Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pat1985

Komu udało sie za pierwszym razem zajść w ciaze?

Polecane posty

3 godziny temu, Izabela00 napisał:

Trzymam kciuki i daj znac w niedziele  🙂

Okres dostałam ale teraz będziemy prubowac w 6,8,10,12i14dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to nie było niestety takie proste. Jednak życie to jest przewrotne. Jedni chcą zająć w ciążę, a nie mogą. Inni zaś nie chcą, a wpadają i potem mają problem, no bo przecież tego dziecka to za bardzo nie chcieli. U mnie trochę czasu minęło, zanim zaszłam w ciążę, nawet myśleliśmy już nad wizytą u ginekologa, ale ostatecznie się udało bez dodatkowej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, guruaaska napisał:

u mnie to nie było niestety takie proste. Jednak życie to jest przewrotne. Jedni chcą zająć w ciążę, a nie mogą. Inni zaś nie chcą, a wpadają i potem mają problem, no bo przecież tego dziecka to za bardzo nie chcieli. U mnie trochę czasu minęło, zanim zaszłam w ciążę, nawet myśleliśmy już nad wizytą u ginekologa, ale ostatecznie się udało bez dodatkowej pomocy

Prawda ja z moim cały czas prubujemy i nic a moja ala bratowa nie chciała i wpadli życie jest nie fer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Izabela00 napisał:

Trzymam kciuki i daj znac w niedziele  🙂

Dam dam 😁😁😁. Ale myślę że raczej miesiączka przyjdzie niestety 😤😤😤😤. Mam już takie bole miesiączkowe jak zawsze przed okresem.😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też byłam pewna że dostanę ,  nawet zamówiłam testy owulacyjne na kolejny cykl .  A tu proszę : dwie piękne krechy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się cieszyć. 😀😀😀Mam jakas tam mala nadzieję że może ten okres nie przybędzie. Ale nie nastawiam się. Wole dmuchać na zimne 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2010 o 21:22, Gość bezrobotna na etacie napisał:

hej pisze tutaj bo nie mohe założyć tematu. Zakładam dzisiaj 2 temat i wyskoczyło mi coś takiego : W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Wróć do poprzedniej strony i spróbuj umieścić swoją wypowiedź po małej przerwie. co to do cholery jest?

Ja również dzisiaj tak miałam założyłam dzisiaj 1 temat i mi to wyskoczyło. Więc też nwm....🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym dniu cyklu najlepiej zacząć starania o dzidzie aby test wyszedł pozytywny przy cyklach 28dniowych dodam że teraz 7. 09 zaczął mi się @i jutro się kończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mini23 napisał:

W którym dniu cyklu najlepiej zacząć starania o dzidzie aby test wyszedł pozytywny przy cyklach 28dniowych dodam że teraz 7. 09 zaczął mi się @i jutro się kończy 

Najlepiej od jutra. Nawet jeśli dziecka z tego nie będzie to co z mężem poszalejesz to twoje😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Annn2020 napisał:

Najlepiej od jutra. Nawet jeśli dziecka z tego nie będzie to co z mężem poszalejesz to twoje😉😉

OK dzięki miłego dnia 😉😉😉😉🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Annn2020 napisał:

Najlepiej od jutra. Nawet jeśli dziecka z tego nie będzie to co z mężem poszalejesz to twoje😉😉

Dzisiaj zaczynamy mam nadzieje że się uda 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2020 o 11:38, Annn2020 napisał:

Najlepiej od jutra. Nawet jeśli dziecka z tego nie będzie to co z mężem poszalejesz to twoje😉😉

Czy 7 10 12 i 14dzien może się udać?? Bardzo bym się cieszyła jakby nam się udało teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mini23 napisał:

Czy w 7dc można zajść w ciążę przy 28 dniowych cyklach?? 

myślę ze nie ale kazda z nas jest inna wiec tak naprawdę nie wiadomo kiedy będziesz miała jajeczko. Najlepiej miesz sobie temp. Albo kup sobie testy owulacyjne ale pamietaj ze one nie dają 100 % szansy ze owulacja wystąpi. I tez obserwuj sobie śluz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, qwerty987 napisał:

Plemniki moga przezyc do 5 dni w drogach rodnych kobiety. Przy cyklach 28, owulacja powinna byc 13-14 dnia, wiec mała szansa na ciaze. Jesli chcesz robic testy owulacyjne, to zacznij 10 dnia cyklu i rob dwa razy dziennie i wtedy bedziesz wiedziala, kiedy masz owulacje. Obserwuj tez śluz. 

Kochaliśmy się 13tego a najwyższa temperaturę miałam 17tego to czy jest szansa bo wcześniej kochałam się w 6dc czyli ostatni dzień @ i bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, qwerty987 napisał:

Myślę, że jest szansa 

Dzięki byłabym bardzo szczęśliwa jak się uda bo po 17tym już mam wydzielinę biała jak mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powinnam dostać @ lecz jeszcze jej nie ma chodź zazwyczaj dostawałam rano , za to 3 dni przed @ zaczęło mnie podbrzusze boleć i prawy jajnik zakuł tak że prawie się przewróciłam, dzień przed @ bolało mnie tak podbrzusze że musiałam wsiąść nospe bo bym nie wstała tak jak bym miała już dostać @, z partnerem współczułamw dni płodne i niepłodne. Jak myślicie czy jak jutro z rana zrobię test to wyjdzie czy poczekać jeszcze? Jak myślicie czy jest szansa że jestem w ciąży?😅

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, qwerty987 napisał:

Trzymam kciuki!! Dbaj o siebie i bierz kwas foliowy, jeśli jeszcze tego nie robisz. 

Biorę kochana chce żeby się udało ile żyją Plemniki 5dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, qwerty987 napisał:

Tak, są w stanie przeżyć do 5 dni w drogach rodnych kobiety 🙂

Czyli szansa jest jak Kochaliśmy się z facetem 13tego czyli 7dc a od 7do 12tego miałam 6dni okresu i najwyższa temperaturę miałam 17tego skoro mówisz że 5dni zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mini23 napisał:

Czyli szansa jest jak Kochaliśmy się z facetem 13tego czyli 7dc a od 7do 12tego miałam 6dni okresu i najwyższa temperaturę miałam 17tego czyli 11dc skoro mówisz że 5dni zyja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 19:52, Mini23 napisał:

 

Pomocy proszę o informację która z was tak miala przy 28 dniowych cyklach

Edytowano przez Mini23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam takie bule jak na @ a termin mam dopiero na 5tego października czy to i plantacja zarodka??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mini23 napisał:

Dzisiaj mam takie bule jak na @ a termin mam dopiero na 5tego października czy to i plantacja zarodka??? Pomocy

Powiem Ci tak nie nakrecej się. Kazdna z nas jest inna i każda inaczej odczuwa. Zagnieżdżenie zarodka sie nie czuje. A nawet jeśli to powinno lekko boleć. Po za tym zarodek zagnieżdża sie po kolo 7 / 10 dniach. Wiec taka moja mała rada czekaj na spokojnie na @ nie wyszukuj sie objawów. Bo sama ci moge po sobie powiedzieć że jak przyjdzie @ to będziesz wielce rozczarowana. I życzę zeby ci się udalo. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Naciales napisał:

Powiem Ci tak nie nakrecej się. Kazdna z nas jest inna i każda inaczej odczuwa. Zagnieżdżenie zarodka sie nie czuje. A nawet jeśli to powinno lekko boleć. Po za tym zarodek zagnieżdża sie po kolo 7 / 10 dniach. Wiec taka moja mała rada czekaj na spokojnie na @ nie wyszukuj sie objawów. Bo sama ci moge po sobie powiedzieć że jak przyjdzie @ to będziesz wielce rozczarowana. I życzę zeby ci się udalo. 😉

Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2020 o 13:06, Mini23 napisał:

Dzięki 

Dzisiaj miałam 3plamki jasnoróżowej krwi nq bieliźnie czy to i plantacja zarodka proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mini23 napisał:

Dzisiaj miałam 3plamki jasnoróżowej krwi nq bieliźnie czy to i plantacja zarodka proszę o pomoc 

prawdopodobnie tak. Moja koleżanka tak miała. I sie później okazało że jest w ciąży. Ale czekaj do terminu miesiączki i jak nie przyjdzie to zrob test i będzie wszystko jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Naciales napisał:

prawdopodobnie tak. Moja koleżanka tak miała. I sie później okazało że jest w ciąży. Ale czekaj do terminu miesiączki i jak nie przyjdzie to zrob test i będzie wszystko jasne 

Dzięki.  denerwuje mnie ta nie pewność bo za tydzień wszystko będę wiedziała a bardzo chce aby się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mini23 napisał:

Dzięki.  denerwuje mnie ta nie pewność bo za tydzień wszystko będę wiedziała a bardzo chce aby się udalo

spokojnie wyluzuj się naprawdę. Ja miałam tez pierwsze podejście i sie nie udalo. A tez robiłam testy owu. I miałam nadzieję że pyknie. Niestety to nie takie proste. Staraj się czymś zająć myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Naciales napisał:

spokojnie wyluzuj się naprawdę. Ja miałam tez pierwsze podejście i sie nie udalo. A tez robiłam testy owu. I miałam nadzieję że pyknie. Niestety to nie takie proste. Staraj się czymś zająć myśli. 

Dobrze dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×