Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość pseudo expert
Vera to zalezy jakie płucka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Porabaniec Musimy chyba sie skumać, bo mamy te same poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Porąbaniec A nie znasz takiego słowa jak cham, każdy może sie pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Vera A skąd mam wiedzieć jakie ty masz płucka, może i na kwaśno może i nasłodko, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo Jak bym chciał dokładniej odpisywać na każde pytanie stawiając tezę i udowadniając ją to dziennie opisał bym może na 10 pytań z czego 1/100 osób zadających pytanie by przeczytała moje "wypociny" więc wybacz mi tu tak ogólnikowe odpowiedzi. Twierdzenie o dogonieniu własnej dupy nigdy nie zostanie spełnione gdyż chcąc biec po lini prostej musiał byś biec nieistniejącą ścieżką w kosmosie który... "nigdy się nie kończy ? " Na ziemi zatoczył byś koło bo? nie jest linia prosta tylko okrąg tzw spline. Sztucznie stworzona piaskownica nie będzie pustynią ponieważ nigdy nie będzie posiadała cech prawdziwej pystyni, mianowicie wyrosną Ci po jakimś czasie roślinki chyba, że wyłożysz dno betonem ale to będzie tylko piaskownica. do: pseudo experta ja nie jestem ekspertem od zadawania pytań tylko od udzielania odpowiedzi do ewaabr nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
w tym przypadku, jedno ci powiem spierniczaj tam gdzie ci wejdzie w piety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
he he he :D:D Powiedziałes co wiedziedziałes i basta ,albo raczej gra gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
A skąd ty wiesz ile ja mam lat, panie Porąbańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie KTURY buahahahahahahahahahahahahaha . któryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóryktóry <stopka>ilu jeszcze spotkam takich jak w nicku:D</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Tajemnica polinyszela, to niech mi pan powie ile ja mam lat, słucham pana panie Porąbańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Śmiej się pan śmiej , niedługo bedzie pan płakał z własnej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustynia Błędowska powstała w wyniku działalności człowieka, więc nie gadaj głupot, że to nie możliwe. Pytam się „czy mógłbym" zobaczyć swój tyłek, a nie czy „mógłbym gapić się na niego cały dzień", więc wystarczyłby mi stosunkowo niewielki odcinek prostej drogi. Zresztą prędzej zbudują tunel metra na Księżyc, niż ja osiągnę prędkość światła, więc możesz sobie założyć, że zaginam w tym tunelu. Pytanie było teoretyczne, jakbyś nie zauważył. I chyba lepiej odpowiadać na 10 pytań z sensem, niż 100 bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
I o to chodzi, że pan ma rozumek 5 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Ja sie nie muszę zaczerniac jak pan panie Porąbańcu, albo jak tam panu jest na innych nickach Bo chyba ma pan ich mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Co panie Porabańcu zatkało pana moje spostrzeżenie, co do pana osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×