Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

kasia super imie dla synka :D ja tez tak chcialam dac ale moj maz mnie wysmial :( podobnie jak nie zgodzil sie na marcela ani cezarego :/ anka) a ty skad jestes? bo w tabelce cie neiw idac? ja bede w prywatnej klinice rodzic ale tu sie nei placi z aporod tylko za wizyty u lkearza pzred porodem i ewent zzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę. Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____38_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik Brzuch mnie dziś pobolewa tak menstruacyjnie... Powiedzcie mi czy często Wam się takie bóle zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____38_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____38_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja tez mam takie bole jak na okres co jakis czas, a zwlaszcza w nocy. Bylam wczoraj na ktg i dalej nic, musze czekac,skurcze sa ale slabe.no i termin mi minal a malemu nie w glowie wyjscie do rodzicow.Myslalam ze lekarka powie mi cos wczoraj czy sama bede rodzic czy bede miec cc ale nic sie nie dowiezdialam,Ale za to jak lezalam na ktg to akurat jakas dziewczyna rodzila i sie nasluchalam i pozniej mowie do meza ze juz sama nie wiem co lepsze, miec cc czy sie tak meczyc. Ciekawe jak tam anka.22 pewno juz niedlugo bedzie w domu z malizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____39_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____38_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____38_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik kurcze dziewczyny poradźcie coś żebym tak długo nie spała! zwlekłam się z łóżka pół godziny temu! potem aż mnie głowa boli zanim się rozruszam :-( kasia ale super imię masz dla synka! bardzo mi się spodobało :-) myszsza też zauważyłam że się coraz bardziej rozdrażniona robię. Czasem nie potrzebnie docinam ludziom na forum a potem mam wyrzuty sumienia że byłam opryskliwa i może komuś przykro przeze mnie. Eh :-( mój brzuch już od dwóch tygodni wisi. jak siedzę to go sobie na nogi zarzucam :-D bóle też mnie łapią od kilku tygodni i brzuch mi zaczął twardnieć coraz częściej. wczoraj wieczorem to co 15 minut mnie łapało i doszedł dziwny ból dołem brzucha. takiego nie miałam wcześniej. po prysznicu aż mnie wpół zgięło a mąż przyleciał wystraszony bo myślał że mi wody odeszły a to ze mnie woda spływała bo wytarta nie byłam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonka co się maluchy będą spieszyć jak im tam tak doooobrze, bezpiecznie, cieplutko? :-D to my takie niecierpliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja jak myszsza w klinice prywatnej ale płacilam za wizyte przedporodowa ginekologiczna i z anestezjologiem +znieczulenie poród opłaca nfz koszt wizyty i znieczulenia490 zł.Jestem z Cieszyna a klinka koło bielska pewnie sie orientujecie "esculap" zdecydowałam sie na poród tam po stycznosci w tamtym roku ze szpitalem w cn(poroniłam w 7tc) złe wspomnienia na wlasnej skurze poczułam podejscie olewajace do pacjenta i pomyłke leków dlatego nie rodze w Cieszynie. Rilla mnie ostatnio bolał tak brzuch ale teraz nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobiłam nieontrolowana drzemke przed chwila i juz mam dzien do duu.py.jestem jak tykajaca bomba naładowana;)ehh wiecie co brakuje mi takiego normalnego zmeczenia fizycznego zawsze mi to pomagało na rozładowanie złej energii och jakbym sobie pobiegała albo na rowerze pojezdziła;( juz nie moge sie tego doczekac ale to chyba dopiero na przyszły sezon sie załapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widac nasz topic opanowaly dziewczyny z poludnia D::D zwykle na kafe przewaza polnoc gl zachodniopomorskie a tu nas kilka ze slaska i to tego poludniowego jak najbardziej :D:D fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dzięki :) u nas ustaliliśmy,że imię dla chłopaka wymyśla mąż, a ja dla dziewczynki, w sumie nic nie wiadomo, czy nie będzie Blanka bądz Patrycja,hehe, usg mogło przekłamać, chociaż moja teściowa(znawczyni ciąż), twierdzi iż jak pępek schowany, to chłopak i że kształt brzucha też mam na chłopaka,eeh...no ale czasm jak mi pępor wyskoczy to nie wiem czy to nie dziewczynka,hehe, ale by miała zdziwko...a u nich w rodzinie to chłopcy królują i teść jak się dowiedział, że będzie wnuk, to od razu na wózek dał, ciekawa jestem czy dałby gdyby była wnusia??? myszsza a Przemka mam brata i przystojny z niego wariat, więc imię też mało popularne, przynajmniej u nas. Co do Cypriana, to wszyscy mi się pytają czy to przez miłość do Norwida, a ja akurat nie cierpie jego poezji, no ale muszę odp jak pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to od kilku dni amm ochote na normalny spacer :D ale z moim chodzeniem kaczki zadyszka i brzuchem to jzu nierealne :/ a pogoda sie zrobila idealna na taki wczesnojesienny spacerek oj jakbym chciala sie pzrejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____anka:)_______26______39____21_____Lena_____Cieszyn 13.09____Catie________27_____39_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____38_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____38_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie lepiej nie miej wyrzutów o spanie. Już niedługo się skończy :P pelargonka ja się też nie dziwię, że się maluszkom nie śpieszy. Gdzie one będą mieć tak dobrze na tym świecie jak u mamy w brzuchu? ;) anka moja koleżanka rodziła w Cieszynie 3 lata temu i też nie ma miłych wspomnień. Ona taka chuda jak patyk z chłopięcą figurą i wąskimi biodrami, a dziecko miało 4500 i nikt nie wpadł na to, że może mieć problem urodzić naturalnie. Dziecko jej się zaklinowało i długo się męczyła. kasia - u mnie w rodzinie same baby, więc jeśli urodzę chłopca to wszyscy oszaleją (póki co nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłabym mieć dziewczynkę) myszsza a ja mam wręcz przeciwnie - nigdzie mi się nie chce iść, tylko leeeeżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem zrobimy zlot wrzesniówek jakis piknik :) bedzie nam łatwiej z jednego rejonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
anka o eskulapie słyszałam i to same dobre rzeczy, w sumie też się zastanawiałam nad nim, tym bardziej, że tam na 100% może być poród rodzinny, u nas w szpitalu 1 sala no i jak szczęście pozwoli, to będę z mężem:) myszsza no południe rządzi,hihi, kiedyś może zlot z wózkami zrobimy,hehe...i też bym popędziła na jakiś fit, kiedyś byłam uzależniona od zajęć, chodziłam codziennie po 2h catie ja śpie czasem 3 razy na dobę, korzystam jak mi mówią obecne mamuśki, najlepiej to lubię po śniadanku sobie walnąć na jakąś 1h, przy tv, bo w sypialni nie mamy, chociaż żałuje teraz w okresie ciąży, bo jak czasem się obudzę w środku nocy to bym sobie włączyła, a tak to mi się nie chce iść na dół <LEŃ!!!!> rilla to nie masz wyjścia ,musi być "chop" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia widze że mamy podobne myslenie o zlotach:) mam nadzieje ,że dojdzie do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja też mam pępek schowany i brzuch jajowaty a nie okrągły a dziewczynka ma być, potwierdzone trzykrotnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
a tak w ogóle to mieszkacie same czy z rodzinką, w sensie rodzice, teście itd.? Bo ja "odziedziczyłam", na moje nieszczęście dom z prababcią;/ jakbym miała wybór, to bym uciekła do bloków, no ale rodzina znowu by mnie zamęczyła, bo :"przecież nie będziecie się kisić w 1 pokoju, nie ma jak ogródek" i takie tam sranie w banie..no ale nikt z nich nie ma rozrywek w stylu księżnej Heleny (tak ją zwiemy z mężem), ostatnio nam załączyła wszystkie kurki z gazem, nas nie było 4h w domu, więc nie wiem ile to mogło iść, w każdym bądz razie mogła nas wysadzić i potruć jednocześnie...ma 91 lat i nigdzie się nie wybiera,w sensie na lepszy świat, bo tu ma swych wiernych poddanych, którzy jej usługują...właśnie muszę pomyśleć co księżna dzisiaj zje...?!a dodam, że jest wybredna i nie zje wszystkiego:(eeeh, wykończy mnie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny ale by było fajnie gdyby naprawdę do spotkania doszło. Specjalnie bym w samolot wsiadła żeby Was poznać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
anka- w zimie to na kulig się możemy załapać,hehe Catie- no Ty masz trochę dalej:) no i 1wszy przypadek medyczny do obalenia mitów mojej teściowej,haha dobra uciekam dziewczynki, kuchnia brudna, nikomu się nie chce sprzątać, więc ja muszę iść coś zadziałać, zajrzę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z powodu pobytu na obczyźnie mieszkamy osobno ale w kraju mieszkalibyśmy chyba z moją babcią bo mieszkanie na mnie stoi (babcia przepisała) więc nie kombinowalibyśmy nic. tylko generalny remont trzeba zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ze zlotem pomyslimy :> a co do mieszkania my mieszkamy od poczatku sami :) ja niestety moje mieszkanie musialam oddac atcie bo mama go z domu wyrzucila pzred rozowdem wiec my poszlismy na wynajem a tata mieszka w moim :) ale juz byl pomysl by zamieszkal z nami bo teraz wynajmujemy duzy dom i nam jest za duzy, na szczescie atta nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no jeszcze nie mówię hop bo usg to usg, czasem są pomyłki i jeszcze chłopak może się urodzić ;-) będzie spał w ubrankach w motylki i kwiatuszki :-D u mnie w pracy był taki przypadek, kolega miał już dwie córki i żona zaszła w ciążę bliźniaczą. całą ciążę lekarze mówili że widzą dwóch chłopców, chodził po firmie i się cieszył a przy porodzie się okazało że następne dwie dziewczynki w brzuchu siedziały. cała firma się z biedaka śmiała :-D ze dwa lata temu to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza chyba trafiłam na ten topik o którym mówiłaś że się z kimś pożarłaś. poczytam to się pośmieję. humor mi się poprawi :-D w ogóle lubię jak się ludzie kłócą na forum, szczególnie jak ktoś założy topik a kłótnia jest o czymś innym i już po topiku :-D kiedyś jakaś dziewczyna miała problem z wtrącającą się matką która jej mówiła np żeby nie nastawiała się na karmienie piersią bo ona nie karmiła to ta córka też pewnie nie będzie mieć pokarmu. kłótnia wybuchła o wyższości piersi nad butelką i tak przez kilka stron. oczywiście dziewczynie nikt nie doradził jak z matką postępować :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to mam wrażenie, że wchodzą nie po to, żeby doradzić, tylko żeby się pokłócić. Chociaż przyznam, że niektóre topiki są tak durne, że nie da się nic mądrego powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI Mam nadzieje ze mnie przygarniecie...byłam z lipcówek i sierpniówek ale przeciągło nam sie trochę :( i mała nie spieszy się na tą stronę brzuszka :( a na moim forum już mamusie są :( Jest mi smutno strasznie bo czekam i czekam i doczekać sie nei mogę i zadnych znaków :/ Tak więc jeśli można dopisze się do Waszej tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×