Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdybyzabkanieskakałaa

zapomniał o moich imieninach.. czy taki facet jest wart zainteresowania?

Polecane posty

Gość gdybyzabkanieskakałaa

a wiec miałam 26 lipca imieninki anny;) bylismy na wczasach od razu jak wstałam zaczełam dostawac zyczonka od znajomych, potem pare telefonów d rodzinki a on nic... pod wieczór mówie mu wiesz jakie mamy dzis swieto..moje imieniny a on: wszystkiego dobrego, ale ja nie uznaje imienin nie robiłam pretensji..ale miło by było gdyby na nastepny dzien kupił mi chociaz kwiatka czy zrobil sniadanko do łózka w zamian ze zapmniał no i nic nie zrobił czy taki facet jest wart zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinoby
Nie. Z resztą co to wspólnego z tematyką erotyczną? Pomyśl w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyzabkanieskakałaa
o kurde myslałam ze to uczuciowe sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
zostaw go, to frajer jeżeli nie jest w stanie zapamiętać daty twoich urodzin,imienin,dnia kobiet,dnia dziewczyny, dnia matki, waszej rocznicy poznania, rocznicy ślubu,rocznicy pierwszego pocałunku, rocznicy pierwszego seksu, dnia zakochanych, urodzin i imienin twojego kota itd itp i dodatkowo żydzi na prezent z każdej z tych okazji to znaczy że nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarius
Imieniny to jest jedno wielkie nie porozumienie. Nie rozumiem, jak można mieć 3 razy w roku imieniny i sobie gratulować, z tego powodu. Wymyślone, do nabijania kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale problemy ,imieniny to tylko imieniny więc nie przesadzaj...ja osobiście też ich nie obchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×