Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

vera cała w skowronkach a nie? :D dobra :D troche zadalem to pytanie specjalnie bo wiedzialem ze sie zrobi goraco :D z doswiadczenia wiem ze ani ateista sie nie przekona do istnienia Boga ani wierzacego w brak Boga. wiec peace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ponieważ każda bzdura powtórzona miliard razy stanie się prawdą tak więc i ludzie "mądrzy" w nią uwierzą. Ewolucja posługuje się tezą opartą na półprawdzie co jeszcze bardziej skłania do wiary." Ty ignorancie. Wiesz w ogole co to za proces "ewolucja". Wnioskujac po tym poscie jestem przekonany ze niebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "brać przez wakacje" tylko "wziąć na wakacje". :D Poproszę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: MarianoItaliano21 Tak wiem co to jest proces ewolucji tylko jest to tak bardzo obszerna wiedza, że ciężko by mi było w kilku zdaniach opowiedzieć Ci ją całą. do: brum na wakacje wziąć 2 skrzynki piwa, 3 kartony papierosów, 5 x 1l 40% oraz 20 kg steków oraz pełen bak paliwa, powinno wystarczyć, nie ma co przepłacać w kurortach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: johnny drama Zmierzamy ku poprawie bytu, celem jest zaspokojenie podstawowych potrzeb zazwyczaj fizjologicznych przykład iceman na kafeterii forum erotyczne: spuszczanie z krzyża pod posty Naczelnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to, że nie palę? Wstydziłam się dodać, że nie lubię piwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wezmę. :D Nie chcę śmierdzieć jak kotłownia. :D I palenie zabija. :D Bierne też. :D Poproszę inną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszerny? Ja Ci napisze jednym zdaniem. Ciagly proces dazenia orgaznizmow do poprawy swoich cech w celu poprawy swojej egzystencji. Taki z Ciebie ekspert? Popierdolka zwykla a nie ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simplus_Maximus alez bardzo dobrze Cie rozumiem i po czesci sie zgadzam i tez godze niektore prawa ewolucji i istnienie Boga ;) zadalem to pytanie czysto prowokacyjnie :D no ale nie rozwalajmy juz watku naszemu expertowi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: MarianoItaliano21 Uważaj na zupę panie Marianoitaliano bo możesz się nią udławić :) Nie trzeba mi pisać definicji z gogle bo moja wiedza jest większa niż zasób stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: brum pszenica przyda się dla konia do: vera cala w skowronkach iceman jest tak głupi ponieważ zamiast się uczyć był właśnie "pod porucznikiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku taka wiedze to ja juz posiadalem w 6 klasie podstawowki jak nie wczesniej. Zreszta to co tam probowales komus przekazac bylo blizej do pojecia 'cywilizacji' anizeli 'ewolucji'. Wiecej nie podpowiem, bede przegladal ten topic i w miare mozliwosci wylapywal ciekawe 'ekspertyzy'. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×