Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life its great

Co dalej - po liceum?

Polecane posty

Gość soniass
warto zawsze mieć dodatkowy zawód w kieszeni, policealki są do tego idealne, sama chodzę do Omegi i jednocześnie studiuję, szkoła za darmo więc nic nie tracę, można tylko zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz wybieramy konkretną szkołe to musimy kierowac sie tym,zeby w przyszlości miec sznase na znalezienie dobrej pracy po takiej szkole.Mysle ze to jest bardzo wazne,bo szkoła powinna juz w trakcie naszej nauki dawac nam szanse i perspektywę na zatrudnienie.Z Dziewulskimi to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka9212
soniass w jakim mieście chodzisz ? ja też właśnie zapisałam się już w lutym do Omegi ale w Katowicach. studiuję i jednocześnie się ucze w policealnce. dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika19877
nigdy nie wiadomo co się przyda, poszłam do policealnej tylko, żeby "zapchać dziurę" w przerwie między studiami, po studiach pracy nie mogłam dostać i okazało się, że papierek technika się przydał i pracę znalazłam w zawodzie, który zrobiłam nie wiążąc z nim przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziulekII
wiele osób znalazło tak pracę, może czasem warto iść do policealki, teraz kiedy są darmowe kierunki :) ja np ogólnie studiuję Administrację, ale zapisałam się do Omegi na Technika weterynarii, Kocham zwierzaki i dlatego poszłam chociażby ze względu na poszerzenie swojej pasji :) polecam :) jestem juz na 3 semestrze i nadal nic nie płace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze nasz zawód trzeba wybrac zgodnie z tym co sie teraz liczy na rynku. Myśle ze na to na pewno powinniśmy też patrzeć oprócz naszych zainteresowań zeby zdobyc dobry zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze inna równie dobra szkoła- Cosinus. Mysle ze warto jest jeszcze sprawdzić właśnie tez i tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie i to i to mozna zrobić. Ale rzesy jednak sa tańsze... nie kazda kobieta chciałaby też od razu przedłużac sobie włosy... zresztą to troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kosmetykę to zapisałam sie w omedze, pani z sekretariatu pokazała mi pracownie, którą mają na miejsc u siebie w biurze. :) super :) zaczynamy w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jesli chodzi własnie o Cosinus to tutaj masz od razu też tytuł technika. No i zdobywasz odpowiedni zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogłaś sie zapisac do Cosinusa, tak jak ludziki tutaj pisza... A wiesz dlaczego- bo masz tu nauke za darmo i co wazne czegoś sie nauczysz. Ja po sobie wiem że naprawdę wyszłam ze szkoły z konkretną wiedza, wiec to nie jest jakaś zadna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego względu ze kończę kosmetykę w Cosinusie to na pewno własnie z tym mam zamiar związac swój zawód. I mysle ze to będzie taki zawód który da mi zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , nawet masz napisane na ich stronie .Wszystkie Licea i Szkoły Policealne Cosinus są bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że przez cały okres kształcenia za naukę nic nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dziewczyn własnie wypowiada sie bardzo pozytywnie na temat tych kursów. A warto je skończyc bo zainteresowanie jesli chodzi o przedłużenie rzęs jest duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie prawda,ale mozna zostac tez i kreatorką mody,a to juz sie nazywa bardziej fachowo-stylistka.A tu własnie ten kierunek wskazany przez Ciebie w szkole Dziewulskich bedzie wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo dobry wybór. Tez sie z Wami zgadzam, bo jednak sama szkoła Cosinus naprawde trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj przynajmniej masz dużo kierunków, nie płacisz za naukę i co 2 lata mozesz uczyć sie czegoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majenka78
Ktoś tu wspominał o Dziewulskich- http://www.dziewulscy.pl/ Sama rozważam naukę u nich :) Moja przyjaciółka uczyła się tam i mówi, że jest super. Zachwalała ładne nowe sale i miłych wykładowców. Sądzicie, że w zawodzie charakteryzatora, nie będę miała problemów z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak bardziej doradzala Ci pojscie na studia, z pewnoscia daja wieksze perspektywy niż szkola policealna. Sprawdz sobie oferte http://www.medyk.edu.pl/, może ktorys kierunek Cie zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania. Skonczenie studiow gwarantuje jednak lepszy start niż skonczenie szkoly policealnej. Ja jestem świeza absolwentka uniwersytetu http://www.cm.umk.pl/ i nie mogę narzekac na brak ofert pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganila
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej szkole Dziewulskich. Przede wszystkim kojarzę ich z programu "Moja Twarz Brzmi Znajomo". Uważam, że ich wykładowcy i absolwenci wykonują tam kawał dobrej roboty. Również sądzę, że każdy sposób na rozwój własnego talentu jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuka
Tego Cosinusa niestety nie kojarzę, ale o Dziewulskich mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach :) To jedna z bardziej prestiżowych szkół w Europie i ciesząca się dużym uznaniem wśród pracodawców i gwiazd. Uważam, że warto się uczyć u najlepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to , ze jak sie nam noga podwinie to potem dzieje sie tak ze nie mamy co ze sobą zrobic. Ale na szczescie własnie pozostają nam szkoly policealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypka45
Co do Studium Dziewulskich i podjęciu decyzji o nauce u nich to musicie wiedzieć, że cieszą się oni bardzo dużą renomą i prestiżem u pracodawców w Polsce i całej Europie. Dla mnie to duży plus tej szkoły. Ich absolwenci częściej są angażowani do dużych projektów niż absolwenci innych szkół. Warto to mieć na uwadze wybierając tego typu szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka99
Teraz co ważne u Dziewulskich jest nowa siedziba, z fajnymi pracowniami. Myślę ze warto jest na to zwrócić uwagę jeśli planujecie swoją przyszłość w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×