Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość Dziewczyna..
a dlaczego uwazasz, ze... moj plan jest zwiazany z mezczyzna albo z totkiem? to troszke.. ze tak powiem... nie fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie, że bandaż mnie nie ominie. I muszę teraz uważać. I z tańców nici. Pecha mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Dziewczyna.. Na wstępie..(nie lubię generalizować) Przeproszę za tę wypowiedź wszystkie Panie, nie wszystkie takie są. Nie obrażaj się, nie znam Cię ale po ludzku: Pojawienie się tutaj z takim pytaniem skreśla raczej inteligencję, co za tym idzie, bogaty facet chce dziewczyny ładnej i/lub mądrej. Tylko ładne siedzą w galerri Mądre i/lub mądre i ładne nie na erotycznym A jak pisałem... totek 1/8 mln Aczkolwiek nie twierdzę, że nie jesteś np ślicznością i pięknym umysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki tęskniaki? :) Z takim kolanem to będę się użerała dosyć długo, co? Bo to jakby w łękotkę się palnęłam. A to miejsce jest delikatne. Ekspert, uważasz ze zagoi się w ciągu dwóch/ trzech tygodni? Nadmieniam, iż siniaka oraz zaczerwienienia nie mam. To gorzej, co nie? Bo cóś się w środku rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
powiadasz ze skresla inteligencje? czyli rozumiem... ze jedno zdanie Ci wystarcza by moc ocenic czlowieka? To troszke przykre... szczegolnie, ze zwiesz sie expertem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ładną się nie uważam, uważam się za piękną. ( żart) Każdy wie, że jestem jedną wielką zmarszczką, wadą i chudzielcem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Dziewczyna.. Daleko mi do oceny po jednym słowie Wiem, przegiąłem Brałem udział w badaniach n/t zachowań ludzi kierujących się przepowiednią/wróżbą Niestety wyniki nie wypadły najlepiej dlatego, też napisałem co napisałem i wiąże się to z punktu badań a nie z mojej męskiej "wyobraźni" I w pierwszym słowie napisałem, że 1) nie wszystkie kobiety takie są 2) nie znam Cię i nijak nie mogę na to pytanie odpowiedzieć, chyba, że żartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
w porzadku :) a co do bogactwa :) to od jakiegos czasu bawie sie w fundusze inwestycyjne z tym ze w USA :) i sie zastanawiam :) co z tego wyniknie :) bogactwo moze to nie odpowiednie odkreslenie :) ale ciekawa jestem wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Dziewczyna.. O i to uważam za rozsądne pytanie :) Inaczej zbudowane :) p.s. wiele razy proszę o pytanie o konkret, nie wróżbę więc taka też i moja reakcja za co przeproszę raz jeszcze Fundusze inwestycyjne w USA Bogactwa z tego nie będzie. Widzę bardziej stratę dlatego, że gospodarkę rynkowa USA opanowują Chiny i to oni zaczną karty rozdawać co nie skończy się dla USA najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślisz ?;-) chciałabym żeby to było coś miłego ,bardzo przyjemnego w dotyku ...sporego ....i żeby można było się wyżyć przy tym ,może wykrzyczeć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :D Nie obrażę się, bo nie jestem obrażalska. A poza tym swoje wiem :p ;) Jak masz te fusy to może wiesz gdzie jest moja płakusiająca Vera? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi90
A cóż to się stało, że Expert jeszcze w robocie siedzi ? Przecież 15:30 dawno minęła. Na nadgodzinki naciąga firmę udając, że pracuje ? Czy może dzisiaj zlał robotę i stuka z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dzisiejsze pisanie Było różowo i deszczowo Mam nadzieję, że rozumiecie to co Wam ja chcę przekazać a nie to co Wy chcecie usłyszeć :) Do jutra i bardzie się dobrze :) 😘 🖐️ Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×