Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość mała i zagubiona koliberka
Bardzo ważne dla mnie pytanie i licze na prawdziwie męska odp. czy mechanizmem zainteresowania kobietą u mężczyzn jest okazywanie jej obojętności? Tzn, panu podoba sie pani ale on udaje ze mu na niej nie zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Babcia se niech podglada od zaraz na ; przyjaciel_salonu@wp.pl Jestem opanowany do niedzieli do godz. 17:30, potem lejemy falubazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Tak, ale to działa tylko na pewną grupę kobiet. Pamiętaj, niektóre będą czuły się urażone, że pan je zlewa. p.s. Teraz Bó będzie potrójnie zazdrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
To jest warte nie tylko Twoich cycków, rowu też :) Bó kocham i ona o tym wie. Do pochwy tylko jej naleję. Poza żoną oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapanka
hej na kogo głosujesz Ekspercie w wyborach[oczywiscie scisle tajne]wybory dobrego dnia co Cie Ekspercie nakłoniło by wrócic na ten topik znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Dobrze stwierdzasz :) do: apapanka Przykro mi bardzo, ale na Twoje pierwsze pytanie nie odpowiem. Nie chcę nikomu nic sugerować. Natomiast na drugie to tak jak pisałem już wcześniej. Dla zainteresowanych ekspertkaffe@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Babcine cycki + Twój rowek. I będę spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Nic nie pekaj, dostosuję się. Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Skoczyć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Jak ma na imie Bó? Czy Mariolka już ma sprawny odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspercie mam pytanie Pewien przyjaciel zgodził się przeprowadzić ze mną transakcję. Po dogadaniu szczegółów, tuż przed finalizacją, zażądał wyższej ceny za swoją usługę-przysługę. Ja mogłabym mu zapłacić żądaną kwotę, ale nie wiem czy mogę mu ufać, co jeśli cena znów się zmieni kiedy już zaliczka będzie na koncie przyjaciela? Co robić Ekspercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom 1) Największa tajemnica kaffe. Głowa by mi spadła jeśli bym ją zdradził. 2) Tak do: dark_ side Spisz umowę cywilno-prawną. dzięki niej masz (prawnie) gwarancję, że nie stracisz zaliczki gdy przyjaciel znów będzie chciał zmieniać umowę. Abyś miała pełną jasność wykonania postanowień zmień kierunek negocjacji na taki, aby to przyjaciel zabiegał o sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Przyjmuję wyzwanie. Cieszę się za sprawą Mariolkowego odbytu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu mam pytanie w kwestii technicznej. Czy babcia może podglądać Was moimi oczyma? Obiecuję, że zdam jej szczegółową relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Jak najbardziej tak. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
No ok. 👄 Może mnie nie być, jeśli Stal wygra dwumecz. Wybaczysz ewentualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Ekspercie do: Foxy_Lady Wydaje mi się, że nie zdawało Ci się ani nie przyśniło a to o czym mówisz to okres tuż po denominacji gdy w sklepach ceny były i stare i nowe Ekspercie, denominację przeprowadzono w 95 roku gdy mialam już dowód osobisty i to pamietam swietnie. Moje pytanie o ceny w sklepach dotyczyło lat 80-tych, z tego okresu kojarzę, że przy towarach opisywano na metce dwie ceny. Znalazłam ustawę o cenach z tego okresu i według niej obowiazywały ceny urzędowe, regulowane i umowne. http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-26-lutego-1982-r-o-cenach/?on=15.08.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanik jak tżA
Silnik elektryczny jest to maszyna która zamienia energię elektryczną w energię mechaniczną. Podstawy funkcjonowania Moment elektromagnetyczny W największym uproszczeniu, za silnik elektryczny możemy przyjąć model składający się z dwóch magnesów trwałych: zewnętrznego reprezentującego stojan i wewnętrznego odpowiadający wirnikowi silnika. Ten model silnika jest najprostszym z możliwych. Zawiera on tylko 2 bieguny (1 para), a składowe pola magnetyczne wytwarzane są przez magnesy trwałe. W rzeczywistych silnikach w zależności od ich rodzaju zastępuje się magnesy trwałe odpowiednimi uzwojeniami dla wirnika lub/i stojana, które zasila się prądem stałym lub przemiennym. Zwiększa się również liczba par biegunów. Jeżeli magnes wirnika posiadający swobodę ruchu, ustawiony zostanie w dowolnym położeniu względem magnesu stojana, przytwierdzonego do jakiejś nieruchomej obudowy, to pod wpływem działania sił magnetycznych pojawi się moment obrotowy, który obróci wirnik w położenie, w którym siły magnetyczne się zrównoważą. Sterowanie apletem Aplet ten przedstawia działanie właśnie takiego modelu. Spróbuj obrócić wirnik - zawsze wróci na swoje miejsce, w którym następuje zrównoważenie sił magnetycznych wirnika i stojana. W modelu przyjęto sinusoidalny rozkład indukcji składowych pól na obwodzie obu magnesów. Moment obrotowy będzie zmieniał się zgodnie z funkcją: Taka maszyna potrafiłaby tylko sprowadzać wirnik z dowolnego położenia względem stojana do jednego konkretnego położenia (położenia pionowego), w którym bieguny przeciwne magnesów reprezentujących stojan i wirnik znajdują się naprzeciwko. W stanie ustalonym maszyna ta nie miałaby żadnego momentu obrotowego. Odpowiednie konstrukcje różnych silników elektrycznych zapewniają niezerową wartość momentu obrotowego i podtrzymanie ciągłości ruchu. [Silniki - Wstęp] [Silnik DC] [AC - Wprowadzenie] urb@n 2006 ukryj reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×