Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość monika1396
no u mnie dziś mąż grzejniki wymienia żeby naszej małej ciepło było :) Ja juz po 39 tygodniach chodzenia w ciąży mam dość i nawet już odpowiedzialność za to maleństwo mnie nie przeraża a na początku musze przyznać że się bałam że mogę się nie spisać w roli matki w sumie to nawet do tej pory specjalnie dzieci mnie nie kręciły wręcz nie przepadałam za nimi a teraz nie mogę się doczekać swojej córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przyszłam ponarzekać :( Nie spałam w nocy prawie wcale, zgagę miałam taką, że myślałam, że po ścianach będę chodzić. Teraz strasznie bolą mnie nogi, nie wiem co mam z nimi zrobić :( Mąż pracuje, wróci wieczorem, w domu sajgon, który muszę posprzątać. DO tego humor mam taki, że non stop mi się chce płakać :( Chyba robię się nieznośna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaTIE nie stresuj sie nie tylko Ty tak masz damy rade takiej odpowiedzialnosci nie da sie nauczyc przed . wyjdzie ,ze tak powiem w praniu tzw instynkt macierzynski tez swoje zrobi po porodzie natura sie nami juz zaopiekowala na "po" tez takze głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla te nasze kochane hormony;) robia z nami to co chca ja tez miałam takie stany ostatnio a od 2 dni przypływ energii ciaza to nie tylko nacisk fizyczny ale i psychiczny na nasz organizm i jeszcze po porodzie z jakies pół roku zanim się poukłada :) rilla zapusc sobie jakas fajna muzyczke i sie usmiechnij :) posyłam Ci troche siłki i humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla gorszy dzień Cię dopadł. Znam to z tą zgagą to już naprawdę przesada. gdyby nie ona to w sumie czułabym się dobrze. syropy to już hurtem w aptece wykupuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć chociaż świadomość, że nie tylko ja tak mam... W te gorsze dni często nie mam na nić siły i ochoty, wydaje mi się, że jestem beznadziejna i czasem miewam takie myśli, że w ogóle nie nadaję się na bycie matką i że nie powinnam mieć teraz dziecka, bo nie dojrzałam jeszcze do tego. Masakra normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
rilla współczuje ci bardzo tej nieprzespanej nocy myślę że każda z nas coś o tym wie a sprzątanie sobie odpuść jak ci się nie chce w końcu w ciąży jesteś i masz prawo nic nie robić ja zawsze tak się tłumacze jak czegoś nie zrobię ze jestem w ciąży i że wogóle źle się czułam i dzięki temu mąż mi nie ma za złe jak jest nie posprzątane i bierze się za to sam chociaż później mam małe wyrzuty sumienia :P na szczęście szybko mi przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla nie tylko ty tak masz. Ostatnio miałam jakieś załamanie kilka dni temu i powiedzialam mężowi że chyba nie jestem jeszcze teraz gotowa na dziecko. Zaczął się śmiać no bo jak to? do porodu mniej niż 3 tyg ale dla mnie to śmieszne nie było :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co najwazniejsze rozmawiac o swoich obawach a najlepiej drugiej ciezarnej najlepiej nas zrozumie dlatego ciesze sie ,że jestescie :) i można sie wam wyzalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo wszyscy myślą że jak ciąża to sama radość. Nic tylko chodzić uśmiechniętą, głaskać po brzuchu, ciumkać itd A tu dupa. Jak złapie dół, wątpliwości, gorszy dzień to nic nie cieszy I jeszcze strach że jak się przyznasz do takich myśli czy uczuć to nikt nie zrozumie i że to może z tobą coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bola was tez tak kosci miedzy nogami bo ja sie czuje jakbym sie rozciagneła na maxa na szpagat a jak leze i sie chce obrucic to masakra nogi zaciskam bo nie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanie w tajin
zapraszam do obejrzenia nowej kolekcji tagine - marokanskich naczyn do gotowania. Zdrowe i egzotyczne gotowanie. marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka bolą ale tylko w nocy i rano. Potem jak już wstanę i się rozruszam to przechodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak nogi bolą w nocy szczególnie. a na zgagę moge polecic pepsi. naprawde szklaneczka pepsi działa cuda jeśli chodzi o zgagę a na pewno nie zaszkodzi, ja od początku ciąży litrami wypijam pepsi ( w ukryciu przed mężem:) ) i mały zdrów fika jak koziołek w brzuchu i zwro zgagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych grszych dni to też je często miewam, takie małe depresje przed porodowe:( a następnego dnia sama się na siebie złoszcze ze wszystkie złe myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,agdalenka567
anka ja mam dokladnie tak samo z tym bolem jakbym sie rozciagala....a jak sie przekrecam na bok to juz calkiem... rilla z tym spaniem to ja widzisz ktora godzina i siedze na kaffe .....spac nie moge :( dobijajace, maz chrapie a ja na laptopie :/ i mam bole takie miesiaczkowe...zgage tez niekiedy mam paskudna ja znowu reni wtedy podjadam ale tak sobie srednio pomaga :( myszsza dzieki wczzesniej za odpowiedz polozna tez mi tak powiedziala ze to co mam to czop mi odchodzi ale po kawalku i moze byc to 2 tygodnie przed terminem a nie przed samym porodem... mnie perspektywa dziecka przeraza i niby juz chce a jednak jeszzce nie bo wole byc sama i nie miec jeszcze obowiazkow mamy :) mowie do brzuszka zeby jeszcze siedzial maly tam bo robimy remont dalej i musze jeździc i troche kupowac rzeczy dzisiaj farby do 2 pokojow a jutro moze lampy :/ na meza nie licze ze sam to zrobi :/ wole sama wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no magdalenka ładnie posiedziałas faktycznie to sie nazywa bezsennosc łuu współczuje ja dziś wstałam lewa noga chyba ;) mój jeszcze odsypia powrót do domu a ja gotuje obiadek. jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobietki ;) A ja wczoraj miałam doła, jeszcze maz mnie wkurzył że normalnie myslałam ze pokój rozniosę! Ale potem pojechałam do moich dziewczyn ze studiów na umówione spotkanie i humor mi poprawiły ;) Co do niespania po nocach....skad ja to znam... budze się po 3 razy do łazienki i jak wrócę to godz usypiam. Masakra jakaś. Zgagi na szczęście nie mam, ale nieraz mnie żoładek boli i jest mi tyak niewiadomo jak. A co do bóli krocza... ja zaczynam sie swoimi martwić bo jak się nachodze to potem w nocy nie mogę na drugi bok się przekręcić i wszystko mnie boli. Bóle takie jak przy miesiaczce też mam coraz częściej... A wczoraj stwierdziałam ze brzuch mi chyba się obniżył bo jak siądę to mam go na kolanach ;) Ale to poczatek 37 tyg wiec mam nadzieje ze maluszek jeszcze sobie posiedzi troszkę bo nawet mam w pokoju bałagana i jeszcze mi isę zgubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja sobie dzisiaj trochę w domu popracowałam. Znajomi przez ostatni tydzień naznosili mi reklamówki z prezentami i musiałam to posegregować i poukładać a to nie takie proste jak się mieszka w kawalerce... chusteczek nawilżających, pieluch, oliwek, żeli do mycia dziecka i sudocremów mam zapas chyba na rok ale nie narzekam. Wszystko się przyda :-D niech znoszą ;-) poszłam dziś na car boot (rilla pewnie wiesz o czym mówię) i kupiłam dwie prześliczne kurteczki, dwa kombinezony i kilka sweterków dla małej ubranek wprawdzie mam masę ale tego to mi brakowało. Jesień się zbliża ale wierzchniego okrycia dla niej nie miałam. Teraz się piorą a ja klapnęłam zadowolona na tyłku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie też ciut ogarniam. Tak po malutku, ale mam lenia. Nie chce mi się nic, chyba przez tą pogodę ;) Ja też się zastanawiam nad zakupem kobinezonu dla małego ale nie wiem jaki rozmiar... bo jak kupię 62 to moze na jesień będzie za mało a jak 68 to on się w nim utopi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis umylam gary i ugotowalam obiad ot moja praca na dzis a tak to boli mnie wszystko a najbardziej glowa :/ zabawa z synem meczy mnie po 10min :( i az mi go zal, on tak bardzo prosi mamusiu prosie a ja jestem jak wieloryb :/ pocieszam sie tylko ze to niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie czy też któraś z was tak ma jak ja? strasznie zaczęły mnie boleć piersi tak jak na początku ciąży. nawet biustonosz nie pomaga, nie da się ich prawie dotknąć? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie mnie jak na razie nie bola piersi.... ale za to mam bole miesiaczkowe co jakis czas :/ mam je tak od dwoch dni...boje sie że to juz niedlugo a termin niby dopiero na 19 wrzesnia, ehhh te nerwy przy pierwszej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te bóle miesiączkowe to mam już od ponad trzech tygodni. ostatnio się nasiliły i są dość uciążliwe. aż do ubikacji biegam jak mnie skurcz łapie tak jak podczas @ (zawsze miałam biegunki w trakcie miesiączek). a ostatniej nocy mnie taki złapał że myślałam że to już się zaczyna <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
hej dziewczyny :) czy do was też tak rodzinka wydzwania i pyta sie czy już może urodziłyście bo ja po wczorajszym dniu mam dość chyba z 10 osób dzwoniło i sie o to pytało zaczyna mnie to irytować sama bym już chciała żeby mała była ze mną a te telefony są tym bardziej denerwujące jedyne co dobre we wczorajszym dniu to to że wyszłam wczoraj trochę do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie mnie sutki zaczely bolec i swedziec i tez tak mialam na poczatku ciazy wiec cos w tym jest :) co do rodzinki to ja nie mam rodzinki wiec mam spokoj jedynei szef meza ciagle wypytuje bo nie wie jak z robota bedzie jak ja urodze.. natomaist od wczoraj rana mam ogromne ilosci sluzu wyplywajacego :/ wydaje mi sie ze to moze byc albo czop z uplawami albo wody z uplawami, do etj pory od lutego mam caly zcas okropne uplawy a teraz to sa mega uplawy, takze zuplenie cos innego, nie mam juz zadnych globulek i do czw musze wytrzymac :/ przerazily mnie dziewczyny piszace ze sala porodowa na ktorej mam rodzic za tydzien idzie do malwoania :( no ale co bedzie to bedzie dzis zaczynam 38tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mnie piersi wogóle nie bolały od początku ciąży, ale teraz nie umiem nosić staników z fiszbinami, bo każdy drucik mnie boleśnie gniecie. Po za tym w nocy jak mi jest niewygodnie to się budzę, bo nie potrafię przez sen się przekręcić z boku na bok - eh masakra. Catie - cae boot - heh zupełnie zapomniałam, a to była prawie tradycja coniedzielna :) Super sprawa, tam można kupić dosłownie wszystko. Cholera, znowu tęsknię za UK, buu. No nic, ja dziś się zabieram za sprzątanie - deszcz pada, zimno jest, czyli jak dla mnie pogoda super ;) Miłego dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×