Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Jeżeli wytnę w lesie wszystkie drzewa, poza dwoma, to nadal będzie las? I pytanie związane z poprzednim, ile drzew to las?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: numero duo Las definicyjny nie ma określonej liczby drzew aby mógł spełnić rolę typowego lasu. Jest to ogólny skład terenu o różnych właściwościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las definicyjny ma określoną, minimalną ilość drzew. Jest to jedna z owych tajemniczych „różnych właściwości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś uzasadnienie? Na jakiej podstawie twierdzisz, że „nie ma na świecie lasu, co ma dwa drzewa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbhtytrvyrbjtuj
czy to mozliwe ze po pierwszym moim stosunku blona nie do konca zsotala zerwana ???? nic mnie ni bolalo zadnej krwi,, fakt jebalam sie z kolega z malym fiutkiem :O... myslalam ze nie jestem dziewica juz.. zaczelam sie zpotykac z pewnym Turkiem... poslzismy d lozka a tu szok bolalo mnie strasznie leciala krew (on mial sprzet)... zblaznilam sie strasznie przed nim :O:O wstyd mi bylo cholernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htbhtytrvyrbjtuj
no wlasnie expercie czkeam na odp :D troche dziwna sprawa sama bylam w szoku, taki totaly zblaz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: porąbańca: Koń to zwierzę koniak z fr. Cognac to napój alkocholowy nie gania mnie szefowa, tylko na 3 portalach pomagam ludziom w ich problemach do: numero duo Nie ma lasu z 2 drzew i tyle. to tak jak bys piaskownicę chciał nazwać pustynią do: htbhtytrvyrbjtuj Sotsunek bez przerwania błony jest możliwy, błona może się tylko naderwać tym bardziej że malutki sprzęcik miał kolega. przyszła wielka turecka pała i się błona rozerwała. Znaczy byłaś elastyczna do konkretnego momentu. Istnieją przypadki pozostawiania naderwanej błony dziewiczej do momentu urodzenia dziecka, lekarz wtedy sam wycina resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera cała w skowronkach -- ostatnio jestes wyjatkowa krnąbrna,opryskliwa,pyskata.Czyżby taka przewlekła menstruacja lub luby wyprowiantował cie .Jestes wyjątkowo nieznośna:O:( A nigdy przedtem taka nie byłas.Czyzby wpływ cafe na ciebie tak wplynał?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
OnaE Pytanie.......... Czy facet na którym mi zależy mnie olewa czy nie? czy sie jeszcze zobaczymy? JESTEM EXPERTEM do naE Nie olewa Cie lecz nie traktuje Cie w 100% poważnie, nie jest Ciebie pewny, tak zobaczycie się jeszcze Obiecałam, że powiem jak sie odezwie.........odezwał sie :) I co teraz, będzie coś z tego? będzie tęsknił, zależy mu czy to tylko zabawa dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Pierwsze spotkanie + pierwszy sex = nie wyjdzie nic z tego. Bądź twarda, ale nie rób z siebie niezdobytej. On chce się odkupić za swoje winy. Jeśli by nie tęsknił to by się nie odezwał. Zależy mu ale i podoba mu się zabawa w zdbywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Exspercie Jeszcze tutaj działasz? myslalam ze już dawno ciebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
po pierwsze to nie było pierwsze spotkanie to i sex nie był pierwszy. A na pierwszym spotkaniu to chyba nigdy nie ma sexu bo jakoś tak dziwacznie by było. Mam obawy co do jego zachowań, cierpię bo tęsknię i sie zakochałam (on to wie, że jestem zakochana w nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytanie. Jedna z teorii mówi, że przekraczając prędkość światła, czas zaczyna się cofać. Czy to znaczy, że jak zacznę biec po linii prostej, z prędkością większą niż światło, to zobaczę swój tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka kochanaaa
jak sobie wyrobić łeb ? to znaczy moc pic w huj i sie nie zajebywac albo zapierdalać w huj ale pamietac co sie mowilo i robilo :O ja niestety mam z tym problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×