Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pat1985

Komu udało sie za pierwszym razem zajść w ciaze?

Polecane posty

Gość antypatologia
po jednym razie:) Bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna na etacie
hej pisze tutaj bo nie mohe założyć tematu. Zakładam dzisiaj 2 temat i wyskoczyło mi coś takiego : W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Wróć do poprzedniej strony i spróbuj umieścić swoją wypowiedź po małej przerwie. co to do cholery jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam też się udało za pierwszym razem, nawet nie sądziłam, że sprawdzi się powiedzenie "mówisz i masz" :D ciekawe czy za drugim razem tez tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga 4
4 ciaze wszystkie za pierwszym razem 2 poronione, dwie donoszone w ostatnia ciaze zaszlam majac stosunek 2 dni po okresie, niby za wczesnie na dni plodne a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi i to dwa razy wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi i to dwa razy wpadka:)
ja zaszłam w 1 przy tabletkach, w 2 w 8 dniu cyklu:) ale jestesmy plodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie udalo
staralam sie z mezem 10 lat i nic,potem sie z nim rozstalam i z nowym facetem za 1 razem.tak spontanicznie,bez obliczania,mierzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z synem nie starałam się, 1 cykl i był- tak z zaskoczenia. Teraz staram się od lutego. W kwietniu poroniłam. Odczekałam 3 miechy i znowu sie staram. jak do tej pory- żadnych skutków. Cieszę sie, że mam Konrada, bo inaczej załamałabym się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

30 lat za pierwszym razem na spontanie. Nie popadajcie w paranoje powoli sie wam uda. Wszystkie moje kolezanki starsze młodsze mialy problemy z zajsciem. Nie ma reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi - za jednym strzałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinniga

Mi za pierwszym razem ale niestety poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie @ miałam teraz 11.08 do 16.08 kochałam się na spontanie z narzeczonym 25.08 czyli 14dc czy istnieje możliwość ciąży? I ile dni po @mozna się starać o dzidzie jakby teraz się nie udało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie @ miałam teraz 11.08 do 16.08 kochałam się na spontanie z narzeczonym 25.08 czyli 14dc czy istnieje możliwość ciąży? I ile dni po @mozna się starać o dzidzie jakby teraz się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie, ale robiłam testy owulacyjne, myślałam ze w wieku 39 lat będę musiała niewiadomo ile sie starać. Kupiłam najtansze na allegro z pierwszego lepszego ogłoszenia (żeby nie było że coś reklamuje) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszłam staraliśmy Się równo 8 dni stosunek do owulacja co 2 dzień i 3 tyg temu urodziłam synka 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2020 o 19:48, FelicityFlick napisał:

Mi 3 razy. Teraz 4 raz jestem w ciąży, wpadka w 4 dzień cyklu 🤨 chętnie oddałabym komuś tę swoją płodność.

Gratuluje 😘 my z narzeczonym równo trafiliśmy na owulacje nie myśląc o tym i na spontanie ciekawe czy coś będzie z tego czy lepiej po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za mną dopiero jeden cykl ale jestem po hormonach więc luz to tak jak by nie było 😜 badam sobie temperaturę termometrem owulacyjnym zapisuje notatki w apcę do niego no i działam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2020 o 07:44, Mini23 napisał:

Gratuluje 😘 my z narzeczonym równo trafiliśmy na owulacje nie myśląc o tym i na spontanie ciekawe czy coś będzie z tego czy lepiej po @

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, FelicityFlick napisał:

Dziękuję 🙂

Ciekawe czy 14dc czyli owulacji przyniesie nam efekt jak na spontanie czy trzeba przejść okres i się znowu starać bo chcemy zostać rodzicami z moim i synka pierwszego byśmy chcieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Annn2020 napisał:

Mi się udało w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek

Ja bez tabletek nie używam ich ale się tak zastanawiam czy owu mam wcześniej czy w 14dc bo w zeszłym miesiącu poszłam z narzeczonym na spontanie w 14dzien i zobaczymy czy będzie a jak nie to owu mam wcześniej a ty jak myślisz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że się okaże w dniu spodziewanej miesiączki czy coś z tego wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Annn2020 napisał:

A ja myślę że się okaże w dniu spodziewanej miesiączki czy coś z tego wyszlo

A jak myślisz bo jak sprawdzalam to pierwszy dzień okresu pokazało i dalej nic i dzień testu

19 minut temu, Annn2020 napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka  ja zaczynam się starać od dzidziusia jest pierwsze podejście. Okres byl 13 sierpnia i zaczęliśmy się starać od 12 cyklu dodam ze cykle mam 30/32 dniowe. Zaczęłam robic testy owulacjne wlasnie od 12 i wychodziły dodatnie. Roblismy to z parterem co drugi dzień do 20 cyklu i w tedy wyszlam i juz blada kreska wiec mysłam ze juz po owulacji. Dziś mam 24 dzien i z ciekawości zrobiłam test owlacyjny i wyszlam ciemna gruba kreska😱😱😱 nie wiem co mam o tym myśleć czy z tymi testami jest coś nie tak. Czy może coś ze mnie jest nie tak. Dodam ze odstawiłam w kwietniu tab anty. Objawów jako takich nie mam oprócz tego ze mam wrażliwe sutki oraz bole podbrzusza podobne do okresu i kłucje jajnika raz prawy raz lewy. Oraz czasami mam napady ze chce mi się płakać chodz nic sie nie stało. Wiec myślicie czy jest szansa ze się udało. Nie chce sie nakręcać bo nie chce się rozczarować ale nie ukrywam ze bardzo bym chciała być w tej ciąży. Jeszcze tydzień do okresu sie proboje znaleźć jakieś objawy u siebie ale czuje się praktycznie tak jak zawsze może za bardzo się nakrecam ah te kobiety 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszłam za pierwszym razem , niestety okazało sie ze w 10 tyg. Dzidziusiowi przestało bić serduszko . Miesiąc po zabiegu dostaliśmy zielone światło , pojechaliśmy na urlop i udało się za pierwszym razem , fasolka już nie jest fasolką tylko dorodną 17 tygodniowa babeczką w brzuchu  🙂 zdecydowanie trafnym jest stwierdzenie by robić to po prostu jak najczęściej I z jak największą przyjemnością  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Izabela00 napisał:

Ja zaszłam za pierwszym razem , niestety okazało sie ze w 10 tyg. Dzidziusiowi przestało bić serduszko . Miesiąc po zabiegu dostaliśmy zielone światło , pojechaliśmy na urlop i udało się za pierwszym razem , fasolka już nie jest fasolką tylko dorodną 17 tygodniowa babeczką w brzuchu  🙂 zdecydowanie trafnym jest stwierdzenie by robić to po prostu jak najczęściej I z jak największą przyjemnością  😄

O jeju to gratulacje ☺☺. Mam nadzieję że nam tez sie uda ja nie w tym to następnym 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 23:12, Naciales napisał:

O jeju to gratulacje ☺☺. Mam nadzieję że nam tez sie uda ja nie w tym to następnym 😊😊😊

Trzymam kciuki i daj znac w niedziele  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×