Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Tyle wystarczy na zaliczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewodnictwo cieplne w pytaniu o czajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwekcja czajniku elektrycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwekcja to w zwykłym czajniku, a w elektrycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy mozna uzyska arkusz z odpowiedziami z fizyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
hej! orientujecie sie kiedy powinny przyjść wyniki samego egz z fizyki jak pisałam 19.02?;) oczywiście mam na myśli plus minus, wiem ze w każdym mieście jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak zawsze okolo 26 marca zostają wysylane, sa święta wiec po 20 najprawdopodobniej będą one południe polski wysyła kilka dni wczesniej polnoc zawsze na końcu. Duzo bylo odpowiedzi B na matematyce? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Trz
a jeżeli zdawałam ostatni przedmiot fizyke, i zakładając ze ja zdam to przyślą mi wyniki od razu ze świadectwem? czy jakos inaczej to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po problemie
Przyślą poleconym w liście do którego mieści się w całości kartka a4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapisać się do zaocznego liceum dla dorosłych czy bardziej opłaca się zdać te egzaminy eksternistyczne ? Bo do tych egzaminów trzeba się jakoś przygotować i nie wiem się opłaca pójść na taki kurs przygotowujący właśnie do egzaminów eksternistycznych który trwa ponad pół roku (2 semestry) :/ Jeszcze czytałem tutaj, że dużo osób się uczyło samemu ale skąd wiedzieć dokładnie jakie materiały się nauczyć żeby być na 100% przygotowany i nie było niespodzianek później na egzaminach ... Może znajdzie się ktoś kto fajnie doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do materiałów masz zakres kaki musisz sie nauczyć na stronie oke w informatorach. Testy nie są aż tak trudne wystarczy poczytac posiedziec troche nad książkami i pouzupelniac przykładowe arkusze również zamieszczone na stronie oke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedą wysyłać wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Słuchajcie, kiedy pisałam egzamin Panie egzaminatorki powiedziały, że zanim przyjdą nam wyniki pocztą, to będzie można je sprawdzić online używając numeru PESEL, czy ktoś o tym słyszał i wie co, jak i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz uczyć się sam lub możesz też skorzystać z gotowych kursów przez internet, które maja materiał przygotowany na podstawie Informatora OKE, np: https://www.dyplomus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
Współczuję Wam wszystkim jak czytam Wasze komentarze dot. egzaminów. Tyle stresu, tyle nauki.. sam przez to wszystko przechodziłem i czasami zaglądam tutaj zobaczyć co słychać :-), Naszczęście mam już wszystko za sobą, kończę licencjat, matura po eksternach już dawno zdana. Powodzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiitaM
Ja nie współczuję, bo po zdaniu eksternów i otrzymaniu świadectwa brakuje mi trochę tamtego okresu w życiu. Regularnie wchodzę i czytam co piszecie :) Ale widzę że od jakiegoś czasu o wiele mniej ludzi pisze tutaj w temacie. Co było rok albo dwa temu to na bieżąco sporo ludzi pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za 3 tygodnie kończe liceum hłehłe. Kiedyś kilka lat temu rzuciłem szkołe i teraz pół roku temu zapisałem się żeby skończyć. Na szczęście nie musiałem zaczynać od początku bo miałem zaliczone 2 klasy więc teraz od razu na 5ty semestr i teraz jestem na 6tym. Musiałem tylko zaliczyć różnice programowe. No ale gdybym nie mógł iść od razu na 5ty to bym pisał te egzaminy. Jeszcze chce powiedzieć, że troche żałuję, że to już koniec. Nie spodziewałem się, że będzie tak fajnie. :) Spoko ludzie, spoko nauczyciele, fajna atmosfera. Nie to co w dziennych szkołach. W tych dla dorosłych nie musisz się tak dużo uczyć ale chcesz, w przeciwieństwie do tych dziennych szmaciarskich szkół. Polecam Cosinusa w Łodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w następnym tygodniu powinny już być wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 marca w oke Gdańsk rozsyłają wyniki wcześniej nawet osobiście nie udostępniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z pocztą podczas świat? Będę 28 czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie czy wyniki będą przed czy po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam wyniki z OKE Jaworzno. Ostatni egzamin (matematyka) zdany i w koncu koniec :) Swiadectwo przyszlo razem z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też już koniec :) Fajnie że Jaworzno tak szybko wysłało te wyniki. A tak trochę zbaczając z tematu jak wpisaliście ukończenie eksterna do CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostałem wynik dzisiaj, niestety znowu matma zdana na 26%.. Będę musiał napisać prośbę o zaliczenie pozostałych przedmiotów i o kolejne 2 sesje.. Bo szkoda to olać jak tylko jeden egzamin został. Mam nadzieję, że uznają.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Gdańska ktoś dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrocławia ktoś dostał wyniki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dostałam już wyniki :3 Wszystko zaliczone oprócz matmy, na która nie poszłam z powodu choroby. Angielskiego nauczyłam się w 3 miesiące z Duolingo, zabrakło jednego % do trójki xD Jakby ktoś miał problem to polecam, świetna apka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w Warszawie już mam :P wszystkie jedenaście zdane za pierwszym podejściem, przyszło razem ze świadectwem :D jestem dzisiaj najszczesliwsza osoba na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×