Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
panienka z okienka36

pytanie do facetów: czy uroda kobiety jest taka wazna??

Polecane posty

faceci nie wiedzą dlaczego podoba im sie ta a nie inna kobieta , w zasadzie to dopiero potem szukają wytłumaczenia w urodzie i zachowaniu .. po prostu im sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj , że uroda jest względna , są gusta i guściki :) każdy lubi co innego , dlatego ważne jest żeby mieć swój własny styl będąc przy tym naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose Mourinho
To jest tak że chłopak patrzy na urodę tylko na początku . Jak idą dziewczyny ładna i brzydsza to wiadomo że się ogląda za tą ładniejszą ale jak już dochodzi do rozmowy między no i jak z tą brzydszą będzie się lepiej dogadywał to wybiera ją . Bynajmniej tak jest u mnie . Najważniejsze jest dobre dogadywanie się a to czy jest ładna czy nie schodzi na drugi plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jose Mourinho
Jak już dochodzi do rozmowy między nimi tam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial prawiczek znajacy
kobiety tylko z jotpegje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli generalnie - mniej urodziwa kobieta - nie ma co liczyć - w pierwszej chwili -- na zainteresowanie faceta - to smutne , niestety" tak, nie ma na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejszy....
przy pierwszym wrazeniu? oczywiscie, tak samo jak u facetow przeciez pierwsze wrazenie to tylko i wylacznie wyglad+postawa, na inne cechy zaczyna sie zwracac uwage pozniej co mam po wygladzie poznac kim jest obca osoba i co soba reprezentuje no i stwierdzenie, ze uroda to rzecz wzgledna to klucz do calej zagadki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym wrażeniu to zawsze najważniejsza jest uroda. i to bez względu na płeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, uroda ma wpływ, zazwyczaj decydujący oczywiście o ile mówimy o pierwszym wrażeniu. bo jak gdy kogoś poznamy to zaczynamy na niego zupełnie inaczej patrzeć. Sęk w tym że przez to pierwsze wrażenie waży się czasem być albo nie być dalszych relacji. Oczywiście wciąż słyszy się głosy że uroda nie jest najważniejsza, z tym można się zgodzić ale między bajki można włożyć zapewnienia że nigdy nie będzie jednym z ważnych czynników w stosunkach damsko-męskich. Teoretycznie liczy się całokształt, a kto wyznaje tą "teorię" cóż, czasem nie wie jak wiele traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda ma znaczenie i to duże
każdy facet jest wzrokowcem mierzy kobiete z góry na dól twarz nie musi być aż taka super ale inne atrybuty typu figurka jakom lubi, wtedy w głowie mu się włańcza że chciał by taką przelecieć a gdy już ją zdobędzie to albo mu się w łózku spodoba i będzie chciał częściej i być może się zauroczy albo olewa system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jako kobieta chyba
pomyśl inaczej, bo kobieta ocenia urodę kobiet w inny sposób, najczęściej skupia się na twarzy, a facet na atrybutach seksualnych i zwykle twarz można przykryć gazetą jeśli gębula szpetna Pewnie nieraz widziałaś jak wzięcie mają kobiety maszkary i brzydkie twoim zdaniem Niemniej ogólnie liczy się uroda nie tylko twarzy ale raczej całego ciała, przynajmniej początkowo, heh..niedawno koledzy skomentowali ................ale zajebista laska na widok blondyny maszkary..............coś wyjątkowo brzydkiego w mojej ocenie......a dla nich to było jakieś cudo erotyczne nie da się zrozumieć facetów być może faceci bezbłędnie oceniają "zawartość samicy w kobiecie" i od tego zależy ich ocena urody kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo męzyczźni patrzą
na całość a kobieta zobaczy źle dobraną torebkę do czegoś tam i już jedzie po takiej :classic_cool: jesteś cie puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejszy....
bo mezczyzna szuka w kobiecie zalet, a kobieta w kobiecie wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś błysną chopie
odezwały sie prawiczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVOCDO
PRZEDE WSZYSTKIM DLA FACETA NAJWAŻNIEJSZE JEST: -POGODNE USPOSOBIENIE KOBIETY I TO ŻEBY JAK NAJCZĘŚCIEJ SIĘ UŚMIECHAŁA -UFNE I NIEWINNE SPOJRZENIE DZIĘKI KTÓREMU FACET WIE, ŻE TO TA KOBIETA, KTÓRĄ CHCE SIĘ ZAINTERESOWAĆ. -SCHLUDNY I GUSTOWNY WYGLĄD, DELIKATNY MAKIJAŻ. FACECI PODŚWIADOMIE KOJARZĄ KOBIETĘ ZANIEDBANĄ Z KOBIETĄ LENIWĄ, KTÓRA NIE JEST DOBRYM MATERIAŁEM NA PARTNERKĘ ŻYCIOWĄ. RÓŻOWE STROJE, BIAŁE KOZACZKI, CEKINY SĄ DLA FACETA SYGNAŁEM ŻE DZIEWCZYNA JEST DYSKOTEKOWĄ IDIOTKĄ I MA JAKIEŚ KOMPLEKSY. KOBIETA NIE MUSI BYĆ UBRANA W MARKOWE SZTROJE, ALE WAŻNE JEST ABY BYŁA UBRANA ELEGANCKO I STOSOWNIE DO OKAZJI. -OTWARTOŚĆ, W DZISIEJSZYM ŚWIECIE PEŁNYM SZTUCZNOŚCI I FILTRU DLA ZABAWY FACET NIE POTRAFI ODCZYTAĆ POPRAWNIE SYGNAŁÓW JAKIE WYSYŁA DO NIEGO KOBIETA. JEST TROCHĘ NIEPEWNY, CZUJE SIĘ OSACZONY. KOBIETY DAWAJCIE NAM CZYTELNY SYGNAŁ, SPYTAJCIE O ULICĘ, GODZINĘ, ZAARANŻUJCIE KONTAKT A WTEDY MY PRZEJMIEMY INICJATYWĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do męzczyzn: czy uroda kobiety jest najważniejsza, jako pierwsze wrazenie??? jako pierwsze wrażenie najważniejsza 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiór, wygląd, tylko przyciąga facetów, ale to charakter, to kim kobieta jest - zatrzymuje przy niej faceta. Czasem jest też tak, że osoby zaponają sie ze sobą w jakiś innych okolicznościach, np zapoznani przez znajomych i wówczas atut urody nie jest tak istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzudra sam bardzo czesto patrze na wyglad u kobiet ale to z powodu tego ze wieksza czesc kobiet poza wygladem jest glupia i nudna jak but. Raz zdarzylo mi sie poznac super dziewczyne dosyc brzydka nie w moim typie zupelnie jednak super mi sie z nia rozmawiala ciagle usmiechnieta i zadowolona. Naprawde fajna dziewczyna szkoda ze miala faceta. W druga strone jak obecnie poznaje wolne dziewczyny to kazda ma wymagania tyle a tyle wzrostu minimum modnie ubrany przystojny facet jak z okładki. Kobiety dzisiaj sa strasznie puste. Ale przyznam ze im ladniejsza tym najczesciej glupsza i zupelnie nie ma z taka o cyzm pogadac. No chyba ze jakiego sobie iphona kupila lub gdzie znow byla na wakacjach z ktorych wrzucila milion zdjeca n fb jakby kogokolwiek to obchodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty patrzysz tylko na jeden typ: puste lachony. Jest dużo pięknych i inteligentnych kobiet ale trzeba umieć im dorównać, fakt że przy pustej lali nie trzeba się zbytnio wysilać intelektualnie. A wy interesujecie się takimi bo przy nich czujecie się mądrzejsi. Wtedy możecie wmawiać sobie że kobiety są głupie i czuć się geniuszami. Z inteligentną pięknością to by nie wyszło, sami poczulibyście się jak głąby. Kobieta piękna lecz niemądra jest warta tyle co mężczyzna silny lecz tchórzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty patrzysz tylko na jeden typ: puste lachony. Jest dużo pięknych i inteligentnych kobiet ale trzeba umieć im dorównać, fakt że przy pustej lali nie trzeba się zbytnio wysilać intelektualnie. A wy interesujecie się takimi bo przy nich czujecie się mądrzejsi. Wtedy możecie wmawiać sobie że kobiety są głupie i czuć się geniuszami. Z inteligentną pięknością to by nie wyszło, sami poczulibyście się jak głąby. Kobieta piękna lecz niemądra jest warta tyle co mężczyzna silny lecz tchórzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patrze, każdy patrzy nie ma sie co oszukiwać. Kobiety patrza, mężczyzni patrzą. Jednak nie mam wielkich wymagań w zasadzie to pod wzgledem wyglądu nie mógłbym być jedynie z osobą która naprawdę bardzo mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy żeby była 5/10 tzn żeby nie była gruba, nie miała defektów i żeby nie miała twarzy gnoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zdecydowanie patrzą bardziej na wygląd aniżeli meżczyżni. Z własnych obserwacji mogę powierdzić że facetowi potrafią sie często spodobać przecietniary, a bywa że nawet pasztety. Kobiety natomiast podkochują się tylko w przystojnych i przecietniacy muszą nadrabiać charakterem i kasą by je zainteresować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×