Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: vera bez skowronków za 17 lat, 45 dni, 4 godziny 16 minut 32 sekundy licząc od momentu pierwszego wystrzału a działka laserowo-plazmidowego poprzez Republikę Konga w kierunku dzikiej odmianie małponosa zwanego pomarańczą do: JA TEŻ JESTEM EXPERTEM 3,14 to uproszczona liczba do: PYTANIE DO EXPERTA Zaraz po tym jak wyrucham vere bez skowronków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Nice*Sukub Dziękuję za pochwałę :) do: vera cała w skowronkach Wiem kim jesteś i potrafię odróżnić Cię od pomarańczy bądź zaczernionej podszywy :) Polecam się na przyszłość do: ** Perfekcyjna Pani Cafe ** Dostaję pytanie ----> daję odpowiedź. jeśli Twoim zdaniem plotę głupoty to zwróć się do swojego lekarza na powtórne skierowanie na badanie wzroku bo: po 1) nie pwciskam tylko piszę 2) nie banialuki tylko fakty/mity/zabawne anegdoty/to co powinni wiedzieć na prawdę 3) nie jestem psychologiem tylko ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ** Perfekcyjna Pani Cafe ** Nigdy nic nie wiadomo co lekarz Ci o wzroku powie. Wzajemnie życzę Pani miłego dnia i przyjemnej zabawy :) Będę czekał na Panią z utęsknieniem. Uwielbiam rozmowy, to moja specjalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: vera cała w skowronkach Obozy pracy dobra myśl :) do: vera w skowronkach do Experta Ustawię Cie w kolejce zaraz za PYTANIE DO EXPERTA do: rtyuio 1) Tak możesz, ale licz się z przykrymi tego konsekwencjami 2) Nie jestem jasnowidzem tylko ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wszyscy z forum No widzę, że podszywki próbują za mnie odpisywać. Tak więc wydam specjalny komunikat JAM JEST TYLKO JEDEN PRAWDZIWY I ZACZERNIONY koniec komunikatu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa b.
Gdzie mieszkasz Masz dziewczyne/chlopaka Czmu siedzisz na kafe nie masz przyjaciól /pracy jestes sam jak patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Nice*Sukub Counter strike i warcraft i tibia od najmłodszych lat wypalają mózgi do ewa.b 1) Polska/Mazowieckie 2) nie 3) chęć pomocy ludziom z własnej dobrej woli :), pracę mam taką jak lubię, sam jak patyk nie jestem bo mam przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo zebranym. Kolejny dzień z serii pytania i odpowiedzi upłynął mi rewelacyjnie. Z niecierpliwością czekam na jutro :) 😘 i 🖐️ dla tych wszystkich którzy sobie tego życzą. Pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM EXPERTEM --dzienks za odpowiedzi ale takich własnie się spodziewałem.Prawo jest do dupy (nie przewidziano,ze mogą takie anomalie występować)teraz następne prozaiczne pytanie: dlaczego odpowiadasz na wyjątkowe chamskie,obcesowe i niekulturalne pytania pomarańczek? Tylko nie mów że kulturalny ....etcetera.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmen z urodzenia.
do googli zagląda i szpaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiem za eksperta duch czy jak mu tam lubi się przebierać w kolorowe szmatki nie kumam Porąbaniec chyba sobie jąderka robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×