Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa-autentycznie

Rozwód mojego ukochanego za kilka tygodni...

Polecane posty

Rozwodnik- facet który rozstał się i wziął rozwód! Jest wolny, sam! Tylko z przeszłością! Takiego mam męża! Nikomu nic nie musiałam zabierać. I zapewniam cię, że nie ma u mnie w domu patologi ani odrobinę!!! Jeśli w ogóle wiesz co te słowo znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore są wasze wypowiedzi. Nie wiem co chcecie wywalczyć i komu co udowadniać przeistaczając fakty!!! Szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa autentycznie
Nie znam Cię delicjo ani twojej historii. Kazda jest jednak inna, szkoda, ze ludzie wrzucają wszystko do jednego worka. Też nie rozbiłam zadnego małzeństwa-a równiez w moją stronę lecą inwektywy.. szkoda... nadal jestem szczęsliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa autentycznie
Dlaczego zwracacie się cały czas-wiekszość czasu w liczbie mnogiej? Nikomu sie tu z niczego nie tłumaczyłam. Opisywałam swoje szczęscie i tym się chciałam podzielic. Winni sie tłumacza-ponoc. nie zaliczam sie do tej elity. Nie komentuje związków ludzi, których nie znam. Radze to samo. nadal jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypiasz z żonatym
i to cię uszczęśliwia? zaiste idiotyczny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj ty niby szczęśliwa
właściwe o co ci chodzi? Napisałaś na publicznym forum że sypiasz z żonatym facetem, z twojego powodu on porzucił żonę i wystąpił o rozwód. Nazwano cię po imieniu "dziwka". I ty śmiesz się oburzać? Cóż, jak ktoś się obnosi ze swoim łajdactwem, niech nie oczekuje pochawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się wymądrzać ale człowiek zawsze jest mądry dopóki nie jeste w danej sytuacji, a zarzekanie się, że "ja nigdy" na niewiele się zdaje kiedy przychodzi "ten" moment i człowiek podejmuje decyzje, już widzę wszystkich którzy tak się mądrzą jak honorowo się zachowują kiedy sytuacja ich samych dotyczy, już to widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nikt nie twierdzi
"ja nigdy", tu tylko nazywa się sypianie z żonatym kurewstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja twierdzę że nigdy
że na pewno. Albo się jest kurwą labo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jeszcze się nie wie
że się nią jest, Wszystko przed tobą więc nie mów " nigdy". A że wrednaś bardzo to jak przyjdzie co do czego to znajdziesz szybko jakieś wytłumaczenie na swoje kurestwo. Zawsze jest tak, że takie co najgłośniej krzyczą i kogoś krytykują, same mają niejedno za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja twierdzę że nigdy
Widzisz, ponieważ mnie spotkało wiele złego przez takie dz.... to JA WIEM ŻE NIGDY. To za bardzo boli, nie zrobię tego innej kobiecie. Chociaż wiem, że są takie, które aby się "zemścić" na kochance męża, innej kobiecie robią krzywdę, skoro tamtej nie mogą ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojego też
i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi kiedys powiedzial
zeby nie mierzyc ludzi swoja miara,ale jak widze wielu tu sadzi posobie i wyzywa ludzi okresleniami o ktorych znaczeniu nie koniecznie ma pojecie.Ja tam ci gratuluje moj facet sfinalizowal rozwod rok temu a ja w tym roku i mam to gdzies ja mnie nazwiecie,ciekawe czy sami jestescie tacy wzorowi...nawet jak sie kogos nie kocha to ciezko jest na rozwodzie i cizko jest podjac decyzje o nim...gratulue dowago twojemy facetowi a Tobie cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem że nie zrobię
owszem, nie jestm ideałem. ALE SZMATĄ NIE JESTEM. A TY JESTEŚ DZIWKĄ. KURWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kilka propozycji
i nie skorzystałam więc moge powiedzieć że nigdy ,tak jak ktoś juz tu napisał albo się jest kurewką albo nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×