Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

czesc Dziewczyny,widze ze topik rosnie w sile:) tylko nie ma mnie w tabelce a sie zapisywalam,ale pewnie to przez to ze bylam na koncu,wiec wpisze sie raz jeszcze POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______37____9____chłopczyk___malopolska 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____32_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk wlasnie wrocilam od lekarza tyle ze endokrynologa i stwierdzil ze wszystko ok, na szczescie wyniki raczej w normie wiec moge byc spokojniejsza. Bo od 4 mca to mialam dosc duze problemy z tarczyca,hormony wariowaly i troche przezylam.Ale jest jzu ok wiecx mi ulzylo:) Ja ubranka pralam tzn mama mi prala recznie bo ja sie nie schyle i zostalo mi je tylko wyprasowac.Ale poscieli i rozka nie pralysmy,wyprasuje je pozadnie i mysle ze wystarczy. dziewczyny powiedzcie mi jaki macie materacyk do lozeczka?My kupilismy kokos-gryka i dzis w nocy jak wstawalam do wc i oczywiscie pozniej nie oglam zasnac, to tak o tym myslalam i stwierzdilam ze chyba zroblismy blad.Boje sie ze jest on za twardy:( Ma ktoras z Was jakies doswiadczenie z takim materacem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla marilla czasem dobrze być przekorną ;-) myśmy mieli głębokie przeczucie że będzie chłopak. Sama nie wiem dlaczego. A okazało się że dziewczynka. Jak mi na usg powiedzieli że będzie córeczka to mi łzy radości po twarzy pociekły. Nie mogłam powstrzymać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonka dobrze że twardy. Noworodek nie powinien leżeć na miękkim najwyżej wyłożysz kocykiem Dziewczyny oglądałam z mężem fajny filmik w internecie. Jak któraś nie oglądała to mam nadzieję że się spodoba http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem%20,5782,film.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonka ja też mam taki materac. Dostałam całe łóżeczko od siostry bo jej mała ma już 2 latka i nie daje rady w nim spać. Siostra zachwalała ten materac. Mnie się też wydaje taki akurat na noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam gryka kokos i jest ok :) za miekki nie moze byc bo to niezdrowo dla kregoslupa co do pieluszek wielorazowych to tez czytalam ze najlepeij miec z 20-30 ale to nie dla mnie :) a jesli chodzi o chlopcow wew zresniu to co poradzic :( ja bylam baaardzo rozczarowana bo chcialam dziewczynke, chlopaka juz mam a tu nie dualos ie trudno teraz jzu sie przyzwyczailam ze bedzie 2 urwisow ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza ale... ale co? ;-) ja zawsze sobie myślałam że fajnie będzie mieć synka i to jeszcze podobnego do męża, wiecie taka miniaturka miłości mojego życia ;-) :-D ale teraz bardzo się cieszę że będzie córeczka, taka przylepka mam nadzieję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wolalabym corke :( ja mam juz taka miniaturke meza :) moze przynajmniej za drugim razem uda sie miniaturka mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż już się martwi o chłopaków co się będę koło niej kręcić za lat naście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie zmartwienia Twojego męża nie są bezpodstawne :) Jak widzę jak wyglądają i zachowują się teraz 13-latki to czasem mam nadzieję, że rodzina ma jednak rację co do tego chłopca hehe. Kurcze głupio tak nie wiedzieć. Ciekawość mnie zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla marilla jeśli chcecie znać płeć to lekarz nie może odmówić tej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza dzięki pościel się wyprasowała:) powiem wam że kiedy się dowiedziałam że będziemy mieli synka rozczarowałam się ale teraz odkąd mój łobuz kopie w brzuszku, i rozmawiam z nim pokochałam go tak mocno że żadnej innej dziewczynki bym nie chciała. a jak się urodzi to jestem pewna że już wogóle będzie moim oczkiem w głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki ;) Ja również chciałabym się dopisać do waszej tabelki, gdyż mam termin na 19.09 i również będę miała chłopczyka ;) POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______37____9____chłopczyk___ma lopolska 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 19.09___Monek1919_______23_____34_____9_____Piotrek___Siedlce 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____32_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć monek następny chłopczyk. Moja Matysia będzie miała z kim na randki chodzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to również bym chciała ponarzekać ;) Mój mąż stwierdził ze robię się coraz bardziej marudna ;D Ale w końcu teraz mi wolno ;) Myślałam że tylko mnie dobijają te upały, bo przez nie to nic nie dam rady robić. Co coś zrobię zaraz się kładę bo nie mam siły. Mam napady gorąca, jakbym gorączki dostawała. Na szczęście nogi mi strasznie nie puchną, tylko czasem, ale mimo tego wraz chodzę w japonkach ;) Ale za to męczą mnie skurcze łydek!! Wcześniej mnie nie łapały, tylko jak coś to w palcach u stóp, ale wolałam je bo mniej bolą... Jutro idę do mojej lekarki i będę mieć USG ale jakoś mam złe przeczucia.... mam nadzieje ze z moim maleństwem wszystko dobrze będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tych chłopczyków troszkę będzie, bo w śród moich znajomych to może tylko ze 2 dziewczynki będą a chłopców 6 ;D Będą miały w czym dziewczyny przebierać ;) Moze w kolejnych latach będzie wiecej dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a narzekaj ile tylko chcesz :-) a czemu masz złe przeczucia przed usg? coś było nie tak do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym tego lekarza pomęczyła to by mi pewnie powiedział, bo słyszałam, że on tak robi - przekomarza się, ale w końcu powie. No ale lekarz zawołał na USG męża, a mąż nie chce wiedzieć, więc już się nie odzywałam więcej na ten temat. Ale lekarz robiąc USG coś mruczał pod nosem o fajnym chłopie, a jak się na niego popatrzałam to się tylko głupio uśmiechnął. Myślę, że mógł po prostu rzucić aluzję, a w razie czego się wyprze, że on przecież nic nie mówił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że tak myślałam że obydwoje chcieliście poznać płeć a lekarz że nie powie :-D to dopiero po porodzie się dowiesz czy Patryk czy Natalka :-) kurcze ale mi się spać chce, ledwo patrzę na oczy. Ale dziś rano się orobiłam to pewnie przez to. Nawet mieszkanie odkurzyłam za co mnie mąż opieprzył. W ogóle rano miałam jakieś wysokie obroty a teraz oklapłam. Dziewczyny a czy kupiłyście leżaczki dla swoich pociech? Ja kupiłam, wprawdzie z drugiej ręki ale co mi tam. Większość rzeczy mam z drugiej ;-) tylko nie wiem czy to się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupowałam leżaczka mam fotelik samochodowy a to w sumie można wykorzystać jako leżaczek . ale zaopatrzyłam sie w mate edukacyjną. też mam wiele używanych rzeczy. głównie dostałam sporo ubranek sama kupiłam tylko kilka pajacyków, dostałam pare kocyków, kołyskę, pościel do wózka. jestem zdania że szkoda wydawać duże sumy pieniędzy na coś co krótka jest potrzebne i prawie wcale się nie niszczy. jeśli coś można dostać lub kupić używane jestem za:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie szczęście :) W pracy mojego męża jest pan, którego córka wyjeżdżała z małym dzieckiem na stałe za granicę. I powiedziała swojemu ojcu, że ma komuś oddać wózek, łóżeczko i leżaczek. Mój mąż nie miał o tym pojęcia, a akurat pobiegł do pracy się pochwalić, że będzie tatą :) (on zawsze ma talent do znajdowania się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie). Więc ten pan wepchnął nam to wszystko nie pytając nawet czy chcemy :) Tak, że leżaczek mam. Wózek jest piękny - jestem pewna, że kupiłabym podobny, gdybym poszła do sklepu. Jedynie łóżeczko, dokładnie takie: http://drewex.com/popup.php?url=http://drewex.com/zdjecia_asortyment/145-1.jpg na razie poszło do szopy. Bo ono jest strasznie wysokie, materaca nie można dać wyżej i w ogóle. A ja malutka 160, nie umiem się tak schylić, żeby sięgnąć materaca :P. Więc łóżeczko wzięłam od siostry, a z tego wykorzystałam tylko komodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla_marilla no i zaoszczędziłaś kupę kasy:) super wam się udało. niestety u mnie ani u mojego męża w bliskim otoczeniu nie ma takich dzieci po których moglibyśmy dostać wyprawkę.tylko te kilka rzeczy mam od znajomej. reszte wyprawki kompletowałam praktycznie od początku ciąży dlatego że kupić wszystko na raz to byłby dla nas zbyt duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie duże to łóżeczko widac masywne. i fajna komoda:) szkada że dół mało praktyczny bo dla noworodka za nisko niewygodnie dzidziusia kłaść i wogóle. ale jak troszkę podrośnie będziesz miała jak znalazł dla takiego rocznego szkrabika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o lezaczek to owszem mam ale juz inny niz ostatnio :) i mam zamiar z niego korzystac malo jak najmniej przy 1 dziecku mialam fischer price i nie rozkladal sie na plasko calkiem :/ wykorzystywalam go bardzo wydawal mi sie super wygodny i wogole super extra niestety przeoczylam ze przyczynil sie do nieprawidlowosci rozwojowych mojego synka wiec tym razem na pewno juz nie kupilabym takiego lezaczka co sie go na plasko nie rozklada, udalo mi sie na allegro kupic za 13zl uzywany ale i tak mam zmiar sie go wystrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój mogę całkiem na płasko rozłożyć i tak go kupiłam tylko dla tego że był po taniości :-) zobaczymy czy będę korzystać przy pierwszym dziecku to nie wiadomo co przydatne a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się to łóżeczko też podobało, dopóki go nie złożyłam. Wtedy mina mi zrzedła, a mój mąż się ze mnie śmiał i powiedział, że widać to łóżeczko nie jest dla hobbitów :P Ale dla większego malucha jak najbardziej. Po za tym później można zdjąć szczeble i tą komodę i tam się dokłada taki kawałek materaca i jest normalne łóżko dla dziecka, nawet nastolatka na 180 cm. Więc się przyda i tak :) No my mieliśmy szczęście wyjątkowe z tymi sprzętami. A łóżeczko te co mamy obecnie to od siostry, fotelik samochodowy, wanienkę też. Tylko na zasadzie pożyczenia, bo siostra niedługo planuje drugie :) Ale to nawet lepiej, bo mi graty niepotrzebne w domu nie zostaną, za wiele miejsca nie mam :) Aaa w ogóle jak tak dziś prasowałam te ciuszki śliczne to mnie szlag trafia, że jeszcze tyle muszę czekać. Ja już bym chciała dzidziusia w nie ubierać :) Aaaa jeszcze jedno. Wycinacie metki w ciuchach? Bo te z tesco to normalnie mają większe metki od ubranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla marilla dziękuję :-) mąż wybierał ale za moją zgodą ja miałam wybierać gdyby był chłopiec :-) ja metki zostawiłam. Boję się że jak wytnę to ta resztka metki może dziecko drażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×