Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość Kamila 835
40%, o matko... A ty miałeś? To anonimowe forum, więc opowiedz dość dokładnie jak wyglądała ta przygoda, proszę, to ważne, bo mam pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post tyczył się tego o czym wspomniał przyjaciel. Oczywiście nie twierdzę, że każdy się kiedyś zgodzi. Moje doświadczenia mogą wynikać z faktu, że wybieram bezpruderyjnych partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Jeszcze nie ma decyzji, kiedy Falubaz dostanie baty. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila 835
A miałeś fantazję erotyczną, sen? Opowiedz o tym, proszę, nie wstydź się, to anonimowe forum, ja muszę to wiedzieć, żeby wyjaśnić pewną kluczową sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Po ciemnej stronie to wygląda tak; jej palec, albo wibrator w moim tyłku, kótas w jej ustach. Nie ma lepszego orgazmu. Expert potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjacielu dbam najpierw o nawilżenie :D najlepiej nawilża się językiem i to mi pochłania sporo czasu, bo lubię. Potem scenariusze są różne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Pochwalam Twoje dbanie :) Możesz z pochwy zagarnąć palcem śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaza gazeta
dobrze że te odpowiedzi są za darmo, bo chciałabym zwrot pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gaza gazeta Wybacz jeśli moja odpowiedź nie jest dal Ciebie satysfakcjonująca. Na Twoje pytanie właściwie można by książkę napisać. Na to natomiast nie mam czasu gdyż są osoby również jak i Ty oczekujące na odpowiedź na własne pytanie. Staram się odpowiadać krótko, treściwie i na temat. Jeżeli nadal oczekujesz innej odpowiedzi proszę Cię o głębsze zdefiniowanie pytania, tak abym mógł trafić bezpośrednio w to czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspercie dziękuję kupiłam właśnie w Obi kątowniki. Jeszcze tylko zrobię dziury, przykręcę i już :O. Najpierw wypiję kawę :D Nie mam dziś zbyt wiele zajęć, może powinnam jechać do babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Miło czytać, że i kobieta nie boi się wiertarki :) Szczególnie udarowej ;) A może posiadasz młoto wiertarkę? To by było coś :) Jedź do babci. Ucieszy się, szczególnie jak przywieziesz jej coś smacznego oraz pozdrowienia od eksperta :) To będzie Twój dobry uczynek na dzisiejszy dzień, tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się boję wiertarki, ale muszę dać radę. Wszystko przez feministki, niezależności im się zachciało i świat stanął na głowie. I ja muszę przez to cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Twardym trzeba być, nie mientkim :D Dasz radę, będę Cię wspierał myślami :) No fakt, gdyby nie feministki dalej noszone były byście na rękach :) A tak to: Masz nogi? to lataj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Opacja lepsza od powyższej; w tym samym czasie mokra ośliniona ciipa dodatkowo na ustach. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu o cipie wspomniałeś nawiązując do swoich zabaw analno-oralnych, czy proponujesz, żebym ja lizała jakąś w trakcie wiercenia dziur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel jedzie do Z.G. Bądź pozdrowiony :) inaczej, pozdrawiam Cię :) do: dark_ side 1) czasem zły, ale to głównie na siebie 2) wściekły nie, nie bywam 3) Wybuchowy umiarkowanie. Zdarzają mi się wybuchy np. radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Tak pytam. Bó się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Przepraszam, ale trochę mnie nie było. Palce proszę zdecydowanie oblizywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Ja lubię na śniadanie, obiad, kolacje i deser. Lubię dwie, a teraz właściwie trzy. Trzeciej jeszcze nie wkładałem. Ale wiem jak jej głos smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Expert, czy ciemna strona ma duże wargi, w sensie motylowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×