Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Dziękuję za udział w cyklu dnia dzisiejszego :) Sedreczne podziękowania dla osób z pytaniami :) Dzięki Wam istnieję :) 😘 dla wszystkich miłych Pań (tym razem bez wymieniania ) :) 🖐️ pozostałym :) Do zobaczenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) 😘 Wszystkie Panie (chętne na buziaka) [czesc[ Panowie i pozostałe panie :) Dzisiaj wstałem lewą nogą I promyki nie pomogą Nie ma także dzisiaj słonka A na ścianie jest biedronka Złapie więc ją zaraz w klatkę Może poda mi swą łapkę I uśmiechem mnie przywita Ta biedronka znakomita :D Czekam na pytania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Ekspert. Jak się spało, że się lewą nogą wstawało? Zmarzłeś w nocy, czy śniły się strachy, czy co? Zeznaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, powinieneś dbać o Siebie. Ubierać się cieplej, lub ubierać na noc. Ból głowy zapewne spowodowany marnym jedzeniem w ciągu dnia? Z tego co widzę, to: nie dojadasz, to : nie doubierasz się, przemęczasz na zapas i do tego myślisz o pracy we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Chyba zaproponuję Ci stanowisko doradcy eksperckiego ;) Prawda jest taka, że moja praca jest naprawdę wymagająca i głupi błąd może doprowadzić do tragedii. Stąd mój sen. Ostatnio oddałem projekt i teraz jeszcze siedzi mi to w głowie. Wiem, że wszystko w nim jest perfekt, ale sen to sen. Jedzenie w ciągu dnia złe nie jest. Mam śniadanie, obiad i kolację. Gotuję sam więc jem to co dobre. Zmarzłem w nocy to fakt, za cienko byłem ubrany, znaczy same bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ciepło i kolorowo w sercu, mimo iż za oknem plucha i ciemność. Może by tak spojrzeć , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó U mnie w sercu zawsze są promyki ciepła ale dziś tętnice nie dają rady przetłoczyć ich do mózgu. Tak więc mianuję Cię na mego doradcę (jeśli się na to godzisz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, służę w razie gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości. (co do Siebie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina93 :)
kiedy pokazesz tu swojego kutasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziembla nastka
Bó-- Twoją:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej nie chce rozjaśnić. Piję trzecią z rzędu kawę i obawiam się, że ta kawa wyleje mi się uszami. Boję . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, specjalistka we wbijaniu ćwieków. Bądź jak to się mówi, wbijam gwoździe czołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Paulina93 :) Nidy do: oziembla nastka Proszę tu nie parafrazować do: Bó Za dużo tej kawy. Organizm wkrótce zacznie odmawiać Ci pracy bez tegoż napoju a wątroba zacznie odmawiać pracy poprzez właśnie nadmiar tego napoju. Przestaw się na poranną szklankę wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspert, ależ ja codziennie rano szklankę wody wypijam. Kawa to moje uzależnienie, i obawiam się że bez niej już nigdy nie zafunkcjonuję. Jestem nałogiem- wiedz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×