Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

powiedzcie mi

Polecane posty

jak dojechać do ikei w Poznaniu? to jest centrum franowo chyba przy ul. szwedzkiej - tak wyczytałam w google, jednak nie wiem jakim tramwajem można dojechać z dworca zachodniego. kto jest z Poznania niech napisze dokladnie jak jechać bo ja nie jestem stamtąd:( czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona i zielona
zapytaj tej kogoś z poznania tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę robić sobie obciachu przed chlopakiem że nie znam miasta a dwa napewno ktoś siedzi na kafe kto mieszka w Po, jejku co za problem mi napisać i zamknę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwajem zadnym, mozesz dojsc z dworca na plac Trzech Krzyzy (jakies 2,5 przystanku, ale krotkie ) i stamtad chyba jezdzi raz na godzine darmowy autobus albo wyjsc z dworca nie wyjsciem zachodnim a glownym, wsiasc w 12, (przystanek MOST DWORCOWY na przeciwko Targow) - pojechac na Rondo Rataje (ok. 10 minut) - tam jest petla czy tam dworzec autobusowy, tam sie przesiasc w jakis z 2 autobusow jadacych do M1- np 81 (jedzie 17 minut). Przy koncu budynku M1 zaczyna sie IKEA albo przy Dworcu Zachodnim wsiasc w tramwaj nr 5, wysiasc na os. Lecha , wejsc do gory po schodach, tam gdzies ale nie pamietam gdzie jest przystanek autobusu do M1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×