć na 2 to nie jest wielki problem, oczywiście jak sie cos umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamajeczka
Jasne, ze nie problem . Ja nawet nie uczylam sie to co pamietalam troche ze szkoly pozwolili mi zaliczyc nie mowie, ze na 5 ale wazne, ze zaliczone;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×