Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość22202
Hej, mam pytanie... Chyba zła decyzję podjęłam... W lipcu wysyłałam deklaracje o przystąpieniu do egzaminów w październiku, później zaczęłam wątpić w swoje siły i doszłam do wniosku, że jednak będę zdawać w lutym wszystkie przedmioty... Zależy mi żeby w przyszłym roku napisać maturę i teraz pytanie czy jeśli zdam egzaminy w lutym to mogę podejść do matury w maju? Teraz bije się w głowę bo mogłam przecież rozłożyć sobie przedmioty na dwie sesje i spróbować, żałuję tej mojej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli złożysz deklarację maturalną do grudnia to chyba jak najbardziej możesz. :) zadzwon i podpytaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22202
Właśnie chyba do grudnia... A ja mam egzaminy w lutym i chyba nici z matury w przyszłym roku :( Zadzwonię jeszcze jutro do OKE i zapytam się dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nici. Dużo ludzi zapisuje się na maturę nie mając średniego z eksternów. Składasz papiery, ale świadectwo średniego donosisz później. Ten temat przewija się w tym wątku nie wiadomo ile razy. Spokojnie uczestnicząc w sesji lutowej możesz przystąpić do matury. No tylko musisz te egzaminy zdać xd Ale tak czy siak chałę zrobiłaś. Zamiast podejść do wszystkiego teraz, a w lutym poprawić co nie poszło to nie dość że wszystko masz w lutym, a za 2 miesiące matura o ile zaliczysz eksterny. Łeb ci eksploduje od tego przepływu wiedzy w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zdane 10 przedmiotów teraz podchodzę czwarty raz do matematyki;p xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś podchodzi w tej sesji do egzaminow w Poznaniu? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał już ktoś informację o terminach egzaminów w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka778
oj ja na luzie, staram sie nie przejmować, tylko ta matma :D mam nadzieje, że zdam teraz kilka egzaminów i w lutym reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu może jakieś osoby które przystępują do egzaminów eksternistycznych bez uczęszczania wcześniej do normalnego liceum, które idą na żywioł ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś tak poszedłem na żywioł i dziś mam już 4 semestry na studiach inżynierskich zaliczone. Uszy do góry i dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Grudziądza się wybiera na egzaminy? chętnie zabiorę ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, kochane! trzymam za was najmocniej kciuki jako, że już niebawem sesja. Brać się do nauki i ino zdawać! :p Czeka nas, geniuszy wykuwających tak obszerny materiał w parę miesięcy (którzy inni przerabiają w 3, 4 lata!), wspaniała przyszłość, byle przebrnąć przez średnie i maturę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku zdaję w Poznaniu :) Mam pewne obawy, ale głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ziomki, a jak to wyglada jak ktos skonczy pisac egzamin wczesniej? podnosi reke i moze wyjsc? czy trzeba czekac do konca? szczerze to nie widzi mi sie siedzenie niepotrzebnie dwoch godzin na angliku ktory zrobie w 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach, ok, juz wiem. 17.Jeśli zdający ukończył pracę przed czasem, zgłasza to zespołowi nadzorującemu przez podniesienie ręki. Członek zespołu nadzorującego sprawdza poprawność danych zdającego oraz kompletność arkusza i zezwala zdającemu na opuszczenie sali. Praca egzaminacyjna pozostaje na stoliku. slepa kura ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2107
Witam Jaki jest tok postępowania w drodze do średniego eksternistyczne ? Czy muszę zapisać się do jakiejś szkoły ? Jakiej jeśli tak ? Czy można to obejść ? Pilnie potrzebuje średniej szkoły a już 20 lat po nauce !!! Proszę o info i dziękuję z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi ZAPOWIEDNIKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraNoemi
Witam, Czy wybiera sie ktoś jutro na egzaminy z j. angielskiego w Krakowie? Chetnie bym sie wybrala z kimś, w grupie zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu informatyka byla tak p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zjebana strasznie była ta informatyka. jeżeli kolejne egzaminy będą podobne pod względem wymaganej wiedzy to słabo to widzę. rzuciłem okiem na przykładowy egzamin z biologi w informatorze. jakieś dziedziczenie, iksy dupiksy. co to wgle jest za DNA na kiju. za trudne. jeszcze mam ponad 100km do łomży i muszę wstawać o 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informatyka zaskoczyła dzisiaj chyba wszystkich. O wiele trudniejsza od poprzedniej (w lutym niestety oblałam), myślałam, że teraz pójdzie mi lepiej, a było jeszcze trudniej :( Ale mam nadzieję, że jakimś cudem. Za to angielski był zdecydowanie łatwiejszy. Co zaznaczyliście w zadaniu PRAWDA/FAŁSZ? Ja dałam wszystkie odpowiedzi na PRAWDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisaliscie rozprawke z polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam poszla biol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam121
Będę podchodzić do matematyki trzeci raz, mam problem z jej zdaniem, to już ostatni egzamin który został mi do zaliczenia. Można gdzieś indziej ten jeden przedmiot zdać? W lutym będzie ostatnia szansa, gdyż już przedłużyłem o dwa semestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś już zadawał chemię ? największe obawy mam co do chemii . czy trudna była w poprzednich sesjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałam w lutym chemię i była dość ciężka, ale o dziwo zdałam na dopuszczający, choć byłam pewna, że obleję. Teraz zdawałam angielski i informatykę. W niedzielę fizyka, w piątek za tydzień matematyka :( Mam nadzieję, że już zdam i nie będę się musiała męczyć w sesji zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewna, że za tydzień dopiero matematyka ? 16.10 o 9 rano w niedzielę najbliższa jest matematyka a fizyka dopiero za tydzień w piatek wg harmonogramu z CKE. a na chemii wystarczyła teoria czy raczej trzeba się pouczyć wzorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bójta sie tak, powtarzajcie ogolne informacje przez te pare dni przed egzaminem i zdacie na te dwojke na pewno, a moze nawet i na lepsza ocene :) dont panic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś się orientuje jak mniej więcej wyglądały testy z matematyki w poprzednich sesjach. Były odpowiedzi zamknięte czy tylko otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykładowe egzaminy masz w informatorze na stronie OKE, razem z odpowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×