Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

byron1982

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Mieliśmy białą Żubrówkę i goście byli zadowoleni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandia za droga, delux i krupnik za ostre jak dla mnie i myślimy o Stock/Wyborowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam Stocka i po otwarciu niektóre butelki mają męty w butelce.... kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś może Bolsa Platinum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a smakowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze smakowych polecam Absolwenta jabłko, mięta. wesela są przeważnie latem a on idealny na upalne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się gdzieś na jakiejś imprezie...już nawet nie pamiętam u kogo :P ale wypić bardzo dobrą wódkę na wodzie z lodowca- Norvegia Vodka. Trochę sobie o tej wodzie poczytałem i mi wyskoczył news, że Anja Rubik taką wodę z lodowca pije i jeszcze paru innych gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki sklep w Bielsku na ul. Warszawskiej. Nie mają wprawdzie strony internetowej, ale dużo informacji można znaleźć na ich profilu www.facebook.com/WodkiRegionalneSklepiPijalnia?fref=ts. Tam można znaleźć wszystkie informacje i asortyment tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
U nas na weselu była wódka weslena Polanin taka w eleganckiej butelce ze złotymi zdobieniami. Ja ta polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsnin w smaku jest wstrętny nie polecam tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchhaska
Ja tam byłam na weselu gdzie była weselna polanina i nie słyszałam narzekań, a butelka faktycznie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio próbowałam wódki Polanin. Na weselu koleżanki. Jedna z lepszych jakie miałam okazję pić na weselu, więc polecam. Nie jest też droga, więc kolejny plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie Polanina - mają bardzo ładne butelki, które pięknie prezentują się na stole, a sam alkohol jest dobry i nie słyszałam żeby ktoś na niego narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mieliśmy Polanina. Ich stoisko jest na każdych targach ślubnych z tego co wiem, teraz będą końcem listopada w Bydgoszczy i w Lublinie to może się przejedźcie i zobaczycie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Ja się wybieram na Targi Ślubne do Lublina będą w ostatni weekend listopada i Polanin pewnie będzie się wystawiał, więc można tam będzie sobie pooglądać te butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikk
U mnie była wódka weselna z polanina, bardzo dobra - byle by zimna była, jak każda inna wódka;) A pomysł z grawerem jest mega fajny i to świetna pamiątka i dla Młodych dla rodziny i dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Dobre weselne wódki to niestety nie te kupowane w hurcie w ilości świadczącej o...na masową imprezę.Trudno z takiej sytuacji znaleźć rozsądne wyjście.Goście i tak wypiją.Zaznaczyć należy,że nazwa np.Tadeusz,Stock,Wyborowa,Finlandia..nie ma żadnego znaczenia.Te alkohole takie są jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź tą wódkę http://www.wodkiweselne.pl/ my ją mieliśmy i bardzo smakowała gościom plus bardzo ładnie prezentowała się na stołach, ma eleganckie butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Dlatego lepiej kupować w miejscach gdzie sprzedaje się wódki typowo na wesela. A Weselna z Polanina do takich należy, więc jest pewność dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stawiamy na Pana Tadeusza. Jeszcze co prawda nie zdążyliśmy zakupić całego asortymentu, bo liczymy, że szczęście dopisze nam w konkursie, gdzie do zgarnięcia jest ponad 100 butelek. A nuż się uda :P Jeśli ktoś byłby zainteresowany: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×