Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
a z Gdańska będą po świętach już mam przygotowana hydroksyzynke wezme we wtorek rano i będę czekać na listonosza w oknie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam z Krakowa świadectwo, egzaminy zdane za pierwszym razem, jestem mega szczęśliwa. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Warszawy- nadal brak wyników. Ktoś jeszcze ma taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś ma z Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrakło mi dwóch pkt z matematyki do otrzymania świadectwa... myslicie że warto pisać pismo o wgląd do pracy i poszukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie nadal nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich96
Moje wyniki przyszły przed świętami z Jaworzna, wszystko zdane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem z matematyką i J.polskim po raz kolejny niezdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Dul
Jakim kretynem trzeba być zeby nie zdać tych egzaminów. Ja zaliczyłam wszystko za pierwszym terminem. Powodzenia bałwany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula Dul A kto Ci pozwolił tu obrażać kogokolwiek? Ile miałaś przerwy w nauce?Rok?Super. Ale takich egzaminów nie piszą tylko gimnazjalne/licealne mamusie albo wyluzowane dziewki co szkołę olały a teraz nagle się obudziły.Tu są ludzie,którzy szkołę przerwali 5-10 -15 lat temu a program się zmienia. I jaką kretynką trzeba być żeby tak prostej rzeczy nie zrozumieć ;) Także bałwaniątko wstrzymaj się z komentarzami bo to tylko potwierdza to co o Tobie pomyślałam czytając ten komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrtdfdfge
Paula Dul -żałosne Co do egzaminów. Znów porażka z matematyki .Jeden przedmiot Mi został i jeden cały czas męczę. No trudno,jakoś to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć czy wiecie że Informator o egzaminie eksternistycznym przeprowadzanym od sesji jesiennej 2016 wiec stary informator jest juz nie ważny ? i nie potrzebnie sie z niego uczyłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nawet nie wiem gdzie się taki informator znajduje. Do wszystkich egzaminów uczyłam się ze stron internetowych przygotowujących do matury. Przerobiłam matemaksa i wszystkie strony podobne do niego. Zaliczyłam 10 przedmiotów. 8 za pierwszym razem,potem trzy niezaliczone potem zaliczyłam dwa i teraz niestety matematyki znów nie zaliczyłam .Gdzie taki informator mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim linku pod spodem był też aktualny link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zdaje maturę w Krakowie? Jakie tematy prezentacji maturalnej wybraliście? Też wam przydzielili XXX LO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie, czy jest ktoś tutaj kto nie chodził do liceum albo wszystko zapomniał i samemu zdał wszystkie egzaminy eksternistyczne i później maturę ? Czy raczej te egzaminy to dla osób które coś tam wiedziały bo chodzili do liceum ? Ogólnie mówiąc czy można zdać te egzaminy od "zera" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112222
Mam takie pytanie, czy to możliwe zaliczyć wszystko w rok? Chciałabym zdawać maturę w przyszłym roku... Mam 18 lat, powinnam teraz w maju pisać, a jestem w pierwszej klasie :( depresje już mam z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zaliczyć. Ja zdałem wszystkie w lutym i pisze będe pisał mature w maju. Ty masz lepiej bo możesz sobie rozłożyć na sesje w pażdzierniku i w lutym a później matura w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112222
gość Bardzo trudno było? Sam się uczyłeś czy może jakiś kurs? Mam nadzieję że mi również się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trudne to one nie były. Najgorzej poszła mi historia. A uczyłem się sam z internetu . Poczytaj sobie informatory na stronie CKE z jakiego zakresu trzeba się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak zdawałam, w ogóle nie chodziłam do LO. Jeśli pamiętasz materiał z gimnazjum to zdasz te egzaminy, ucz się chemii, fizyki i matmy, reszta pójdzie na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wie czy jest możliwość zdawania egzaminów w innej miejscowości? Mam trochę ponad 100 km, boję się że mogę się spóźnić na egzaminy, sporo stresu mi to przysparza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w dużych miastach takich jak gdańsk, lublin. Mogą cie skierować do tego do którego bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. matmy w ogóle nie kumam, nigdy nie miałem do czynienia z takimi tematami jakie są podane w tych informatorach. Zapisać się gdzieś na korepetycje czy samemu da rade to ogarnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112222
Ja zapisałam się na korepetycje bo sama nie jestem w stanie się nauczyć, w moim przypadku misja nie do zrealizowania i tak samo z języka angielskiego reszta mam nadzieję jakoś pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkie7
Jest tu ktoś kto w Opolu chce zdawać? Ja mam 5 lat przerwy i chce iść na studia :) mam kilka jeszcze podręczników ze szkoły i z nich się uczę... do tych co zdali- jaką strategie najlepiej obrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×