Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: W kwiatki do miłego :) 😘 do Bó Bardzo chętnie :) Najlepiej jest kłaść się wieczorem do łóżka z nastawieniem na coś na co czekamy ta jak by od dawna, coś wyczekiwanego, coś co uwielbiamy Wstajesz rano tak nastawiona i tryskasz tak energią, że kawa naprawdę nie potrzebna do rozbudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, w takim razie zastosuję się już dzisiaj do Twojej porady, a jutro Ci zeznam " co i jak" .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdynad Lypsky
Czy istnieje cos takiego jak orgazm u szympansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy kafeterianie :) Kolejny dzień pytań i odpowiedzi :) Witając się przesyłam 😘 dla : Petrol, OnaE, W kwiatki, Vera icona, Bó, Koliberek35 🖐️ dla wszystkich pań i panów Czy macie dzisiaj do mnie jakieś nurtujące was pytania? Odpowiadam na wszystkie szczerze i sumiennie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryndusia pulaska
Expercie, czy mogę polizać Twojego siusiora ? Jestem słodka Basia. Mam 84 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańńczowo
Dlaczego podniecają mnie geje,... nie jestem mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dryndusia pulaska Propozycja nader kusząca, ale jednak nie możesz :) do: na pomarańńczowo Ponieważ masz skłonności lesbijskie a geje zachowują się jak kobiety do: W kwiatki Trzeba poprosić serwis kaffe o więcej emotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańńczowo
Skłonności lesbijskie? Ale w którą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańńczowo
Expercie, kobiety działają na mnie odpychająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert słoneczne uśmiechy posyłam na dzień dobry ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: na pomarańńczowo Innym wytłumaczenie będzie kwestia zaspokajania siebie przez 2 panów. Podnieca Cię męskie ciało jak również zaangażowanie drugiego uczestnika, jego starania o perfekcyjne wykonanie roboty, zaangażowania i czułości. To wszystko sprawia, iż pożądasz takich dwóch panów jednocześnie. Tyczy się to analogii jak facetom podobają/pociągają ich dwie lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną jest tak, że pytań mam wiele, a odpowiedzi dawno już w głowie. :) To taki urok bądź przekleństwo kobiet , jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryndusia pulaska
Dlaczego nie mkogę ? Czy ty jesteś gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Uznał bym to za przekleństwo ponieważ znasz odpowiedź ale w głębi czujesz, że jest ona na tyle niesatysfakcjonująca, że szukasz dalej innej odpowiedzi która będzie bardziej pasowała do Twojej osobowości. Przekleństwo dlatego, iż zwyczajnie kobiety przez to się zadręczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańńczowo
Cóż...pomału...po błędach...ale zaczynasz dobrze kombinować. Doskonale zdaję sobie sprawę dlaczego podniecają mnie geje:) Z całości napisałeś dwa słowa, które dosadnie dotykają mojego problemu: PEFREKCJA I ZAANGAŻOWANIE... Ale dwóch panów mnie nie pociąga Pociąga mnie jeszcze coś innego w gejach...może wiesz co jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: na pomarańńczowo Każdy człowiek jest inny i każdy lubi co innego. Ty zaczynasz prosić mnie o zgadywankę, takie jasnowidztwo a ja takich kompetencji nie mam ;) Być może delikatność i zrozumienie. Często dla kobiet są najlepszymi przyjaciółmi, lepszymi niż najlepsza przyjaciółka (kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańńczowo
Teraz pobłądziłeś błąd, nie jestem delikatna i nie oczekuję delikatności. Jednak jak na rozgryzanie kobiet idzie Ci całkiem dobrze:) Nawet jeśli po drodze popełniasz błędy. Moje gratulacje:) Ps. Domina lubi gejów dominujących...a pozostałych facetów traktuje jak kobiety. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: na pomarańńczowo W końcu jestem ekspertem więc muszę sobie dobrze radzić ;) Zgadywać nie lubię a w twoim przypadku tak właśnie musiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pale, ale przyleca do mnie moje papierosy to i zapale;) Jesli zechcesz to Cie poczestuje:D:P na imprezie....;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×