Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Zauważyłam ze brakuje mnie w poprawionej tabelce, tak więc się dopisuję jeszcze raz ;) POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______37____9____chłopczyk___ma lopolska 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 19.09___Monek1919___23_____34_____10___Piotr_____Siedlce 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monek1919 tak bardzo się cieszę!! to co oblewamy? jakąś bawareczką? ;-) i co się będzie ujawniał przed czasem :-D a jak ładnie sobie waży.. ciekawam ile moja teraz waży. na ostatnim usg to chucherko była 1780 :-O magdalenka z tymi remontami to zawsze tak jest. a jeszcze jak Ci zależy na czasie to na złość bedzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______37____9____chłopczyk___ma lopolska 3.09____karolach-m____27____37____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 19.09___Monek1919___23_____34_____10___Piotr_____Siedlce< br /> 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk Poprawiłam tabelkę bo wczoraj skończyłam 37tc. Monek1919 to super,że wszystko z dzidziusiem w porządku. No i rzeczywiście sporo waży. A co do samochodów to chyba teraz tak jest,że jak nie jest w miarę nowy to wszystko się w nim psuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wszystkie uaktualnijmy tc bo tam chyba nie tak coś jest z tymi tygodniami. Będziemy miały obraz która na jakim etapie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wrocilam od lekarki i ona twierzdi ze do porodu dochodze spokojnie mimo tych objawow ktore czasem mam.Oczywiscie kazala zaraz przyjezdzac do szpitala jakby sie cos niepokjacego dzialo,ale mam nadziejej ze nic takiego nie bedzie. A nasz maluszek wazy juz 3400,kawał chlopa:)Mam nadziejje ze juz duzo nie urosnie. Monek1919 ciesze sie ze wszytsko dobrze u Was. Jej niehc te upaly sie juz skoncza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______38____10____chłopczyk___ma lopolska 3.09____karolach-m____27____37____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 19.09___Monek1919___23_____34_____10___Piotr_____Siedlce& lt; br /> 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też uaktualniam POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______38____10____chłopczyk___m a lopolska 3.09____karolach-m____27____37____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____36_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 19.09___Monek1919___23_____34_____10___Piotr_____Siedlce& amp; lt; br /> 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____36____20___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 03.09____karolach-m____27_____37____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Zac hpom. 13.09____Catie________27_____36_____15___Matylda____Mielec /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34_____8___chlopak?____Dąbro wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____34_____10___Piotr______Siedlce& amp; amp; lt; br /> 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowice 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warszaw a 25.09____nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10____rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 03.09____karolach-m____27_____37____30___chłopczyk___Pia se czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____36_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34_____8___chlopak?____Dąbr o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____34_____10___Piotr______Siedlc e& amp; amp; lt; br /> 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowice 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10____rilla_marilla___26_____33_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! karolach-m powodzenia w szpitalu dzisiaj. Trzymam za Was kciuki!! :-) Dzisiaj idę skompletować do końca wyprawkę dla dziecka no i do szpitala też. Będę spokojniejsza mając spakowaną torbę mimo że jeszcze dużo czasu mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czy wasze maluszki mają często czkawkę? Bo mój szkrabek podskakuje mi w brzuchu po 2-3 razy dziennie. Chyba za dużo słodkiego jem i się tak opija łapczywie wodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też ostatnio po kilka razy czka. dzisiaj już zaliczyłam jedną czkawkę o szóstej rano :-) niech ćwiczą płuca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę że maluszek jest zdrowy, a mąż to co pare minut przylatuje i go głaszcze i mówi ze "fajnie ze niunio zdrowiutki" ;)A te upały są okropne. Ja ledwo żyję. Właśnie orbię obiad bo mam 3 chłopów w domu do wykarmienia, bo teściowa wyjechała i każdy krzyczy że głód panuje ;D - ale lodówka jest pełna tylko ich tak nauczyła do gotowanego codziennie... Mam zamaiar przetestować jeszcze przepis na sos słodko kwaśny, bo dostałam go od koleżanki i ponoć wychodzi taki jak ze sklepu. Zobaczymy czy starczy mi isł na jego zrobienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie tabelki to u mnie nic się nie zmieniło poza tym że co raz przy miejscowości dodają sie jakieś cuda niewidy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monek1919 rozczulający są Ci nasi faceci jak głaszczą brzuchole i do nich gadają :-D mój M co wieczór odchyla kołdrę i mówi ,,daj się do córci poprzytulać'' a potem do niej gada ,,halo tu tato'' kiedyś strzała zaliczył jak do niej mówił :-D i mówił że już się stawia tacie u mnie leje. A idziemy dziś na ostatnie zakupy. Pogoda to raczej łóżkowa jest ale jakoś się zmobilizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie zazdroszczę deszczu :P U mnie leje to się ze mnie. Upał taki, że masakra :( Z łezką w oku wspominam ciepłe zimy i chłodne lata w UK... eh tęskni mi się czasem za tym krajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, pierwszy raz w życiu cieszy mnie brak upałów w lecie. nic przyjemnego na końcówce ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też upał straszny. A moje maleństwo jeszcze czuba tatusiowi nie zasadziło, a szkoda:) Jak narazie to się wyżywa na mamusi ;) Chyba go tatuś przekupił tym że ostatnio mu opowiadał że będzie go uczył samochodem i ciągnikiem jeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się wam jaka ja jestem zdolna ;) Zrobiłam sos słodko-kwaśny i jest całkiem niezły gdyby nie to że przez ten upał tak mi się wolno schodziło i miałam dość i omyłkowo zamiast jedną łyżeczkę pieprzu to dałam 1 łyżkę!:) Jest trochę pikantny ;) Teraz go studzę i w pn dorobię drugą porcję i pomieszam je, tylko ta druga już będzie bez pieprzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh a ja dalej na te zakupy nie pojechałam... Mąż z pracy wrócił i przez tą wredną pogodę położyliśmy się na chwilę podrzemać i dopiero teraz wstałam! No cóż pójdziemy w pn na sklepy :-) monek1919 gratuluję. Ja to mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o gotowanie, kreatywności zero. Za to mąż nadrabia talentem kulinarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis gotowalam obiad i myslalam ze sie rozplyne w tym uplae przy garach :/ uwazalam jak sie dalo bo mam ciasno w kuchni wiec wszedzie zawadzam brzuchem, ale i tak odcedzajac fasolke wyslizgnal mis ie garnek z reki i polowa wyladowala w zlewie.. mysle no trudno przynajmnije sie nie poparzylam, siedlismy do stolu a maz mowi ze mu za malo tluszczu do ziemniakow ze sobie doleje :) poszedl po patelnie i tak sobie dolal ze mi reke oblal :/ kurde mimo ze oblozylam lodem to dalej mnie boli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza dobrze że na rękę..... :-O kilka tygodni temu poszłam z koleżanką na kawę do kawiarni, przy kasie jak płaciłyśmy niechcący strąciła kubek i gorącą kawą oblała mi brzuch. tak się wystraszyła że się rozpłakała, nie mogłam jej uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a moj maz zaczal mnie sto razy przepraszac i tlumaczyc sie ze on nie chcacy :D az po jakiejs godzinei nabralam podejzren czy aby na pewno nie chcial :d winni sie tlumacza... ja sobie w 1 ciazy sama wylalam kubek kawy na brzuch :( pamietam ze wtedy podjelam decyzje ze ide na l4 bo praca mi nie sluzy :) i tak po tygodniu wrocilam do roboty bo mi sie nudzilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że teraz to mi szoda że poszłam na l4. mogłam siedzieć sobie teraz w klimatyzowanym biurze, udawać że parcuję i legalnie popijać pepsi...,.i pewnie bym pracowała do tej pory ale mam bardzo wrednego szefa. lubi poniżać ludzi jest stresujący to w sumie już wole upały ale w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie szef sam wysłał na zwolnienie. wiedział o problemach które mieliśmy i nie chciał żeby coś mi się w pracy stało ale ja akurat nie żałuję. Cieszę się każdym wolnym dniem bo za niedługo to na rzęsach będę chodzić ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szef jak mu powiedziałam że jestem w ciąży to tak się wściekł że nie chciał wogóle ze mną rozmawiać, a pracuję jako fakturzystka często potrzebny mi był jego podpis , zezwolenie na wystawienie korekty i mnustwo innych to mnie nie chciał przyjmować, wypraszał mnie z gabinetu musiałam koleżanke wysyłać żeby moje sprawy z nim załatwiała. poprostu szok jak mnie potraktował. a pracuję tam od 2 lat najpierw byłam na stazu przez 6 miesięcy a potem już na umowie o pracę . catie pozazdrościć takiego szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję, naprawdę i nie warto się dla takiego szarpać. lepiej w domku siedzieć i sączyć zimną fantę ;-) nasz szef , z mężem pracujemy w tej samej firmie, od początku wiedział o naszych problemach a jak się dowiedzieliśmy o ciąży to wiedział na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi.........mniam.........tylko nie mogę mąż mi nie pozwala muszę pić w ukryciu mam butelke w szafie i delektuję si,e jak nie widzi:) czuję się jak przestępca...:P dziś sobie uświadomiłam że nie pomyślalam o kombinezoniku dla małego jeśli bedzie zimno w dzień wypisu ze szpitała. powiedzcie mi czy wy zaopatrzyłyście się w cos takiego cieplejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam was wszystkie dziewczyny pocieszyc:) niedawno trafiłam na topik gdzie pisano o kobietach które do porodu nie wiedziały że są w ciąży i wszystkie jechały do szpitala bo się źle czuły i tam dowiadywały sie ze za chwilę bedą rodzić. więc skoro one zdążyły do szpitala my wiedząc i czekając na ten moment zdążymy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Jak się temat ładnie rozwinął. Zaraz was poczytam trochę, bo nie jestem na bieżąco. A ja dzisiaj pół dnia przeleżałam w łóżku, bo jakoś ciężko mi było z niego wstać i głowa mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×