Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Dlaczego Falubazy mają w swoim godle mysz polną? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przystojnynieznajomy 1)W skórze zawarty jest barwnik zwany melaniną, która pod wpływem promieniowania, w celu obrony przed promieniami UV, utlenia się, a to powoduje jej ciemnienie. Włosy natomiast jaśnieją, ponieważ pod wpływem słońca otwierają się łuski włosowe, które dają nam wrażenie jaśniejszych włosów i co za tym idzie, bardziej zniszczonych. 2)Szerokie otwarcie oczu powoduje naciągnięcie mięśni mimicznych powodując rozwarcie ust 3)Ponieważ wróżka się tym nie chwali 4)Nie trzeba. Wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy alt + F4 i przechodzimy do zamykania systemu 5)Nie prawda. Sok jak i płyn robione są z koncentratu 6)Kolejna nieprawda. Tu masz znaczenia słowa broker: http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/broker 7)Ponieważ koty nie jedzą mysz dlatego, że im smakują 8)Ponieważ popełnił by grzech 9)Nie ma igieł nie sterylizowanych. W sensie nie wiadomo która partia gdzie wyjdzie więc wszystkie są robione hurtowo 10)Kwestia wagi w stosunku do objętości materiału 11)Teflon przytwierdzany jest na „gorąco 12)Tak dla lepszego efektu wizualnego 13)Bliskoznacznik, wyraz bliskoznaczny, równoważny. 14)Aby wyróżnić się z tłumu 15)Bo do lodówki zaglądasz częściej 16)Aby zaakcentować czynność wykonaną do: wielki nieprzyjaciel falubazów Ponieważ jest to zbyt małe miasto na tak wielką rozbudowę komunikacji miejskiej Gdy uciekają to właśnie przypominają mysz polną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilki przyjaciel uni leszno
Cześć Expert. 🖐️ Poroochaj se wieczorem i rano zdaj relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki przyjaciel uni leszno
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki przyjaciel unii leszno
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki przyjaciel unii leszno
Dziś pię piwo, Dębowe 5 szt. jeszcze za wczorajsze. :) Ale możesz się wypiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki przyjaciel unii leszno
Ale żenada, nie mogę się skupić od rana. 💤 *piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucz, u ciebie już pada czy jeszcze nie? muszę zaraz jechać do Wrzeszcza a pogoda nie zachęca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp.na 12 - Kamikadze podczas lotu mieli obowiązek ubierać kaski, gdyż lot był wyjątkowo głośny a samoloty działały jak membrany. kaski chroniły głowę przed dostaniem się silnych drgań do ucha, gdyż mogło to spowodować niewłaściwą pracę mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI nieprzyjaciel Falubazów
Expert gdzie jest moja żona? Daje doopy przyjaciółce, czy pojechała do księdza Adama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciągnęłam kometę
Ekspercie gdzie bywasz kiedy nie ma cię tu w godzinach urzędowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moi mili :) na początek dnia proponuję : http://www.youtube.com/watch?v=IcqmHaRCGyo Dziś piątek, większość pracujących się cieszy :) do: wilki przyjaciel uni leszno cześć :) Niestety, ale zadanie nie zostało wykonane, relacji nie będzie :( do: przystojnynieznajomy ad1. 0 C = 273 K 273k/2 = 136,5 K 136,5K = - 136,5 C :) ad.2 Nie. do: WIELKI nieprzyjaciel Falubazów Nie wiem, nie wróżę ;) do: wciągnęłam kometę W życiu realnym :) Miłego dnia dla Wszystkich zebranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaldspodnieba
expercie, mam taki problem.. http://i54.tinypic.com/2egfszt.jpg - moj penis we wzwodzie stoi niemal prostopadle do brzucha, czy jest to skrzywienie uniemozliwiajace wspolzycie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Witaj słodki Expercie 👄 Żona niestety nie roochała przyjaciółki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ragnaldspodnieba Penis z zasady ustawia się niemal prostopadle do brzucha i kompletnie nie przeszkadza to we współżyciu. Zauważ to, że sam jesteś w stanie "ręcznie" go odchylić, co znaczy, że i podczas stosunku penis będzie mógł swobodnie odchylić się i "dopasować " do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Zapomniałem; chcę tą z Italian Mafia widzieć nad żoną, pod też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaldspodnieba
expercie, wlasnie chodzi o to, ze nie jestem w stanie najwiekszego podniecenia sam go odchylic, bo jest niesamowicie sztywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
W niedzielę mam sektor na wprost startu, więc na pohybel krzyżakom. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wielki nieprzyjaciel falubazów Przyjacielu, czy ty nie chcesz za dużo? Przyjemnego oglądania życzę :) Obyś nie ogłuchł :) do: ragnaldspodnieba Nic się nie obawiaj. W penisie nie ma kości, więc da się go "odchylić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×