Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość kasia22-03
rilla, gdzie tam do końca września,hehe my jeszcze nie grzejemy, bo mi ciągle gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam grzejniki zakręcone, ale burza nam spaliła podgrzewacz przepływowy i teściowie uznali, że zimą i tak się pali w piecu więc nie opłaca się kupować :/ No a wodę ciepłą wolę mieć cały czas. A z tym końcem września może być różnie, bo teściowa pielęgniarka uważa, że urodzę w tym tygodniu. Zobaczymy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no to jestem ciekawa czy jej przepowiednie się spełnią,hehe z tego co pamiętam, my juz w zeszłym roku na początku września grzaliśmy, bo było strasznie zimno, mam nadzieje,że przynajmniej w tym roku wytrzymamy chociaż do października, no ale w naszym klimacie wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek, no to zaczynaj ten wysyp :), trzymam kciuki. Ten tydzień jakos tak owocnie się zapowiada. Obstawiam że wysypie się co najmniej Niuniek, Rilla i ja :) U mnie na razie spokojniej, ale mam wrażenie, że to już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
nie martwcie się, ja i tak pewnie ostatnia się rozpakuję,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my juz tydzien gzrejemy gzrejnikami a od jutra amm remont bo mi piec nowy stawiaja i jeden nowy kaloryfer bedziemy ciagla na klatke schodowa, jak sie skonczy to kupimy wegiel i bedziemy juz weglem grzac bo zimno starsznie :/ my jestemy zmazrluchy i u nas 26 st to musi byc jak nei am to wszsycy chorzy, tak jak teraz :/ ja dzis biore sie za antybiotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druknęłam sobie naszą tabelkę, bo nie pamiętam która kiedy ma termin i mi wychodzi, że tu więcej kandydatek do natychmiastowego rozpakowania, a Tobie Rilla to chyba ciut za wcześnie życzę :) A może któraś z milczących już po wszystkim..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Widzę,ze dziewczyny wczoraj padły jak muchy :P Zaczelo sie odemnie :) Ja juz tez chciałabym sie rozpakowac a do konca wrzesnia jeszcze troche czasu ... Co do grzania to u mnie jeszcze cisza,a mogliby bo wieczorami jest chłodno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 głupie pytania. Po 1 powiedzcie mi jak odczuwacie skurcze, bo ja zupełnie nie rozpoznaję reakcji mojego organizmu :P Po 2 czy jak chodzicie to macie takie wrażenie jakbyście coś miały między nogami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie dziewczyny :) Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 10.09____anka _______26_____39_____21___Lena______CIeszyn 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____38_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Śląskie 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
rilla u mnie skurcz, to takie ściśnięcie brzucha na chwilę, czasem mniej, czasem bardziej bolesne i nie wiem jak to będzie kiedy będę rodzić,ale mam nadzieje,że rozpoznam te prawidłowe, no i do tego dochodzi częstotliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
ja aktualizuję tydz. :) ciekawe jak tam niunek, wysłałam jej nr tel. żeby nam dała znać, zobaczymy:) Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 10.09____anka _______26_____39_____21___Lena______CIeszyn 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____39_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Ślą skie 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wizycie szyjka sie skraca i przygotowane do porodu jakby mi wody odeszły lub plamienia lub skurcze to do szpitala jakbym nie wiedziała ach ten lekarz łeeee. NO wiec co do skurczy to ja rilla tez juz gupne bo od wczoraj bola mnie te krzyza i jest to schemat skurczowy ale chyba to nie to bo potrafie jeszcze duzo rzeczy zrobic rano spacer nawet pol godz odbyłam.pewnie jak sie zaczna tak ,że nie bede mogła wytrzymac z bólu to bedzie to:) bo juz nie wiem jak inaczej sobie to wyobrazic własnie wtrabiłam cała czekolade :) na poprawe humorku a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowi eckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 10.09____anka _______26_____39_____21___Lena______CIeszyn 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 18.09____kasia22-03___28_____39_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____39_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Ślą skie 01.10____rilla_marilla___26_____36_____18__??? Patryk/Natalia___ Rybnik ta tabelka cos chyab nieaktualna bo mialam tam 35tc wpisany a jzu to poprawialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rilla, ja miewam takie bóle brzucha jak na @ i czasem dolna część pleców boli, tak, że można to porównać do uczucia jak ciśnie bo strasznie Ci się chce do kibelka na dwójeczkę. Z tego co wiem to i jedne i drugie się kwalifikują i niektóre kobitki bardziej odczuwają plecy a inne brzuch. No oczywiście jak juz sie zbiera na poród to zaczynają sie robic regularne, coraz częstsze i coraz silniejsze. A co do czegoś między nogami ... hmm, no chodzę jak kaczka i czasem mocniej czasem słabiej ciśnie i pobolewa, ale nie wiem czy to o takie uczucie Ci chodzi, bo wrażenia ze mi cos wisi to nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no to anka coś się dzieje:) trzymaj się i nie daj się krzyżowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no to dzisiaj mam spokój na szczęście z obiadem na dziś, mamuśka gotuje, jak fajnie, bo znowu musiałabym zasięgnąć do źródeł czarnej oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, że wisi, ale że coś mam w środku. Po za tym kilka razy dziennie mocno napina mi się góra brzucha. Ale nie potrafię stwierdzić czy to jest jakiś skurcz czy dzidziuś się tak mocno napręża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez czesto napina sie u góry ten brzuch i tez sie zastanawiam. PO za tym,te bóle krzyza sa nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
lady, ponoć te bóle krzyżowe porodowe są najgorsze, więc nie życzę nam kochane takiego rodzaju bóli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
mam pyt. czy wasz lekarz też kazał wam się zgłosić do szpitala tydz. po terminie?szczerze to mi się nie chce kwitnąć w szpitalu i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja juz mam w klinice zapisane ze jak nie urodze to 17 mam prowokacje a moj gin bo nie uswiadomiłam go ze rodze w esku dzis mówił ze jak nic sie nie wydarzy to 15 do szpitala wiec to chyba standard ze wysyłaja potem juz do szpitala na obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,tyle ze jak nie urodze w terminie to musze isc do gina i wziasc od Niego skierowanie do szpitala... Tylko ja cały czas zyje nadzieja,ze moj maluszek wyjdzie albo wczesniej albo w terminie ale nie po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! mnie jak skurcze łapią to mam takie bóle jak przy @ tylko mocniejsze. krzyże mnie jeszcze nie bolały i mam nadzieję że mnie to ominie. brzuch mi też twardnieje u góry i też się zastanawiałam czy to dzidziuś czy nie. nie jest to przyjemne w każdym bądź razie mam nadzieję się w tym tygodniu wypakować. wprawdzie termin na pnd za tydzień ale nie chcę ciąży przenosić. boję się wywoływania porodu. lepiej jak się wszystko naturalnie rozwiąże jak nie urodzę do pnd to mam wizytę wyznaczoną na 16ego września ale w klinice nie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady widzę po tabelce, że jesteśmy ostatnie :P Więc mamy jeszcze trochę czasu zanim zaczniemy się martwić ewentualnym przenoszeniem. Dzisiaj zauważyłam, że w związku z obniżeniem się brzucha wyskoczyło mi w dole brzucha trochę rozstępów :/ A tak się cieszyłam tydzień temu, że nic nie mam grrrrrr. I okazuje się, że na nic oliwki i kremy, to chyba przeznaczenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla ja tez sie cieszyła, do czasu ze nie mam rozstepów. Ale wyszły i nic na to nie jestem w stanie poradzić a tez sie smarowałam . Ale mam gdzieś te rozstępy,ważne zeby dzidziuś byl zdrowy :) Mnie niby tez opadł brzuch tak mi powiedziała połozna i kolezanki ale jeszcze nie az tak bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam wrażenie, że my się tu licytujemy która się gorzej czuje i zazdrościmy sobie nawzajem bóli :D A tymczasem jestem po rozmowie z 3 znajomymi mamusiami i każda z nich czuła się doskonale, nie miała żadnych wcześniejszych objawów porodu. Jedną obudziły w nocy skurcze co 10 minut. Druga nie czuła żadnych skurczy tylko nagle odeszły jej wody. A 3 wstała rano i wypadł jej czop i zaczął ją boleć krzyż, a wieczorem urodziła. I żadna nawet dzień prędzej nie pomyślała, że to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla koleżanki które rodziły i znajome też mi mówiły że poród jak się zaczyna to nie ma się wtedy żadnych wątpliwości że to już i że zawsze zaczyna się niespodzianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×