Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Hahaha :D Jedziesz ze mną i z Jackiem za rok do Mrągowa? :D Do Mrągowa nad jezioro Czos :) :D Cześć Expercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od liceum chcemy jechać ze znajomymi i jakoś nie wyjszło :( ale byłaby beka :D tylko kowboje trzeba podmontować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, wypelnilam prawie cale zlote mysli i sie skasowalo😭 Ja tez sie wybieram od dawna do Mragowa:) zmykam... milego 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies następnym razem daj znać że masz chęć ze mną porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jestem teraz na u jak 😘 idę coś zjeść człowiekowa chora i głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Jak widać, nie macie mnie jeszcze dość :) Cieszę się i uśmiecham do wszystkich :) 😘 dla W kwiatki, Petrol, Vera, Kotka-poes, OnaE i dla tych pań co mają ochotę 🖐️ pozostałym Czy przez weekend pojawiły się jakieś pytania co do mojej osóbki? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wier tar ka
dlaczego jesteś debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wier tar ka Nie mnie to oceniać a Wam, jeśli uważasz mnie za debila to Ty znasz odpowiedź na swoje pytanie do: Koliberek35 Witaj Koliberku 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam! :) Dlaczego faceci myśla, że wszystko im wolno? To nie jest żalenie sie/ chwalenie. Ale czasami jakis pierrdolec mnie klepnie w zad jest z siebie taki dumny. W sobote schylalam się po coś i taki typ wymierzył we mnie siarczystego plaska po czym wkurrwiona sie odwróciłam a on powiedział "powinnaś sie cieszyć". To jest chamstwo a takich kolesi niedorobionych jest wielu :O Jestem zasmucona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Papa :) 😘 do: Vera icona Niektórzy faceci tak myślą bo tak ich właśnie wychowali rodzice. Mamusia podała wszystko pod nosek, tatuś wmówił, że wszystkie laski ma brać jak leci więc synuś realizuje. Dobitnie siarczysty liść powinien być na miejscu z przypowieścią : "powinieneś się cieszyć, że ode mnie a nie od mojego faceta" co zapewne wyhamowało by na następny raz delikwenta oraz przyglądającym się i planującym podobną sytuację. Rozwiązanie tej kwestii bez przemocy: Kamerka -- > masz dowód rzeczowy oskarżenie o: pobicie, molestowanie seksualne, poniżenie przed innymi. Inną sprawą jest, że to pewien wyraz podrywu, pokazania, że jesteś na tyle atrakcyjną kobietą, że ten ktoś nie może się opanować z pożądania aby chodź na chwilę Cie dotknąć, ponieważ wie, że w inny sposób nigdy mu się to nie uda bo jest po prostu biednym "nieudacznikiem życiowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_.
Znam dwa języki a nie wiem jak mam powiedzieć chłopakowi, że chcę od niego odejść, by go nie zranić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam 4 biegle i piąty w stopniu średniozaawansowanym, ale to w takich kwestiach są zupełnie niepotrzebne umiejętności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Zakłopotana_. Co mu nie powiesz to i tak go zranisz ale jak mu powiesz szczerą prawdę to najmniej zaboli ze wszystkich kłamstw jakie można by wymyślić. Innym wyjściem jest swoim zachowaniem doprowadzić do tego, iż on będzie miał Cie na tyle dość, że sam Cie zostawi do: Perwersja Zależy o jakich językach myślisz 1) Możesz mu powiedzieć to w takim języku którego nie zrozumie i zanim sobie wszystko przetłumaczy wyłapując słowa ze słuchu to po prostu da sobie spokój z myśleniem ;) 2) Jeśli mówisz o ludzkich językach to wystarczy jak powiesz, że właśnie poznałaś kolejne 5 języków i starszych musisz się wyzbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×