Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolololo

Zlota recepta na utrzymanie przy sobie męża(faceta)

Polecane posty

Gość kolololo

1,Dobre żarcie (micha podstawiona pod nos) 2.Dobry seksik (często i tak jak chce nieważne czy tobie się chce) 3.Docenianie jego pracy. Nie traktowanie go non stop jak darmowej siy roboczej(przynieś, kup,zrób remont, napraw zlew) 4.Nie narzekać i nie marudzić non stop (przestanie zwracać uwage na to biadolenie, uzna że ten typ tak ma) wg mnie taki facet nie bedzie szuka szczęścia poza domem, bo nie bedzie musial. Zaraz dostane zjebke że chce z kobiet żon zrobić niewolnice, ale ja opisuje nierealną utopię wg mnie. Co byście dodali do tej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
lizanie siurka o 12 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia na dachu
ale wychodzi na to, że każdy facet to typowych prostacki cham zero finezji tylko micha i dup*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuson
kobieta powinna faceta traktować jak psa: dobrze karmić nie drażnić czasami wypuszczać na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... A Twoim zdaniem, facet nie musi robić nic, żeby kobietę przy sobie zatrzymać? Że niby Wam się wszystko nalezy tak?! Wydaje wam się, że to Wy jesteście najważniejsi?! Brednie! Aż się wkurzyłam jak to przeczytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
julia na dachu ale wychodzi na to, że każdy facet to typowych prostacki cham zero finezji tylko micha i dup* niestety taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doberek+jola
kolololo - siusiaka, bueheheheheheheeheeeeee Co ty w przedszkolu jestes??????????? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
ewelkarewelka pisze co uważam napisz co powinien robić facet żeby utrzymać kobiete, może być ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jak cie już prze rucha to powinnaś już cały dzień przed nim chodzić na kolanach głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkarewelka pisze co uważam napisz co powinien robić facet żeby utrzymać kobiete, może być ciekawe prosze bardzo: szanować dbac o nią być WIERNYM kochać kochać się z nią często ;) zapewniać o swoich uczuciach pomagać i cały czas o nią zabiegać, wtedy kobieta czując, że jest pożądana zrobi więcej niż jak będzie jego służką :classic_cool: Podkreślam dotyczy obu stron. Aha i punkt 2 z Twojej wypowiedzi popieram, seks to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkarewlka zamknij ryj i sie nie udzielaj ciesz się że ktoś cie rucha a nie pies dobrze, ze to nie jest taki pusty typ ja Ty ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz MASTER ale Ty jesteś przykry... serio, chyba nie masz chłopczyku pojęcia, na czym polegają dojrzałe związki i relacje między kobietą a mężczyzną! Jak zakończysz przygody z puszczalskimi, zmądrzejesz, i dojdziesz do wniosku, że uczłowieczyłeś się na tyle, aby być w zwiazku z KOBIETĄ zrozumiesz o czym pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 25ooooo
1,Dobre żarcie (micha podstawiona pod nos) 2.Dobry seksik (często i tak jak chce nieważne czy tobie się chce) 3.Docenianie jego pracy. Nie traktowanie go non stop jak darmowej siy roboczej(przynieś, kup,zrób remont , napraw zlew) 4.Nie narzekać i nie marudzić non stop (przestanie zwracać uwage na to biadolenie, uzna że ten typ tak ma) ja tak robie..i co jakos mnie nie kocha..moze nie szuka innej..ale jakby sie jakas przypadkowo lepsza sztuka nawineła toodszdłby od razu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
"ja tak robie..i co jakos mnie nie kocha..moze nie szuka innej..ale jakby sie jakas przypadkowo lepsza sztuka nawineła toodszdłby od razu " któryś z punktów masz niedopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementytnkah
Ja dodam jeszcze: * chwalenie swojego faceta często (oczywiście za to, za co uważamy, że powinniśmy) *częstsze uśmiechanie się, bycie po prostu radosnym. Nie wiem właściwie, ja może tak czasem robię. Wydaje mi się, że zawsze tak powinnam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni zgadzam się z autorem tego tematu Dodam od siebie. Zawsze trzymanie jego strony Przytakiwanie nawet jak nei ma racji Tulenie sie z byle okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
KSW W pełni zgadzam się z autorem tego tematu Dodam od siebie. Zawsze trzymanie jego strony Przytakiwanie nawet jak nei ma racji Tulenie sie z byle okazji o ile z autorem w miarę się zgadzam (oprócz tego 2 -w nawiasie -niech się postara żeby miała zawsze, nic na przymus) to ta wypowiedź mnie wkur...*. przecież to jest już lizustwo! jak to są twoje kryteria KSW to lepszym, partnerem dla ciebie będzie pies - zawsze wierny a i większośc sie lubi tulić:P bo normalnego faceta by toirytowało1 mimo wad facet to też istota myśląca i ślepe przytakiwanie w czasie rozmowy jest uwłaczające jego intelektowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się wypowiem ja
kobieta powinna służyć mężczyźnie podawać piwo podpalać papierosa robić striptiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×