Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wafelek_waniliowy

odchudzam sie, co zrobic by moje cialo nie wisialo...

Polecane posty

Gość wafelek_waniliowy

Podjelam decyzje o odchudzaniu sie, takim konkretnym... Mam do zrzucenia 22 kg. Gdy przytylam zaokroglilam sie wszedzie, zwiekszyl mi sie biust. I teraz mam pytanie, co robic, jakie spoty, jakie cwiczenia zeby ta cala skora mi nie wisiala? Mam zamiar chudnac w dosc szybkim tempie i zalezy mi na tym zeby ladnie wygldac boje sie ze moj duzy ladny biust zmieni sie w cos strasznego... jak do tego nie dopuscic, radzicie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek_waniliowy
wiesz, skoro nie masz nic do powiedzenia nie wiem po co piszesz takie cos, ani smieszne, ani cokolwiek wnoszace, nabijasz se jakies statystyki czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssporty24
aerobic ciwczenia na kaltke piersiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssporty24
jelsi bedzeisz stopniow chudnac chyba nic ci nie bedzei zwisalo no chyba ze schudniesz nagle to pewnie wszytsko by wisialo tka mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dla ciebie rady
po pierwsze żadne drastyczne diety bo szybka utrata wagi to rozstępy i wisząca skóra po drugie żadne diety owocowo- warzywne bo dieta bez białka (mięso, jaja, ryby) powoduje że owszem chudnie się szybko ale kosztem urody i jędrnej skóry, brak białka to proszenie się o rozstępy na własnym doświadczeniu przekonałam się że duże dawki wit C (około 1000 mg na dzień) w jakimś stopniu zapobiegają rozstępom; wit C hamuje działanie kortyzolu, niszczącego włókna kolagenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dla ciebie rady
no i oczywiście ćwicz dużo i codziennie masuj ciało szorską rękawicą lub gąbką, stosuj jakieś ujędrniajaće balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek_waniliowy
chodzilam po sklepach sportowych dzisiaj i szukalam jakichs przyrzadow do cwiczen (na biust) ale nic nie znalazxlam ciekawego czy ciezarki beda dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam drastyczne diety. Jeśli zbyt szybko zrzucisz zbędne kilogramy, to możesz mieć później właśnie problem z "wiszącym ciałem". Zrzucaj kilogramy powoli regularnie i nie zapominaj przy tym o ćwiczeniach. Możesz chodzić na basen, ćwiczyć z hantlami lub ze sprężyną do ćwiczeń, robić brzuszki i tym podobne ćwiczenia. Jeśli będziesz regularnie ćwiczyć możesz też wspomagać się na przykład Milkoshake diet - pomoże Ci nie tylko zrzucić kilogramy, ale też uelastyczni skórę i może zapobiegnie "wiszącemu ciału".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorny aerobik, fitnes... Upiornie nie wiem co...? Ale, także zaczynam...oby mi nic nie wisiało... więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to ja fitness albo basen. Bez ćwiczeń nie ma się co odchudzać a tym bardziej brać suplementów diety. po pierwsze ćwiczenia po drugie dieta dopiero po trzecie jakieś wspomagacze. Ostatnio na fanpageu hellhaound na facebooku przeczytałam, że żeby ładnie schudnąć najlepiej brać trzy składniki: HMB, ARGININĘ i KREATYNĘ. Można próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitAgatka ma rację, najlepiej dużo pływaj, to ujędrni skórę i nie będzie obciążać twoich stawów. Nie nastawiaj się na szybkie schudnięcie, bo to rozwali ci metabolizm, spowoduje, że skóra będzie wisieć jak 3 rozmiary za duża. Milkoshake Diet możesz spróbować, możesz także spróbować Milkoshake Power Protein (nie będziesz wyglądać jak gościu z etykiety, o to się nie martw) , po prostu białko ułatwia spalanie tłuszczu. Ale przede wszystkim dieta i naprawdę hardkorowe ćwiczenia, jedno bez drugiego nie odniesie upragnionych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka24
No ruch na pewno będzie wskazany podczas i po takim odchudzaniu. Ale jeśli chcesz zrzucić tyle kilogramów, to może warto by było robić to pod okiem specjalisty? Zdrowie jest w końcu najważniejsze. Może warto by było lepiej by było zasięgnąć rady lekarza, który Cię zbada i ustali odpowiednią dietę. Możesz sobie wygooglować nazwę vimed - to jest klinika, która układa diety specjalnie dla każdego pacjenta z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosio
Cześć dziewczyny jak myślicie czy dieta, basen i aw6(szóstka Weidera) wystarczą aby stracić kilogramy? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre jest również tak jak przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawnią one krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsikkkkk
Kobieto... Ćwicz mimo ze Ci się może nie chcieć i rozumiem to bo mi też się nie chce. Zobacz sobie skalpel Ewy chodakowskiej na youtubie np, jej ćwiczenia sa super, angażują wszystkie partie ciała. Po miesiącu widać efekty i przy racjonalnym zdrowym odzyskaniu a nie diecie! Ja juz z nie schudlam 11 kg bo cwicze co 2 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsikkkkk
Dzisiejszy post od ewy ch na facebooku ! Proszę Cię bardzo PORADA DIETETYCZNA Moja serdeczna dietetyk,postanowila podzielic sie z Wami swoja wiedza :) Obiecuje wrzucac kazdego dnia, jedna wskazowke :) Tutaj cos,czym mecze Was od zawsze SZYBKI SPADEK WAGI TO "ZLY" SPADEK WAGI!!! Pamiętajmy, że waga nie jest odzwierciedleniem Twojego wyglądu i częste codzienne ważenie może wprowadzić nas w obsesję na punkcie własnej wagi. Patrzymy na to, czy zmniejszyły się nam obwody, czy np. zmieściliśmy się w nasze stare spodnie. Musimy sobie uświadomić, że w pierwszym tygodniu spadek wagi może wynosić nawet 2kg, ale jest to utrata jedynie glikogenu i towarzyszący mu płyn(zapasowi 0,5kg glikogenu towarzyszy aż 1,5-2 kg wody). Później dopiero rusza nam tkanka tłuszczowa i najlepiej jeśli spadek wagi w kolejnych tygodniach nie wynosi więcej niż 0,5 kg. Jeśli waga spada za szybko musimy wiedzieć, że jest to już utrata tkanki beztłuszczowej a nasz znienawidzony tłuszcz zostaje nadal. A pamiętajmy, że taki ubytek wagi bardzo łatwo nadrobić!!! Dlatego nie zjadajmy mniej kalorii niż wynika to z naszego indywidualnego tempa metabolizmu spoczynkowego w przeciwnym wypadku ryzykujemy utratą nie tkanki tłuszczowej a beztłuszczowej. A więc nie dajmy się mamić dietami 1000-1200kcalorii i mniej!!!! Są one niebezpieczne i niewłaściwe, narażamy się podczas ich stosowania na utratę: zapasów glikogenu, składników odżywczych, spowalniamy sobie metabolizm ze względu na utratę mięśni, a więc uzyskujemy odwrotny skutek do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze polecam postawić na pielęgnacje i masaże ;) Jeśli nie masz zbyt dużo kasy, to polecam kupić szczotki do masażu (na sucho i rękawicę Kesso do kąpieli). Po kąpieli dobrze posmarować ciało olejem Macadamia z L'orientu (dostaniesz też w mydlarni u Franciszka). Ponoć pomagają też masaże naprzemienne zimną i ciepłą wodą. W Rossmanie widziałam też takie wałki do masażu z wypustkami. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://lionfitness.pl/program-fitness,jedrne-cialo,5.html - wszystkim, które chciałyby popracować nad jędrnością swojego ciała, polecam sprawdzenie tego programu treningowego. Jest spoko, bo nie jest nastawiony na odchudzanie (jak większość), a właśnie na poprawę jędrności ciała. Może się przydać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legnasnomed
Żadna dieta! Diety typu Dukana czy kapuściana czy jeszcze jaka inna nie pomoże tylko rozwali organizm. Jeżeli chcesz zgubić nie potrzebne kilogramy i później utrzymać wymarzoną wage to musisz dostarczać organizmowi wszystko to co jest jemu potrzebne, czyli BIAŁKO, węglowodany, tłuszcze bez tego nie schudniesz. Czyli dieta nie, ale zdrowe odżywiania tak. Jedz 5 razy dziennie co około 3 godziny. Jak tylko wstaniesz wypij szklankę wody i do godziny po wstaniu zjedz śniadanie. Kolacja najlepiej aby była 2-3 godziny przed snem. Nie musi to być o 18. Ja jem o 21 :) Owoce do 15. Płyny co najmniej 2 litry dziennie. No i dobrze by było ćwiczyć. Robisz obiad to ćwicz. Wiem wydaje się śmieszne ale gdy pichcisz możesz z nogi na nogę lub tańczyć :) I najlepiej 1kg na tydzień gubić :) Białko wpływa na skórę, pomaga jej się wchłaniać oraz pomaga bardzo w odchudzaniu. Ja już od 6 kwietnia zdrowo się odżywiam, na chwilę obecną nie miałam czasu by intensywnie ćwiczyć, jedynie to własnie obiadkowe ćwiczenia i schudłam 5 kg :) Jeszcze do wymarzonej wagi brakuje mi 20 kg :) Ale dojdę do tego w swoim czasie :) I po tych 5 kg skóra mi nie wisi :) Jak by ktoś chciał się dowiedzieć więcej lub po prostu porozmawiać to piszcie śmiało, mam fajne przepisy :) I jem naprawdę wszystko ale zdrowo :D legnasnomed@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, chudnij powoli, unikniesz efektu jojo i zwisajacej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta Vitalii i ćwiczenia z KFO! W moim przypadku super zadziałały, ale tylko pakiet. Musisz i dietą i ćwiczeniami działać. Co z tego, że będziesz harować na siłowni, jak będziesz jadła chipsy. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bardzo popualrne są metody alternatywne, typu nagrania hipnotyczne wspomagające odchudzanie, albo afirmacje do odchudzania czy na przykład sesje synchronizujące. Ludzie piszą o ciekawych efektach. Pod frazą odchudzanie znalazłam np takie rzeczy: http://skarbnicazycia.pl/q/?keywords=odchudzanie ja też jestem zwolenniczką, że to psychologia odpowiada za sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl może o sokoterapii http://sokoterapia.pl/ ? Ja muszę ogromnie polecić Ci tą metodę połączoną wraz z dobrą dietą. Efekt w moim przypadku był taki, że w ciągu roku zrzuciłam ponad 15 kg ! Doradziła mi tą metodę moja trenerka personalna. Po pierwsze pozbyłam się złych toksyn z organizmu i wyrzuciłam ze swojego trybu życiu tłuszcze. Zastąpiłam je warzywami i owocami i korzyści jest bardzo wiele dzięki temu :) Czuję się o wiele lepiej i moja kondycja jest również dużo lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawformie
schudłam 23 kg i ciało mam "w formie" :) żadna skóra mi nie wisi. i tutaj jedyne co mogę powiedzieć to to że to nie kwestia genów czy czegoś tam jeszcze ale ćwiczeń. tutaj tylko ćwiczenia pomogą i ujędrnią ciało. jest mnóstwo programów modelujących sylwetkę w internecie, można spokojnie je znaleźć :) oczywiście do tego zdrowe odżywianie doszło jeszcze no i wspomagałam się trochę, a w zasadzie to nie trochę bo przez ostatnie dwa miesiące kiedy już mi w ogóle nie szło tabletkami iqgreen i zrzuciłam w tym czasie aż 12 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×