Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pat1985

Komu udało sie za pierwszym razem zajść w ciaze?

Polecane posty

mi, wcześniej był stosunek przerywany i ciąży nie było kiedy postanowilismy się "starać" po miesiącu były dwie krechy. Ale duzo zawdzięczam NPR dzięki niemu wiedzieliśmy kiedy "udeżyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
mi, dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia234
mi sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie potrafie odróznić sluzu czy też z ta temeoratura,pozostaje mi wierzyć ,ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po decyzji cale starania trwaly 15 minut. Wspolczuje tym co sie staraja 1.5 roku, to naprawde przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
teoretycznie do 48 godzin, praktycznie - zalezy jak żywotna jest Twoja komórka jajowa, ale to moze okreslic tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
a mi nie - za 4 dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje,ze
mnie sie udalo.obliczylam sobie owulacje i w ten dzien wspolzylam z mezem tylko raz.wczesniej bylo kilka dni przerwy tzn nie bylo zadnego seksu.po 2 tygodniach wyszly 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam przy pierwszej córci starania zajęły z rok, teraz jestem w drugiej ciąży i wystarczył jeden stosunek odpowiedniego dnia i po dwóch tygodniach dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam. Też tak bym chciała, ale nie jest mi to chyba pisane, jak na razie to faszeruje się tylko jakimiś lekami wspomagającymi zajście w ciąże, mam nadzieje ze warto i w końcu zobaczę dwie krechy na teście. Nie sądziłam ze starania o dziecko mogą tak wykańczać i stresować. A najgorsza jest ta presja otoczenia, babcia, mama itd. ciągle czekają i słychać tylko jakieś aluzje nt. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie udało z pierwsza ciążą za pierwszym razem (dosłownie pierwszy ---raz się kochaliśmy wtedy i pyk :) ), z drugą ciążą za 3 razem ---tzn. w trzecim cyklu :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekając na cud -----bardzo mi przykro z tego powodu :(... ale wiem że jak się uda Wam to to Maleństwo będzie miało najwspanialszych Rodziców na świecie .... powodzenia życzę z całego serca ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam przerywany w dni płodne i na całość w dni niepłodne. Raz poszliśmy na całość 9 d.c. przy cyklach 28 dniowych z założeniem, że będzie co ma być i od razu była dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie udało już w pierwszym cyklu. Ale ja też wiedziałam dokładnie kiedy się kochac bo mam Baby-Comp więc to dzięki niemu takie szybkie zajście :) wczesniej przez ponad 1,5 roku stosowałam go jako antykoncepcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekanie na ciąze jest próba cierpliwosci,ale nie można dać sie styranizowac przez otoczenie! Niech kazdy na siebie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvermuthe
u nas za pierwszym razem, tj. w pierwszym cyklu po okresie (przed okresem już trochę próbowaliśmy), po okresie gdy teoretyczniee zbliżały się dni płodne to już kompletnie bez zabezpieczenia.. 5.03 miałam OM, a test pozytywny wyszedł w ok. wielkanocy. Cykl od chyba 8 czy 9 dnia monitorowałam testami owu paskowymi, ale poszły 2 opakowania ( po 5 testow), trzeciego nie kupowałam, i wzięłam to na luz. Żaden nie pokazał owu, a raczej tego piku LH (testy się nazywały LHtest)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvermuthe
chyba to "wzięcie na luz" daje takie efekty plus - nie leciałam od razu pod prysznic, tylko po dobrych paru godz - nóżki w górę - pozycja pieskowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tak udalo ale przy 2
ciazy, mozna tez powiedziec ze raczej wpadka, mielismy sie zaczac starac tego miesiaca mialam kupione testy owulacujne bo przy ich pomocy zaszlam w 1 ciaze. ale juz nie zdalyalm ich uzyc bo sie okazalo ze juz zaszlam-mam dlugie cykle i w momencie kiedy powinna byc owul tak jak ostatnio juz mi test wyszedl pozytywny:)|(ok 20 dnia cyklu), zaszlam zaraz po okresie w ok 3-4 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się udało :) stwierdziliśmy, że możemy mieć już dzieci i że po prostu przestajemy się zabezpieczać. Nie postępowaliśmy według żadnych "zasad". Mieliśmy po prostu szczęście tym bardziej, że to był miesiąc w którym niestety nieczęsto się kochaliśmy (brak czasu, nawał pracy, sesja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwie ciąże zaplanowane i udało się za pierwszym razem :) nawet nie sądziłam że pójdzie nam tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×