Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

tak Expert, jeszcze napisz, ze kobiety z erotycznego nie umieja czytac ze zrozumieniem :O ale skoro nie sa inteligentne... to wlasciwie masz racje. Ja przypominam zabe,(Vera :P) , tak wiec tez sie nie mam prawa obrazic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za to ryj i figure zresztą też jak bóg hinduski Ganesh niosący na swoich plecach maharadżę Mariusza Pudzianowskiego 😴 Żabe zawsze można cmoknąć i już jest piękną królewną. A tak poza tym to juz nie wypominaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D A ja tak tylko wspominam ;) Cmoknij mnie, wiesz gdzie ?:P:D:D: bo ja nie wiem, aby czar prysl :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może se zmień nick na żaba w gumiokach peep toe w kwiatki :D a ja na Vera niepoczytalna neurotyczka ktorej nie kocha mama :P Złota myśl Dariusza Arkadiusza podbija kafeterie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia kaczanowska
kiejś taki szczwany, to godoj jako bydzie zima tego roka? No godoj mądralo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza z prawej :D:D:D Tylko pewnie mam mniejsze cycki od niej :D:D:D Powinny być jeszcze pokazane zeberkowe tyłeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera nie śmiej się :D Bo jeszcze trochę poprzegrywamy życie na kafeterii i będziemy się nadawały :D Ja to w sumie prawie już :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś bez uśmiechu Bez miłego słowa Przekaz źle ubrany w słowa Interpretacja słów zgoła odmienna od założonej Stało się polem do totalnej destrukcji Pójdę pisać esej n/t „Jak kilka słów może zniszczyć arcydzieło Nie mam ochoty, siły i nadziei Tłumaczyć kolejny raz swojej myśli Aby odebrać to, co chcę powiedzieć Tak i ja odbiorę Wasz przekaz po swojemu Bez tłumaczeń, zbędnych dodatków I oddalę się z prędkością światła Bez docinek, słów niszczących W świat cyferek, znaków, kresek Zadbać o piękniejszy Świat Dla osób chętnych i spragnionych wiedzy TECHNICZNEJ Pozostawię furtkę do zadawania pytań ekspertkaffe@wp.pl Dziękuję, Było miło, fajnie, wesoło i ekscytująco Aż wybiła data: 13:21 Dla przezornych TOPIK UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frustrat na miejscu
Palancie wrescie zamkniesz tą jadaczkę przebrzydła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×