Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life its great

Co dalej - po liceum?

Polecane posty

Gość Deko00
Przeglądałam sobie realizacje tej szkoły Dziewulskich na FB i przyznam, że zrobiły na mnie duże wrażenie. Jeśli planowałabym przyszłość w takim zawodzie to na pewno bym sobie ją rozważyła :) Nauka u najlepszych byłaby wskazana, by mieć później szanse na przebicie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupsik
Tak sobie myślę że jeszcze warto na poważnie zastanowić się nad tym kierunkiem u Dziewulskich- Charakteryzacja i efekty specjalne. Na ich stronie http://www.dziewulscy.pl/ zobaczcie sobie jak właśnie wygląda prawdziwa stylizacja i wizaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garenia
Jeśli chodzi o porządną szkołę to tak jak wcześniej wspominałam jedyna która w tym przypadku przychodzi mi do głowy to Studium Dziewulskich. Jeśli chcecie mieć dobry dyplom, potem dzięki doświadczeniu zdobytemu w szkole również dobra prace, to myśle ze to Studium powinniście wybrać. A praktyki są na każdym kierunku. O to ne trzeba się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam turystykę. Od zawsze chciałam własnie isc na ten kierunek na studia sie nie dostałam wiec postanowiłam wykorzystać to i jednak iśc do policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka7
Co do wspomnianego Studium Dziewulskich muszę przyznać ze tak naprawdę jestem zaskoczona tym czego można nauczyć się w tej szkole. A sprawdźcie jakie rewelacyjne charakteryzacje robią w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze zrobiliscie. Sama też bym tak na Waszym miejscu zrobiła, bo przeciez warto jest sie gdzies wybrać, a szkoły Cosinus maja bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolacoc
Myślałaś o wizażu może? albo stylizacji? U Dziewulskich masz super kierunek, które łączy te dwa jeszcze z charakteryzacją. Sama się nad tym zastanawiam, ale do matury mam jeszcze parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel1a
jak mówi koleżanka wyżej, może pomyśl o czymś, co da Ci fach i możesz go potem śmiało użyć do rozwoju kariery. Dziewulscy to bardzo trendy opcja, zapotrzebowanie na wizaż i stylistów rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia7575
Jak oglądam prace Dziewulskich na facebooku to rzeczywiście wygląda to super! <3 Dziewczyny trzeba mieć jakieś podstawy wiedzy czy można przyjść jako świeżynka? Piszę maturę w tym roku i może warto spróbooować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×