Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do brum: Poniedziałek jest typowym dniem leniucho-pracusia. W piątkowym natłoku zdarzeń człowiek chcąc jak najszybciej wyrwać się już do domu zostawia sobie na poniedziałek trochę pracy i ma więcej. Do tego dochodzi poweekendowe rozleniwienie i zmęczenie i człowiek w poniedziałek pracuje 2 razy wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie. Dlaczego ludzie piszą „sexualnie" zamiast „seksualnie" albo „expert" zamiast „ekspert". Czy wynika to z ich braku znajomości podstaw polskiej ortografii czy ze zwykłej ignorancji. Pytam się, bo nie wiem, czy nazywając siebie „expertem", nie robisz sobie po prostu jaj z rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo Sprawa nicka była już poruszana w poprzednich pytaniach ale opowiem raz jeszcze: wyraz ekspert w nicku był już zarezerwowany na czarno stąd ekspert u mnie a sexualnie zamiast seksualnie to po prostu zmiana wymowy na ang czyt. sex odmiany tego słowa, poza tym upraszcza skraca oraz pisownię o jedną literkę. Inną sprawą jest, że 50 % społeczeństwa nie ma pojęcia jak poprawnie w polskim znaczeniu brzmią oba te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę jeszcze jedno. Jak zrobić, żeby zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo tak masz rację, pisowni nie wymowy. Przeoczenie moje, przepraszam do: brum należy kupić bądź zrobić 2 ciasteczka, bądź zmienić kolejność tzn mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo tzytzki stały się już prawdziwym hitem internetu aby nie użuwać "brzydkiego" słowa cenzurowanego. Chcesz być cool i trendy? zmień polski na angielski bądź wymyśl coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy słowo „cycki" jest brzydkie i cenzuralne? Możesz podać mi jakieś źródła, żebym czasami nie wyszedł na buraka w towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródła Ci nie jestem w stanie pokazać ponieważ każda administracja forum uważa swoje słowniki za obowiązujące i są to zwyczajnie niczym nie narzucone cenzury np: jako właściciel blogu mogę cenzurować każdą wypowiedź jaka się pojawi i moją własną sprawą będzie to czy słowo cycki czy cipka będzie cenzurowane. Jeśli powiesz na ulicy do kolegów "ale ta laska ma fajne cycki" to przychylnie się do ciebie uśmiechną, jak powiesz im "allle ona ma ładne piersi" to usłyszysz w zamian "no fakt, fajne cyce" Jeśli powiesz do kobiety "masz fajne cycki" uzna to za komplement ubrany w brzydkie słowa, stwierdzenie "piersi" odebrane zostanie pozytywnie Ludziska w internecie aby pisać ładniej niż "cycki" i aby brzmiało bardziej EFEKCIARSKO zaczeli używać słowa tzytzki, tzipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słownik języka polskiego PWN nie uznaje słowa cycki za niecenzuralne czy wulgarne. To co "ktoś" sobie uważa nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą słowo „cycki" jest nawet w słownikach, więc nie wiem dlaczego uważasz je za wulgarne. Na pewno jest ładniejsze niż ten mutant językowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słowa cycki za wulgarne nie uważam, stwierdzam tylko fakt możliwości odebrania tego słowa w różnych odczuciach przez różne osoby. Jeśli chodzi o cenzurę tego słowa jeszcze raz napiszę, że należy ona tylko i wyłącznie do osoby zarządzającej danym serwisem internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że mogę ocenzurować słowo „marchewka", nie oznacza, że jest ono wulgarne. Zresztą nie ważne, czy powiesz „masz fajne cycki" czy „masz fajne piersi", i tak wyjdziesz, przed kobietą, na buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Numero duo Mówiąc kobiecie, że ma ładne piersi jeszcze nigdy nie wyszedłem na buraka. zbaczamy z tematu topiku Czekam na pytania. Kto teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolejne pytanie. Dlaczego ludzie uważają, że pisząc bez polskich znaków, piszą szybciej? Przecież klawisz „Alt" wciska się równocześnie z innym klawiszem, więc szybkość pisania powinna być taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: perwersja M. przyjdzie w 12 odcinku ulicy sezamkowej i razem z cyferą 8 będą sponsorowali odcinek do: numero duo około 30 % społeczeństwa jest na tyle dobrze rozwinięta w związku z pisaniem na klawiaturze, że nie potrzebują na nią patrzeć by pisać w pośpiechu używając polskie znaki. 70 % z pozostałych 70% sądzi, że dodatkowy alt właśnie je wydłuży ponieważ nie są w stanie nacisnąć go kciukiem i muszą szukać do wzrokiem a 30 % po prostu nie umie pisać a klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo Pisanie wielką literką to kolejny temat ignorancji ludzkiej do pisowni ojczystej. 20 % nie używa dużej litery zasadą "bez polskich znaków, oraz dużych liter" a reszta to zwyczajni ignoranci bądź nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×