Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life its great

Co dalej - po liceum?

Polecane posty

Gość gość
Ja wybrałam Studium Dziewulskich ze względu na moje zainteresowania wizażem i charakteryzacją. Od dawna chciałam to studiowac dlatego taki wybór. I naprawde wcale tego nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobry wybór. Mysle ze kazdy powinien wybrać taka szkołe która jest bliżej jego przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest z tych wszystkich szkoł własnie wybrac Cosinus. Warto jest iść w strone sprawdzonej i polecanej szkoły przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to podziwiam ludzi którzy jeszcze po studiach wybieraja sie do szkół policealnych. Ale w sumie patrząc na to też co sie dzieje na rynku to kazdy kolejny kierunek czyni nas atrakcyjniejszym na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś już kończy taki kierunek kosmetyczny to uwazam ze spokojnie mozna przy okazji pomyslec o takim kursie na przykład na przedłużenie rzęs. Teraz jest to bardzo popularny kierunek moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzicta szkołe Cosinus. Tutaj znajdziecie naprawde bardzo wiele propozycji własnie takich kursów idealnych dla siebie. A sama szkoła, na pewno cieszy sie też dobra opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest jakaś mysli, zwłaszcza własnie jesli nie dostaniemy sie na wybrany przez nas kierunek. Warto o tym pomyslec. Taka alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa rzeczywiscie bardzo dobre szkoły. Ja ma 2 koleżanki ktore dzięki Cosinusowi zdały maturę. Wiec warto postawić na taką nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto też pomyslec o Studium Dziewulskich. To bardzo dobra i ciesząca sie jak najlepszymi opiniami szkoła. https://www.facebook.com/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich?fref=ts DO tego co mysle jest bardzo dobrą nformacja szkoła zapewnia szeroki program praktyk w TVN, Polsacie, TVP, teatrach, planach filmowych i sesjach zdjęciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jak nie mamy wyjscia i ciezko bedzie sie nam dostac na studia to tutaj taki kierunek jakim jest szkoła policealna np. Cosinus to strzal w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do policealnej- to chyba proste. Ja nie widze innego rozwiazania zwłaszcza ze tam ciekawych kierunków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma innej opcji, ale przezciez też to od nas zalezy jak sie potoczy nasza przyszłośc wiec warto wybrać ten dobry i interesujacy nas kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z lepszych szkół jesli chodzi własnie o szkołe policealną. Wiec na pewno jesli tylko chcemy iśc na kierunek który akurat jest w tej szkole to nie powinnismy sie dlugo zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto Waszym zdaniem wybrać sie na kierunek informatyka ? Czy może jednak coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie co myslicie zeby zacząc tam kierunek turystyka ? Czy to jest dobry pomysl i czy łatwo jest potem dostać ciekawą prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj moim zdaniem to nie jest jakiś wielki problem. A to dlatego ze są takie szkoły policealne jak Cosinus, dzieki którym mozemy po prostu isc na kierunke który nas interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj już musisz zadzwonić do swojej szkoły i po prostu o wszystkie tego typu rzeczy zapytać. Ale wiekszośc kierunków jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banggg
Z tego co mi wiadomo to Omega ma Technika pojazdów samochodowych za darmo :) może warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jesli komuś z Was nie udało sie zdać matury to wybieraliście taką właśnie szkołę, czy moze czekaliscie ten rok czy dwa i znowu podchodziliście do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, wykształcenie wyższe to jednak coś innego niż srednie. Ciągle sie to liczy. Wiec od razu tak bym tego nie odrzucała. ale na pewno jesli chodzi o szkołe policealną ma to być coś dodatkowego to na pewno warto to rozważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie kiedyś zastanawiałam nad ta szkołą. I chyba to jest własnie ten moment zeby zdecydowac sie na któryś z kierunków, zwłaszcza ze po mojej pedagogice jednak ciezko jest znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardziej myslałam o kierunku kosmetyka w Cosinusie, zwłaszcza że mozna po prostu uczyc się go jeszcze dodatkowo, i bez zbędnych opłat. warto o tym pomysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć wykształcenia wyższego żeby sobie dobrze życie ułożyć. Jeśli ktoś chce mieć solidny fach w ręku to wydaje mi się, że technikum będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sposób na to zeby własnie zacząc sie uczyć i mysle ze jednak policealne takie jak wspomniany Cosinus jest swietnym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia_92
ja sie ucze w omedze na kosmetyce. jest na prawde super, nie płace za kosmetyki i mamy swoja pracownie ze sprzętem :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Wy też zauwazyliście ale jednak teraz coraz wiecej osób wybiera własnie szkoły policealne... W sumie cieszą sie one naprawde bardzo dużym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sie z Tobą zgadzam. To bardzo dobra szkoła i wydaje mi sie ze tutaj na pewno skończenie takiego kierunku też pozwoli nam znalezc dobrą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś moze z Was kończył wizaż u Dziewulskich ??? Poszukuje kogoś kto może podpowiedzieć mi troszkę wiecej na temat tej szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×