Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

byron1982

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość aabbc
My mielismy mołdawską wódkę, zakupioną w hurtowni alkoholi. rok temu to byla nowość i generalnie pewniak był, że nie będzie podrobiona. goście zachwyceni. Nazywała się SPICUL. jesli jestes zainteresowana, podam namiary na hurtownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znawccą wódki nie jestem bo jak pije to zawsze w drinkach:) ale teściowa gadała ze znajomym przedstawicielem i mówił własnie że biorą Maximusa na wesela najczesciej a wy mi teraz ze nie dobry ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam z czystym
sumieniem zoladkowa gorzka de lux, smaczna, nie szczypie, tania, po prostu naprawde bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
my mamy absoluta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvwbaen
ja mam wódkę stock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
najczęściej się bierze maximusa, bo ma dobrą cenę :-) zróbcie spotkanie rodzinne, kupcie maximusa, wyborową i co tam jeszcze i spróbujcie i zobaczycie co Wam pasuje :-) i myślę, że rok to spokojnie może sobie postać i nic jej nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
mama robiła pożegnanie w pracy i kupiła własnie krupnik i gościom ta wódka smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak liczycie??? bo my liczymy litr na głowę nie ważne czy dziecko czy dorosły 150 osób. wychodzi nam 300 butelek a jest w piątek pultrowanie sobota wesele i niedziela poprawiny nie wie ile osób będzie na poprawinach zapraszać będziemy wszystkich a ile będzie nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvwbaen
źle liczycie 0,5 na kobietę i 1l na faceta dzieci przecież nie piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
Czysta de Lux!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale do tego dochodzą oczepinowe zabawy... bramy:) dlatego tak liczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Olką - trzeba mieć jakiś zapas na wszelki wypadek ;) My też liczymy 1l /os. bez względu na wiek i płeć. Nikt nie zagwarantuje, że kobieta przez 2 dni wypije tylko lub aż 0,5 l a mężczyzna 1l. Różnie to bywa. Lepiej, żeby zostało niż brakło ;) A co do marki to my będziemy mieli Smirnoff'ka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa PM2010
o,5 na głowe,mamy Żoładkowa de luxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem że MAXSIMUS naprawdę się zepsuł tydzień temu robiliśmy z mężem imprezkę i kupiliśmy maximusa i naprawde był niedobry i to nie tylko mi nie smakował innym także. A jeśli chodzi o ilość to na Nasze wesele kupowaliśmy litra na osobę nie ważne czy dziecko czy nie,to starczyło spokojnie i na poprawiny zostało;-)A kupowaliśmy Finlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdzioch123123
Ja miałąm smirnoff najdroższa wódka w USA miałam duzo gości z zagranicy wiec chwalili ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkemily
Nemiroff - :) Była u mnie, poszło dużo, a następnego dnia nikt od kaca nie zszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvsbsDJV
najlepsza wódka to stock nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałośc
co kto lubi: jeden wyborową a drugi stocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber27
Ja właśnie mam dylemat.. widze że Maximus cieszy się duzym zainteresowaniem.. najpierw myslalam o bolsie ale podobno sie popsuł no i zastanawiam sie nad stockiem.. najniższą cene jaka udało nam się znalezć to 19,36 za 0,5 ale słyszałam że w okolicach nowego sącza w jednej hurtowni ok 18,50 za 0,5..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamK
Na wesele polecam wódeczki z Polmosu Józefów: Classic lub Wiśniówka Czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysia z gazowni
My mamy finlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabejb
najlepsza wódka to zimna wódka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na stołach miałem wyborową :) szła jak herbata :P zero kaca,zero bólu głowy i dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyylka
ja mialam wódke smirnoff goscie chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spirytus do kominków
W Niemczech można kupić np. w Obi tzw. Brennspiritus czyli spirytus skażony do kominków. Cena niesamowicie konkurencyjna. Większość tanich wódek, jakie kupuje się okazyjnie, jest właśnie z tego specyfiku produkowana. Co i raz słyszy się o tym, że gdzieś natrafiono na rozlewnię feralnego alkoholu. Pokazują w telewizorni garaż, czy szopę, w niej plastikowe pojemniki, butelki, kapsle, podrobiona akcyza. A później goście narzekają, że wódka miała dziwny smak, że smakowała inaczej, niż kiedyś. A jak miała smakować, jak z takiego spirytusu była robiona. Przecież ci hurtownicy, żeby sprzedać trefny towar, muszą go wstawiać właśnie do hurtowni, a poprzez hurtownię trafia właśnie po okazyjnej cenie na wesela. Ktoś mi mówił, że jedyną gwarancją, a i tak nie na 100 procent w miarę legalnego alkoholu są wielkie supermarkety. Oni zamawiają bezpośrednio u producenta. Jakaś szansa, że wódka będzie oryginalna jest. Bo z hurtowni, a jeszcze za pośrednictwem jakiegoś sklepu to strach myśleć, co można na stół weselny przywlec. No ale odważnych nie brakuje. Tylko czy w tym wypadku nie lepiej samemu Brennspiritus rozrobić? Będzie co najmniej 5 razy taniej, jeśli już ktoś musi za wszelką cenę oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kafeteriusz
najlepiej zimna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guttka
Finlandia i krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×