Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

byron1982

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość pola.andrut
polecam wyborową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossska
Ja również zamierzam mieć Soplice :) Zastanawiam się jeszcze nad postawieniem smakowej wódki... Myślałam nad Soplica Malinową lub Wiśniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliam
Dużo znajomych mi polecało soplicę własnie ze wszględu na to żeby na stole postawić smakową i czystą przy sobie tak aby goście mieli wybór. Kobiety ponoć wolą smakową wódeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OG
U mnie na wsi ostatnio furrore robi Solica, czy to orzechowa, czy wiśniowa. Może i troche babska jest, ale na weselu wsam raz. Panowie mogą sie napic czystej a panie tekiej orzechóeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel9796
Jeśli ktoś preferuję Wyborową mam do sprzedania 60 butelek. Cena do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel9796
Zainteresowanych proszę o kontakt maykelg@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
a coo myślicie o żubrówce białej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka01443
my mamy już wódkę kupioną na wesele w dobrej cenie i dobrym smaczku:) będziemy mieć vodka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
a może by tak KRUPNIK ????? ratunku !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wosiu56
wyborowa jest najlepszą wódką zna ją cały świat a maximus to moze kiedyś był dobr a teraz to szit wyborową każdy zna i wo jest renomowana wódka ładnie sie pile i prezentuje na wszystkich weselach co gram w zespole to praktycznie ludzie kupują wyborówkę a finlandia to jest przereklamowana poza tym cena jest wygórowana kazdy tak mów my gramy co tydzień wesela więc troche sie widzi polecam wyborową:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggdf
Ja miałam białego nemiroffa - rewelacja!!! Polecam każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy PanaTadeusza ale to tylko dlatego że był w dobrej cenie w Selgrosie :) Początkowo mieliśmy kupić Soplice , ale koniec z koncem Soplice mamy tylko na bramy a PanaTadeusza na sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy PanaTadeusza ale to tylko dlatego że był w dobrej cenie w Selgrosie :) Początkowo mieliśmy kupić Soplice , ale koniec z koncem Soplice mamy tylko na bramy a PanaTadeusza na sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotyszociki.pl
Jako wsparcie w temacie polecamy naszą stronę Szotyszociki.pl, gdzie znajdują się recenzje i osobiste refleksje testerów związane z najpopularniejszymi wódkami na rynku polskim :) www.szotyszociki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotyszociki.pl
Może nasza strona www.szotyszociki.pl pomoże w podjęciu decyzji :) Jest to strona z recenzjami i osobistymi refleksjami naszych testerów dotyczącymi najpopularniejszych marek w Polsce. Strona jest cały czas rozbudowywana, więc jeśli nie znajdziecie interesującej Was wódki, dajcie znać na andrzej(at)szotyszociki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno byłem na weselu dobrego kolegi i świetnie sprawdziła się Żubrówka :) W dodatku, organizatorzy wpadli na znakomity pomysł, żeby kupić też część butelek Żubrówki Białej, która dobrze sprawdza się jako drink w połączeniu z sokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Król
a może dla odmiany żubrówka biała? w sumie chyba najwięcej ludzi ją lubi, więc można trafić w gusta większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaalkoholu
Najlepiej niedrogą i dobrą :) A jeszcze lepiej ze zniżką z youryou.pl Dobra wódka jaką piłem to np: stock, wyborowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie wezel
pan tadełusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
My zastanawiamy się nad wódką Palace. Chyba jest mało popularna na weselach. Opinie w internecie ma dobre. Kupiliśmy butelkę i smakuje, o ile wódka może smakować. :D Myśleliśmy też o Stocku, ale od wielu osób słyszałam, że zepsuł się ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamierzasz ograniczyć się tylko do jednej? Ja chyba bym zrobiła tak, że kupiła bym ze dwa-trzy rodzaje. Jedną czystą, a dwie pozostałe jakieś smakowe. Jednak nie wszyscy lubią taką zwykłą czystą, a ostatnio te smakowe robią naprawdę smaczne i nie trzeba popijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My długo zastanawialiśmy sie nad wyborem wódki, wiadomo, ze jest to jeden z ważniejszych elementów udanego wesela. Udało nam sie w naprawde atrakcyjnej cenie kupic Pana Tadeusza.. goście byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_emm
Smakowe odrzuciliśmy od razu, bo to tak naprawdę taka ruletka, jedni piją, drudzy nie mogą znieść myśli o wypiciu ;) Stawiamy na czystą i wina. Zastanawiamy się nad panem tadeuszem albo wyborową. Smakowo chcielibyśmy się skierować ku tej drugiej, ale cenowo bardziej pasuje pan tadeusz. Mają jakieś sensowne promocje, a poza tym sama wyjściowa cena nie jest taka zła. Jak ktoś się interesuje pt, to polecam skontaktować się z przedstawicielem, podpowie gdzie najtaniej - http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×