Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zdaje ktoś z Was wszystko w lutym 2011 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja zdaję wszystko w lutym. Przedmioty, które wymieniłaś są najprostsze. Trudne są: fizyka, matma. Chemia, historia, języki mogą niektórym sprawiać trudność. Pozostałe powinno zdać się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja myślę, żeby zdawać angielski, TI, wos, podst. przedsiębiorczości i może chemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja tez zdaje wszytko w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Mam nadzieję, że wszyscy zdacie obszerne relacje z egzaminów i wyników;). Dużo wam jeszcze nauki zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Jak dla mnie to tylko fizyka i jakos mi nie idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
No nie dziwię się;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seesiii
Jak tam nauka? Może byśmy zostawiły sobie swoje meile na wszelki wypadek, gdyby nasz temat przepadł ? Jakby co mój sophia-marie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie przepadnie mam nadzieję;-) Zostawię maila, potem bo muszę nowego założyć, a podle spamują tu. Biorę się za fizykę. Im szybciej tym lepiej. Każda wolna chwila jest nauką wypełniana u mnie. Przyszło pismo z oke. Osobiście rozgadam się po egzaminie;-) Nerwowo wyczekując wyników. Listownie przychodzą? Muszę dopytać się jak z maturami, gdzie się stawić. Pewnie w przyszłym tyg do oke zajrzę. Obie deklaracje złożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Egzaminy zdaje sie w tym OKE w ktorym zostala zlozona deklaracja checi przystapienia do egzaminow eksternistycznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
W miejscu, które to oke wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Wiec jest taka mozliwosc ze egzamin eksternistyczny bedzie sie odbywal na drugim koncu Polski ?? :/ Jesli jestem ze Szczecina to moze mi wskazac np Warszawe ? Jako miejsce do zdawania egzaminow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie. Wskaże miejsce na terenie Twojego województwa, podlegającemu Twojemu miejscu zamieszkania oke. Gdzie mieszkasz? Ja 50km od Wawy i muszę zamieszkać w stolicy bo nie chcę nie dotrzeć na egzamin;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Uczyłam się fizyki i to jakaś masakra;P Chociaż doszłam do wniosku,iż z dwojga złego lepsze zadania obliczeniowe, niż teoretyczne;/ I prawdą jest to, że niektórych wzorów te tablice nie zawierają.. Ciężko cokolwiek załapać z nich.. Naprawdę mnóstwo zadań rozwiązać by jakoś nauczyć się z tych wzorów korzystać. Łatwo nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
50 km jeszcze nie aż tak źle. Ja będę pewnie miała 227.5km... Do Gdańska. Myszko podobno wzory z fizyki najlepiej nauczyć się przekształcać. A teoria, ehh to zawsze zawalałam bo nigdy mi się nie chciało jej uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
50 km to nie tak daleko.. Tylko, że mam połączenie tylko pks, jakieś 50 minut w weekendy... Z tym, że czasami i 3h się jedzie, jakieś wypadki itd.. Boję się gdzieś utknąć pod Wawą. A jak wiesz chcę w jednej sesji do wszystkiego przystąpić... Nie zdam -trudno. Gorzej jak nie będę miała szans się przekonać o tym, bo nie dojadę..A to zima. 11 razy kursować + praca. Ciężko. Tak, pewnie tak. Myślałam o przekształcaniu wzorów. Dzięki za słuszną uwagę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja teorii nawet nie tykam;-) Niewiele jej na egzaminie. To musisz zamieszkać na ten czas w 3mieście?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
No niestety można utknąć czasem, to by było najgorsze;/. Ja mam lepszy dojazd do Warszawy, ale moje województwo podlega pod Gdańsk:/, więc pewnie tam mi wyznaczą... Najprawdopodobniej będę musiała zamieszkać o ile znajdę coś na miesiąc, jak nie to będę się bawić w hostele wtedy kiedy będę musiała. Dobrze, że nie ma teorii bo bym poległa.Jak na razie jeszcze nie ruszyłam fizyki, czytam lektury, robię z nich notatki i wypisuje najważniejsze rzeczy z PP. Następna w kolejce matematyka;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrz89
Witam wszystkich. Tez zamierzam zdawać egzaminy ekst. z zakresu całego liceum w sesji jesiennej 2011 . Myśle, ze po zapoznaniu sie ze strona oke i po przeczytaniu tego forum wiem juz wszystko... Prawie wszystko, mianowicie zastanawia mnie na jakich warunkach mozna sie ubiegac o zwolnienie z opłaty(lub czesci oplat) za egzaminy? Bo widzialem ze jest podanie dotyczace zwolnienia. Orientuje sie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Wydaję mi się, podkreślam, wydaję mi się, że z powodu jakiejś choroby utrudniającej prace, okoliczności losowych etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wiem;-) Ustala się następujące kryteria zwalniania przez OKE z całości lub części opłat za egzamin eksternistyczny: 1. Zwolnienie w całości, w przypadku: osoby niepracującej, która przedstawi zaświadczenie o zarejestrowaniu w Urzędzie Pracy lub dowodu pobierania zasiłku dla bezrobotnych, osób samotnie gospodarujących, jeżeli ich dochód nie przekracza 477 zł netto (zaświadczenie o dochodach z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku), osób w rodzinie, jeżeli dochód na osobę we wspólnym gospodarstwie domowym nie przekracza 351 zł netto na osobę (zaświadczenie o dochodach wszystkich osób pracujących i oświadczenie o liczbie członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym). 2. Zwolnienie z części opłat w wysokości 50%, w przypadku: osób samotnie gospodarujących, jeżeli ich dochód nie przekracza 954 zł netto (zaświadczenie o dochodach z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku), osób w rodzinie, jeżeli dochód na osobę we wspólnym gospodarstwie domowym nie przekracza 702 zł netto na osobę (zaświadczenie o dochodach wszystkich pracujących i oświadczenie o liczbie członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Oke umieściło harmonogram sesji zimowej 2011;-) Pierwszy jest egzamin z fizyki;-) z czego się cieszę. Ogólnie spoko jest;-) Nie mogę się doczekać;D Ktoś jeszcze w Wawie zdaje teraz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no super ,fizyka :P wspaniale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Na pierwszy ogień najgorsze;]. Potem już z górki. Trzymam kciuki;]. Myszko, znalazłaś już mieszkanie w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Chyba znalazłam mieszkanie;-) Nic pewnego, nie zapeszam. W sumie wolę najpierw najgorsze, by potem o nich nie myśleć;-) Fizyka to koszmar i lepiej szybko zaliczyć. Haha chociaż jak okaże się, że pójdzie beznadziejnie to może reszty się odechcieć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Pójdzie dobrze;]. Zresztą nie będziesz wiedziała zaraz po, jak naprawdę ci poszło. A wyniki kiedy tak mniej więcej są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Z jesiennej na początku grudnia, z zimowej wnioskuję, że w pierwszych dniach kwietnia przychodzi pismo, oraz ewentualne świadectwo;-) No jak będę porażona egzaminem pierwszym z fizyki to dobrze to na mnie nie wpłynie;D Wiem, że z teorii jestem fatalna;D Zadań powoli się uczę. Zastanawiam się również nad maturą, czy zdawać rozsz. polski. W sumie jak mi nie pójdzie to nic się nie stanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Rozszerzony pl to głównie wypracowanie, cała reszta to myślenie, więc jeśli dobrze ci idzie z pisania to czemu nie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Czy 11 x 153,95 =1693,45?;D Przelałam dziś pieniążki;-) W poniedziałek jadę do oke z deklaracją oraz dowodem wpłaty;-) Szczęśliwie dopełnię formalności. To zdaję podstawę;D w takim razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Myszko za te skomplikowane obliczenia powinnas miec zdany egzamin z matematyki spiewajaco xD Powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×